توزیع کننده گلدان پلاستیکی ضخیم

توزیع گلدان پلاستیکی ضخیم توسط کارخانه هایی که به تولید انبوه این گونه گلدان ها اشتغال دارند، انجام می گیرد. گلدان های ضخیم در سایز های متفاوت کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ تولید می‌شود. اینگونه گلدان ها دارای ویژگی های خاصی هستند که باعث شده در سال‌های اخیر بیشتر مورد توجه مصرف کنندگان قرار بگیرد. این محصول به صورت انبوه و عمده دارای قیمت مناسب و مقرون به صرفه است. هرچند که می توانید آن را به صورت جزئی نیز خریداری نمایید.

توزیع کننده گلدان پلاستیکی ضخیم

فرآیند تولید گلدان پلاستیکی

فرآیند تولید گلدان پلاستیکی

برای تولید گلدان پلاستیکی به دو روش عمل می‌شود. در ابتدا مواد اصلی پلاستیک در درون کوره ها ریخته می شود، سپس آن ها را در داخل قالب های ریخته و به آن ها شکل می دهند .به دلیل اینکه از پلاستیک های جدید و مواد اولیه مرغوب در آن ها استفاده می شود، این نوع گلدان ها استقامت و استحکام زیادی دارند.

همچنین این نوع گلدان ها بیشتر در رنگ های روشن همانند سفید و رنگ های کرمی تولید می شود. گلدان ها در سایزهای متفاوتی تولید می شود. در روش دیگر از مواد بازیافتی استفاده شده و گلدان های زیبایی تهیه می‌شود. بدین صورت که ابتدا پلاستیک هایی که قبلاً مورد استفاده قرار گرفته‌اند، دوباره آب می‌شوند و به وسیله آن ها گلدانهای پلاستیکی تولید می گردد.

این گونه گلدان ها در رنگ های تیره و قهوه‌ای تولید می شود و کیفیت آن ها نسبت به گلدان هایی که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده است، کمی پایین تر می باشد. قیمت آن نیز نسبتاً کمتر است. به هر صورت به دلیل داشتن ویژگی های خاصی که گلدان های پلاستیکی دارند، باعث شده تا بتوانند به خوبی مشتریان را به سوی خود جذب نمایند.

مزایای استفاده از گلدان پلاستیکی

مزایای استفاده از گلدان پلاستیکی

مزایای استفاده از گلدان های پلاستیکی بسیار زیاد می باشد. این گونه گلدان ها سبک و کم وزن هستند، به همین دلیل می‌توانید آن ها را حمل و نقل نمایید و سنگینی بیش از حد آن ها باعث آزار شما در هنگام جابجایی این نوع گلدان ها نمی شود. همچنین گلدان های پلاستیکی به راحتی شسته و تمیز می شود. این محصول را می توانید بشوید ،ضدعفونی کنید و دوباره استفاده نمایید.

این محصول به سرعت خشک می شود .به دلیل اینکه در رنگ های متنوعی تولید می شود، فرد می تواند با توجه به سلیقه خود هر رنگی را که دوست داشت، انتخاب نماید و آن را خریداری کند. این محصول قابل استفاده در فضاهای باز و گلخانه‌ای می باشد و به ندرت شکسته می‌شود.

گلدان های پلاستیکی در طرح های متفاوتی تولید می‌شود .از جمله طرح هایی که بسیار دارای خواهان و طرفداران زیادی است گلدان پلاستیکی گرد می باشد .این محصول در رنگ ها و طرح های متفاوت تولید می‌شود. همچنین نقش و نگار هایی که بر روی محصولات وجود دارد، باعث شده است تا زیبایی گلدان ها را دوچندان کند.

سفارش عمده گلدان پلاستیکی ضخیم گرد

سفارش عمده گلدان پلاستیکی ضخیم گرد

سفارش عمده و انبوه گلدان پلاستیکی ضخیم توسط پلاسکو فروشی ها و مغازه هایی که به صورت عمده و جزئی آن را به مصرف کنندگان عرضه می‌دارند ، انجام می شود. این محصول را اگر به صورت عمده خریداری کنید، قیمت آن شکسته شده و می توانید با قیمت بسیار مناسبی آن را تهیه کنید.

همچنین خرید بدون واسطه گلدان های پلاستیکی از درب کارخانه ها باعث می شود تا شما نیز بتوانید با قیمتی مناسب تر آن را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهید. در سال‌های اخیر بسیاری از شرکت‌ها اقدام به طراحی سایت های معتبر اینترنتی نموده اند تا از این طریق بتوانند محصولات پرطرفدار خود را به فروش برسانند .

فروش غیر حضوری از طریق درگاه های اینترنتی باعث می شود تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌های که شما پرداخت می کنید، در وقت شما نیز به شدت صرفه‌جویی شود.البته قیمت بسیاری از محصولات متاثر از کیفیت و جنس آن با یکدیگر متفاوت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما