بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید بطری پت شربت

بطری پت شربت با پلی اتیلن PET ساخته می شود. اختصاری که به ترکیب شیمیایی آن یعنی پلی اتیلن ترفتالات پاسخ می دهد. این ماده در سال 1941 ثبت اختراع شد و در سال 1976 استفاده از آن در بسته بندی آغاز شد. مجموعه ما اقدام به تولید و عرضه این بطری پت در فروشگاه و بازار بطری پت غیر حضوری خود نموده است. با ما تماس بگیرید.

بازار خرید بطری پت شربت

خصوصیات بطری پت شربت

خصوصیات بطری پت شربت PET (پلی اتیلن ترفتالات) متعلق به گروه مواد مصنوعی به نام پلی استرها و نوعی ماده اولیه پلاستیکی است که از نفت استخراج می شود ، توسط دانشمندان انگلیسی Whinfield و Dickson در سال 1941 کشف شد ، که آن را به عنوان یک پلیمر برای ثبت اختراع کرد ساخت الیاف. این ماده دارای خصوصیات زیر است که آن را به ماده ای کاربردی و مناسب برای ساخت تبدیل کرده است.
از سال 1976 ، نوآوری و توسعه فناوری امکان بهبود این ظروف را فراهم کرده است ، و آنها را در طول چرخه زندگی ، از تولید تا حمل و نقل ، توزیع و بازیافت ، سبک تر و پایدارتر کرده است. مثالها بسیار متنوع هستند: در سال 2015 ، وزن بطری های یک لیتر و نیم به 26 گرم کاهش یافت و قادر به بسته بندی بیش از 57 برابر وزن خود بود. بازیافت PET که به rPET معروف است ، از بازیافت محصولات ساخته شده با PET بدست می آید. بیشتر و بیشتر شرکت های تولید کننده بطری های آب معدنی طبیعی از rPET استفاده می کنند ، به طوری که مصرف کنندگان می توانند بطری های ساخته شده حتی 100٪ با این PET بازیافت شده را پیدا کنند

BioPET پلاستیکی است که ترکیب آن منشأ گیاهی دارد و برخی از بطری های آب معدنی طبیعی همراه با PET از آن استفاده می کنند. نمونه ای از BioPET نمونه ای است که از زباله های نیشکر به دست می آید. ظرف تولید شده همان خصوصیات ایمنی ، مقاومت و بهداشت را برای حفظ آب معدنی طبیعی به عنوان PET معمولی ارائه می دهد. ظروف PET اجازه می دهد آب معدنی طبیعی در هر زمان و مکان در دسترس باشد ، بدون تغییر در طعم ، خلوص اصلی آن و یا ویژگی های تغذیه ای آن. از این لحاظ ، همراه با غذای کودک ، آب معدنی بطری از نظر ایمنی و کیفیت غذا بیشترین تنظیم را برای محصول دارد. و این نه تنها امکان تأمین هیدراتاسیون با کیفیت تضمین شده به مصرف کنندگان را فراهم می آورد ، بلکه در شرایط اضطراری یا بلایای طبیعی ، هنگامی که ممکن است در تأمین آب از شبکه در میان مردم آسیب دیده مشکلاتی ایجاد شود ، در دسترس باشد.

قیمت روز بطری پت شربت

قیمت روز بطری پت شربت یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه تولیدی تجاری ما، تولید و عرضه مستقیم و بدون واسطه بطری های پت در انواع مختلف به خصوص پت شربت می باشد. در صورتی که به اطلاعات بیشتر درباره این بطری نیاز دارید و با به دنبال اطلاع از قیمت بطری شربت هستید و از همه مهمتر ثبت سفارش آن با ما تماس حاصل نمایید.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدعلی عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید