توزیع مستقیم گلدان پلاستیکی رنگی

در مراکز توزیع گلدان پلاستیکی رنگی، فروش مستقیم این کالاها باعث می‌شود تا قیمت انواع گلدان کاهش پیدا نماید. در کشور ایران یکی از بهترین گلدان ها که در بازار فروش زیادی هم دارد گلدان های پلاستیکی رنگی هستند که به دلیل راندمان بالای تولید و استفاده نمودن از مواد اولیه مرغوب برای تولید آن ها این محصولات از با کیفیت ترین نوع گلدان های موجود هستند که با قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه می شوند و از لحاظ دوام و کیفیت بسیار مطلوب می باشند.

توزیع مستقیم  گلدان پلاستیکی رنگی

مشخصات گلدان پلاستیکی رنگی

مشخصات  گلدان پلاستیکی رنگی از انواع مدل های گلدان زیبا باید به گلدان های پلاستیکی رنگی اشاره نمود که به دلیل دارا بودن طرح‌ های متعدد و رنگ های گوناگون ظاهر خاص با دیگر انواع گلدان دارند و امروزه برای کاشت انواع گل ها مورد استفاده قرار می گیرند.

از مشخصات برتر این گلدان پلاستیکی رنگی باید به ضخامت بالای آن ها اشاره کرد که برای تولید این محصول استفاده نمودن از دستگاه های تزریق درجه یک و همچنین مواد پلاستیکی مرغوب باعث می گردد تا کیفیت گلدان های تولید شده بیشتر شده و ضخامت آن ها افزایش پیدا نماید.

در عین حال که این نوع گلدان ها ضخامت بالایی دارند از لحاظ وزنی بسیار سبک بوده و وزن بسیار سبک تری به نسبت گلدان های سفالی دارند به همین دلیل حمل و نقل آن ها راحت تر می باشد‌. از دیگر مشخصه های بارز گلدان پلاستیکی باید به دارا بودن زهکشی مناسب در انتهای این گلدان اشاره کرد که در این گلدان ها چندین سوراخ متعدد در زیر گلدان وجود دارد که موجب زهکشی راحت خاک گلدان گردیده و به هنگام آبیاری آب اضافه از گلدان خارج می‌شود همین امر هم باعث رشد بهتر ریشه می گردد.

گلدانهای پلاستیکی که از زمانهای گذشته تا به امروز در بازار به وفور یافت می گردند با گذشت زمان دارای تغییرات خاص و منحصر به فردی شده اند که از جمله این تغییرات باید به تغییر در رنگ آنها اشاره نمود. تولیدکنندگان توانستند با استفاده از دستگاه های تزریق رنگ جدید بهترین رنگ ها و خاص ترین آنها را تولید نمایند.

خرید عمده گلدان پلاستیکی رنگی

خرید عمده  گلدان پلاستیکی رنگی اشخاصی که قصد خرید عمده گلدان پلاستیکی از نوع رنگی را دارند می ‌توانند به نمایندگی‌های معتبر و مراکز فروشگاهی انواع گل و گیاه مراجعه نمایند و محصولات مورد نظر خود را در تنوع زیادی از لحاظ رنگ بندی و سایز مشاهده نموده و اقدام به خرید خود به صورت مستقیم و بدون واسطه نمایند. همانطور که خود مطلع هستید خرید عمده گلدان از سوی فروشندگان شامل تخفیفاتی می گردد و همین امر در کاهش قیمت این کالا موثر واقع می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما