توزیع کننده عمده بطری پت نیم لیتری

توزیع کننده عمده بطری پت نیم لیتری در وهله اول کارخانه های تولیدی این محصول می باشند که پس از تولید بطری های فوق در خط تولید خود اقدام به عرضه و فروش و فروش مستقیم این کالا در بازار مصرف می کنند، البته نمایندگان این مراکز تولیدی نیز توزیع کننده بطری پت به شمار می آیند که پخش بطری پت مرغوب را به صورت گسترده و با قیمتی ارزان و به صرفه در بین خریداران انجام می دهند‌، البته وب سایت های اینترنتی معتبر این مراکز نیز از توزیع کنندگان این محصول با کیفیت به شمار می آیند.

خریداران می توانند پس از ثبت سفارش در این مراکز اینترنتی و پرداخت هزینه های تولید اقدام به دریافت این محصول در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق باربری های معتبر این مراکز در شهر محل سکونت خود بکنند.

توزیع کننده عمده بطری پت نیم لیتری

معرفی جامع بطری پت نیم لیتری مرغوب

معرفی جامع بطری پت نیم لیتری مرغوب امروزه با صنعتی شدن فعالیت جوامع و تولید گسترده مواد غذایی به صورت صنعتی موجب شده است که صنعت بسته بندی و ظروف مورد استفاده در بسته بندی نیز بسیار رونق پیدا کند.

بطری پت نیم لیتری مرغوب از جمله ظروف مورد استفاده در صنعت بسته بندی می باشد که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این بطری ها موجب شده است که بسیار مورد توجه قرار بگیرد.

بطری های پت نیم لیتری از مواد پلی اتیلینی که زنجیره ای از ترکیبات کربن دار می باشد و از مشتقات نفتی به دست می آید و از استحکام و مقاومت نسبی بالایی برخوردار می باشد، این بطری ها بسیار انعطاف پذیر و هم چنین شفاف می باشند و این امر موجب شده است که این محصول در برابر ضربه و فشار در حین جابجایی و حمل و نقل بسیار مقاوم باشد.

این محصول در شکل ها و هم چنین طرح های مختلفی تولید می شود و با توجه به نوع کاربری دارای ضخامت های متنوعی نیز می باشد، نوع ترکیبات این کالا با محتویات درونی خود هیچ گونه واکنشی نمی دهد به همین دلیل هیچ ضرری از لحاظ سلامتی برای مصرف کننده نخواهد داشت، خوشبختانه دانش تولید این بطری ها در اختیار ایران می باشد و با کمترین هزینه این بطری ها تولید شده و در اختیار خریداران قرار می گیرد.

شفافیت این بطری ها موجب شده است که در صنعت بسته بندی مواد غذایی مایع با اقبال بسیاری مواجه شود، البته این بطری ها علاوه بر رنگ شفاف دارای رنگ بندی های متنوعی نیز می باشد که برای تولید این بطری ها از گرانول های رنگی برای تولید استفاده می شود.

البته برای معرفی جامع محصول در کارخانه های بسته بندی برچسب هایی پلاستیکی و یا کاغذی بر روی این کالا چسبانده می شود که موجب کاربری وسیع و استفاده در صنایع مختلف شود. نوع پلی اتیلن به کار رفته در تهیه این محصول شکننده نبوده و ترک بر نمی دارد به همین دلیل بسیار مرغوب می باشد و در عین حال از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد.

فواید استفاده از بطری پت از دیدگاه بازیافت

فواید استفاده از بطری پت از دیدگاه بازیافت امروزه به دلیل مشکلات زیست محیطی به وجود آمده در طبیعت که به دلیل استفاده از محصولات پلاستیکی به وجود آمده گرایش شرکت های دانش بنیان به سمت محصولات زیست تخریب پذیر کشیده شده است که بطری پت از جمله این محصولات فناورانه می باشد.

این محصول ساختاری پلیمری دارد و از ضخامت بسیار پایینی برخوردار می باشد و در عین حال اتصال بین مولکول های این بطری ها به گونه ای می باشد که به راحتی بازیافت و تجزیه شده و به چرخه مصرف برمی گردد.

برای بازیافت این بطری در دستگاه هایی مخصوص این بطری ها رنده شده و به صورت پودری در می آید و از این مودرهادبرای تولید محصولات پلیمری جدید و هم چنین گرانول های پلیمری استفاده می شود.

به دلیل استفاده از این گرانول های بازیافتی موجب شده است که هزینه های تولید بطری های جدید پایین بیاید و از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه و تعریف شده باشند و در عین حال به محیط زیست نیز آسیبی وارد نشود.

به دلیل ساختار مولکولی این محصول موجب شده است که بطری های بازیافتی تولید شده از آن دارای کیفیت و هم چنین کارایی بسیار بالایی بوده و دارای ضرر و آسیبی برای مصرف کننده نباشد.

پخش عمده بطری پت نیم لیتری مرغوب

پخش عمده بطری پت نیم لیتری مرغوب پخش عمده بطری پت نیم لیتری مرغوب به طور معمول توسط نمایندگی های پخش و عرضه این محصول انجام می شود، این مراکز با پخش عمده این بطری ها این کالا را با قیمتی ارزان و به صرفه در اختیار خریداران قرار می دهند.

قیمت بطری نیم لیتری عرضه شده توسط این مراکز تابع عوامل مختلفی می باشد برای مثال قیمت ماده اولیه تولید این محصول که گرانول نام دارد تاثیر به سزایی بر قیمت نهایی این محصول دارد.

هزبنه های حمل و نقل هزینه های تولید و دستمزد نیروی انسانی از عوامل تاثیر گذار در این زمینه می باشد.برای اطلاع از قیمت به روز این بطری ها می بایست به مراکز تولید این محصول مراجعه نمود و یا با مراجعه به مراکز فروش این کالا می توان از قیمت به روز این کالا مطلع شد.

البته وب سایت های اینترنتی این مراکز نیز پخش عمده این محصول را به صورت غیر حضوری و آنلاین در بین خریداران انجام می دهند و پس از ثبت سفارش توسط خریداران اقدام به ارسال کالا و خدمات از طریق باربری های خود به اقصی نقاط ایران می کنند.

صادرات کلی بطری پت نیم لیتری مرغوب

صادرات کلی بطری پت نیم لیتری مرغوب صادرات بطری پت نیم لیتری مرغوب در وهله اول توسط مراکز تولیدی این محصول انجام می شود.

این مراکز دارای دفاتر و نمایندگی های مجاز در کشورهای مقصد می باشند و این نمایندگی ها پس از شناسایی بازار مقصد اقدام به صادرات گسترده این بطری ها به این کشورها می کنند، البته وب سایت های اینترنای کارخانه های تولید کننده این بطری ها از دیگر راه های شناسایی بازارهای مصرف کشورهای خارجی می باشند.

به دلیل بازار پر سود این محصول موجب شده است که بازرگانان و تجار زیادی نیز در این زمینه فعالیت نمایند و در ابتدا بازار مصرف و متقاضی را شناسایی می کنند و سپس از طریق راه های زمینی و به خصوص دریایی صادرات کلی این این بطری های پت نیم لیتری مرغوب را در بین خریداران انجام می دهند. مراکز فوق الذکر از معتبرترین و هم چنین متداول ترین صادر کنندگان این کالا به شمار می آیند که پس از صادرات این محصول موجب ارز آوری و اشتغال خیل عظیمی از جوانان فعال در این زمینه شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما