بازار خرید گالن مواد شوینده

وقتی صحبت از گالن مواد شوینده میشود منظور چیست؟

گالن های مواد شوینده درواقع ظروفی با ظرفیت ها و حجم های مختلفی هستند که مواد شوینده، تمیز کننده و پاک کننده درون انها نگهداری میشوند‌.امروزه با توجه به پیشرفت های چشمگیر فناوری، ما شاهد تولید مقادیر بسیار زیاد و انبوه روزانه ی این گالن ها میباشیم که با توجه به بازار داغ شوینده ها و تمییز کننده ها در انواع صنعتی و خانگی و اهمیت به سزایی که این شوینده ها در زندگی روزمره ی مردم ایفا میکنند بازار تولید و بازار خرید گالن مواد شوینده هر روز داغ و داغ تر میشود که با توجه به گستردگی زیاد انواع گالن ها، علاوه بر کیفیت مناسب گالن باید قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای نیز داشته باشد.

 

بازار خرید گالن مواد شوینده

معرفی انواع گالن مواد شوینده

معرفی انواع گالن مواد شوینده گالن های مواد شوینده به طور عمده از دو جنس پلاستیکی و پلی اتیلن ساخته میشوند که میتوانند مواد مختلفی با درجه غلظت اسیدی متفاوت را در خود نگهداری کنند. این گالن ها که در انواع طرح ها و رنگ بندی های مختلف جهت بازارپسندی بیشتر به بازار عرضه میشوند.

این ظروه جهت نگهداری و ذخیره ی مایع های دستشویی در حجم های مختلف یک لیتری، دولیتری، چهار لیتری و بیست لیتری تولید شده و روانه ی بازار میشود. همچنین از این گالن ها برای نگهداری و فروش انواع مایع های سفید کننده و جرمگیر های سطوح نیز استفاده میشود. 

دسته ی دیگر از گالن ها جهت ذخیره و نگهداری شامپوها و همچنین سایر مواد سایل و مایع  مانند آب، سموم و کودهای مایع شیمیایی، بنزین، روغن، ضد یخ و… مورد استفاده قرار میگیرند.

تولید کننده گالن مواد شوینده

تولید کننده گالن مواد شوینده  تولیدکننده ها و فروشندگان گالن های مواد شوینده این گالن ها را در انواع بسیار مختلفی تولید کرده و وارد بازار فروش میکنند.متقاضیان میتوانند به سهولت گالن های مورد نیاز خود را در انواع صنعتی و خانگی از فروشندگان مربوطه دریافت و خریداری کنند.

با توجه به گستردگی طیف انواع مختلف این گالن ها در قیمت های متفاوتی به فروش میرسند که عوامل مختلفی در تعیین این قیمت گذاری دخیل هستند. از مهمترین این عوامل میتوان به جنس ماده ی سازنده ای که گالن ها از ان ساخته میشوند اشاره کرد. همانطور که اشاره شد این گالن ها از دونوع پلاستیکی و پلی اتیلن ساخته میشوند که گالن های پلی اتیلن با توجه به اینکه مقاومت بالاتر و بیشتری نسبت به گالن های پلاستیکی دارند و میتوانند مواد با غلظت های بالاتری از اسید را در خود نگهداری کنند از قیمت بیشتری برخوردار میباشند. البته نوع پلی اتیلن ساخته شده و نیز قیمت جهانی پلی اتیلن هم در تعیین قیمت این گالن ها نقش به سزایی دارند.از این رو امروزه به علت تنوع تولید گالن مواد شوینده بازار گالن ها بسیار پرفروش و داغ هست.

همچنین عامل مهم دیگر در تعیین قیمت، حجم و ظرفیت گالن ها میباشد. با خرید این گالن ها به صورت عمده و مقادیر زیاد میتوان از قیمت کمتری پرداخت کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما