بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش بطری پت 1 لیتری

امروزه از انواع بطری های پد در سایزها و مدلهای مختلف با شکلها و جنس های متفاوت در بازار مصرف وجود دارد این بطری های پت جایگاه بالایی در ‌کارخانه های متفاوت تولید انواع نوشیدنی ها و مواد غذایی را به خود اختصاص داده‌اند و از جمله بطری هایی هستند که برای بسته بندی های استفاده می شود مثلاً از بطری پت 1 لیتری در آب معدنی انواع روغن انواع آب میوه ها استفاده می شود.

بازار فروش بطری پت 1 لیتری

مدلهای مختلف بطری پت 1 لیتری

مدلهای مختلف بطری پت 1 لیتری  

همانطور که میدانیم بطری های پت سایزهای مختلفی دارند و از کوچکترین آنها که دویست و پنجاه سی سی است شروع میشوند تا یک لیتری و دولیتری همچنین در سایز های بزرگتر برای عرقیجات استفاده می شوند. این بطری ها در شکل ها و رنگ های گوناگون در کارخانه های معتبر تولید می شوند بطری های پت دارای مدل های مختلفی هستند و هر کدام از مدل ها کاربرد مختلفی دارد مثلا از بطری پت یک لیتری بیشتر برای پر کردن آب میوه و یا آب معدنی استفاده می شود.

 تقاضا برای بطری 1 لیتری

بطری یک لیتری دارای تقاضای بسیار فراوان در بازارهای داخلی و خارجی می باشد و روز به روز بازار بطری 1 لیتری به طور فزاینده‌ای افزایش پیدا کرده است از انواع بطری 1 لیتری می توانیم در صنایع مختلفی استفاده کنیم. از جمله این سایتها صنایع میتوانیم در بسته بندی انواع نوشیدنی ها مخصوصاً شیر دوغ همچنین آبمیوه های مختلف مخصوصاً آب معدنی استفاده نماییم.  امروزه اکثر مشتریان از بطری پت یک لیتری استفاده می‌کنند زیرا هم حجم کمتری نسبت به بطری های پت یک و نیم و دو لیتری دارند و نگهداری آنان در یخچال به راحتی صورت میگیرد.همچنین از بطری پت یک لیتری برای نگهداری انواع روغن استفاده می شود به راحتی در داخل کابینت جا می شود و حجم کمی را در کابینت اشغال می کند

قیمت بطری پت

بطری پت در دسته بندی های متفاوت به فروش می رسد بنابراین قیمت بطری نیز بر اساس این دسته بندی ها متفاوت است اگر بخواهیم درست بطری پت یک لیتری را قیمت گذاری کنیم می‌توانیم بر اساس فرم بطری بر اساس وزن مختلفی که بطریهای پت یک لیتری دارد و همچنین مواد اولیه که در تهیه این بطری ها استفاده می شود قیمت بطری را تغییر میدهند ممکن است نوسانات ارزی نیز در تعیین قیمت بطری های پت تاثیر گذار تاثیر بگذارد زیرا هر چه مواد اولیه ای که برای استفاده این مواد در کارخانه به کار برده می شود اگر این مواد اولیه با افزایش قیمت روبرو شوند طبعاً بطریهای پت از قیمت بالاتری برخوردار خواهند بود.

قیمت روز بطری پت 1 لیتری

قیمت روز بطری پت 1 لیتری

شرکت تجاری ما با بهره گیری از بهترین امکانات برای تولید انواع بطری پت از شما مشتریان گرامی دعوت می کند تابا خرید اینترنتی و یا تماس تلفنی بهترین بطری پت را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خریداری نمایید. و بتوانید خاطره خوشی از یک خرید  اینترنتی مطمئن داشته باشید.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدعلی عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید