بازار فروش بطری پت 150 سی سی

در چند دهه اخیر استفاده از انواع بطری های پت رونق بسیار چشمگیری پیدا کرده است. مزایایی که این نوع محصولات دارند نسبت به بطری های مشابه در جنس های دیگر مثال زدنی هستند. استفاده از این بطری ها برای مصارف خوراکی و غیرخوراکی بسیار زیاد شده است، تا حدی که بازار فروش بطری پت 150 سی سی در داخل کشور به یکی از بازارهای بسیار پر رونق تبدیل شده است. انواع واحد های تولید بطری پت اقدام به تولید و توزیع گسترده آن به بازار برای انواع مصارف متنوع نموده اند.

بازار فروش بطری پت 150 سی سی

بررسی مشخصات بطری پت 150 سی سی

بررسی مشخصات بطری پت 150 سی سی بطری های پت از جنس پلاستیک هستند و مزایای بسیار زیادی نسبت به بطری های مشابه، از جنس شیشه و جنس های متنوع دیگر که در بازار موجود هستند دارند. به همین دلیل استفاده از آن ها طرفداران بیشتری دارد. برای بررسی مشخصات این نوع پت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 1. پایه اصلی و تشکیل دهنده این محصول پلیمری بسیار کاربردی است که طی فناوری هایی که در کارخانه صورت می‌گیرد تبدیل به یک بطری شفاف می شود.
 2. از جمله مشخصات دیگر آن می توان به موارد استفاده آن اشاره کرد. از این بطری می‌توان به صورت گسترده در صنایع غذایی استفاده نمود. حتما شما نیز تا به حال از انواع مختلف نوشیدنی های که در درون این بت ها پر شده‌اند مصرف کرده اید.
 3. عمدتا برای پر کردن انواع آب معدنی ها و نوشیدنی های گازدار و بدون گاز از بطری پت ۱۵۰ سی سی استفاده می کنند. غیر از مصارف این محصول در صنایع غذایی می توان به مصرف دیگر آن در صنایع دیگر مانند پر کردن انواع شوینده ها نیز اشاره کرد.
 4. این محصول به صورت رده بازیافت می شود بازیافت آن سبب شده است تا واحدهای تولید کننده آن از مواد اولیه کمتری استفاده کنند.
 5. همانطور که گفته شد استفاده از بطری پت مزایای بسیار زیادی در پی دارد، و تنها عیبی که این نوع محصول دارد عدم تجزیه پذیری آن است، که در طولانی مدت در محیط زیست باقی می‌ماند. اما این مسئله طی روش های بازیافتی حل می‌ شود.

معرفی کامل بطری پت 150 سی سی

معرفی کامل بطری پت 150 سی سی بطری های پت ۱۵۰ سی سی مقاومت بسیار خوبی در برابر بسیاری از عوامل نامساعد محیطی از خود بروز می دهند. به طور کلی اگر بخواهیم نیم نگاهی به این محصولات به عنوان معرفی آن ها داشته باشیم می توان به مواردی از قبیل موارد و مشخصات زیر اشاره کرد؛

 • جنس پلیمری این محصولات باعث شده است تا بسیار شفاف باشند و مواد داخل آن ها به صورت واضح و کامل دیده شود. به همین دلیل بسیاری از نوشیدنی ها همانند دوغ، نوشابه و آب معدنی را در آن ها قرار می دهند.
 • مقاومت بالای این محصولات در برابر خوردگی و مواد شیمیایی نیز مشخصه و ویژگی مثبتی برای آن به شمار می آید. به همین دلیل از آن ها برای بسته بندی بسیاری از مواد شوینده و صنعتی نیز استفاده می شود، چرا که نسبت به این مواد از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند.
 • این محصولات همچنین مقاومت خوبی در برابر دما از خود بروز می دهند، به این صورت که در دماهای سرد و گرم تا حد بالایی مقاومت داشته و شکل خود را از دست نمی دهند و موجب آسیب رساندن به ماده داخل خود نمی شوند‌.
 • علاوه بر آن نحوه ساخت آن ها به گونه ای است که با بدن آن انسان کاملا سازگار هستند و استفاده آن ها در صنایع غذایی هیچ گونه آسیب و مضراتی برای سلامت انسان در پی نخواهد داشت.

توزیع مستقیم بطری پت 150 سی سی

توزیع مستقیم بطری پت 150 سی سی به دلیل این که در چند دهه اخیر در بسیاری از صنایع متنوع اعم از صنایع غذایی، بهداشتی و شیمیایی از انواع بطری های پت استفاده گسترده ای می شود بسیاری از کارخانجات تولید کننده آن اقدام به توزیع بطری پت به صورت مستقیم و در سطح گسترده نموده اند.

خرید مستقیم این محصولات بسیار به صرفه است چرا که هرچقدر دست واسطه ها در خرید و فروش آن ها دخیل شود قطعا قیمت بالاتری نیز پیدا خواهند کرد. این مسئله کاملا طبیعی نیز می باشد، زیرا اگر روند افزایش قیمت در طی گردش دست‌ به‌ دست آن انجام نشود سودی نیز به فروشندگان آن تعلق نخواهد گرفت.

به همین دلیل بهتر است که کسانی که قصد خرید آن را دارند به صورت مستقیم از درب کارخانه محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند و از خرید آنها در بازار توسط دلالان و واسطه ها جلوگیری کنند.

ما در فروشگاه اینترنتی خودمان اقدام به فروش این محصول به صورت مستقیم نموده ایم. درجه کیفی محصولات ارائه شده توسط ما کاملا عالی و استاندارد می باشد. شما می توانید با خیال راحت این محصول را برای انواع مواد خوراکی و نوشیدنی های متنوع تهیه نموده و از نزدیک شاهد کیفیت بسیار بالای آن ها باشید.

تولید انبوه بطری پت 150 سی سی

تولید انبوه بطری پت 150 سی سی به دلیل استقبال بسیار زیادی که از این محصول در صنایع مختلف شده است، بسیاری از کارخانجاتی که خط تولید آن را دارا می باشند و در حال فعالیت هستند اقدام به گسترش دامنه فعالیت های خود نموده و تولید انبوه این محصول را در دستور کار خود قرار داده اند.

تولید انبوه و بالای آن موجب شده است تا بازار بطری پت در داخل کشورمان به خوبی نیاز مصرف کنندگان را برطرف کند و کشور را از واردات این محصول کاملا بی نیاز گرداند.

بازیافت آن نیز باز این محصول را به چرخه تولید برمی گرداند و نه‌تنها محصولی بسیار با کیفیت از مواد بازیافتی تولید می شود بلکه موجب صرفه جویی در منابع اولیه تولید آن نیز می شود‌. از جمله دلایلی که موجب تولید انبوه محصول شده است، می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 1. همانطور که قبلا اشاره شد پایه اصلی تولید پت نوعی پلیمر بسیار کاربردی و بی زیان است. این پلیمر برای بدن انسان هیچگونه ضرری در پی نخواهد داشت به همین دلیل استفاده از این نوع محصولات برای مواد غذایی بسیار رایج است.
 2. باز شدن بسیار آسان درب این بطری ها نسبت به بطری های شیشه ای نیز یکی از مزایایی است که موجب شده طرفداران بیشتری برای استفاده از آن وجود داشته باشند.
 3. مقاومت بالای محصول در برابر عوامل محیطی و تجزیه کنندگی و همچنین استاندارد بالای آن در زمینه سلامت موجب استفاده از این محصولات برای پر کردن انواع آبلیموها، بسیاری از عرقیجات، سرکه و همچنین بسیاری مواد دست ساز خانگی مانند انواع آبغوره ها شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما