بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان جار پلاستیکی ترشی در بازار

توزیع کنندگان جار پلاستیکی ترشی در بازار این محصولات را در بهترین کیفیت ها ارائه می ‌دهند و بر مبنای این امر علاوه بر فروش خوب در ایران در حوزه صادرات نیز توانسته اند به خوبی بدرخشند. جار پلاستیکی ترشی به کمک بهترین تجهیزات تولید می ‌شود و در نمونه ‌های درب دار فلکه ای معرفی می ‌گردد و بهترین گزینه برای بسته بندی انواع ترشیجات می باشد.

توزیع کنندگان جار پلاستیکی ترشی در بازار

مشخصات جار پلاستیکی ترشی 10 کیلویی

مشخصات جار پلاستیکی ترشی 10 کیلویی جار پلاستیکی یکی از انواع ظروف تولید شده توسط شرکت های محصولات پلاستیکی می باشد که معمولاً با نمونه های متنوع معرفی می ‌گردد. یکی از پرفروش ترین انواع جارهای پلاستیکی در نمونه‌ های ۱۰ کیلوگرمی معرفی می شود. جار پلاستیکی 10کیلویی دارای مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از دیگر محصولات کاملا مجزا ساخته است. این نوع محصولات معمولاً در نمونه ‌های درب دار فلکه ای معرفی می ‌شوند و از درب بسیار محکمی برخوردار هستند و در زمان حمل و نقل مشکلی پیش نمی ‌آید.

جار پلاستیکی در دار دارای ضخامت منحصر به فردی است و می ‌تواند کیفیت ترشیجات را در برابر انواع رطوبت ها و تابش های خورشیدی در امان نگه دارد. برای تهیه این نوع محصولات پلاستیکی معمولا از مواد اولیه پلی اتیلن استفاده می ‌شود که مقاومت بسیار زیادی در برابر حرارت و رطوبت به خود اختصاص می ‌دهند و به عنوان بهترین نوع ماده اولیه در این حرفه مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

انعطاف ‌پذیری جار پلاستیکی ۱۰ کیلویی یکی دیگر از مهمترین مشخصات این محصول است که باعث می ‌شود در زمان حمل و نقل مشکلاتی همچون شکستگی یا تاخوردگی برای این نوع بسته بندی ها ایجاد نگردد. قیمت مناسب انواع جار پلاستیکی ۱۰ کیلویی از دیگر ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد این محصولات است که آنها را در قیاس با دیگر انواع بسته بندی مناسب تر ساخته است.

بازرگانی فروش جار پلاستیکی مخصوص ترشی

بازرگانی فروش جار پلاستیکی مخصوص ترشی توزیع جار ترشی توسط برند های زیادی در ایران انجام می پذیرد و تمامی آنها در راستای معرفی این محصول از بهترین فرایند های استفاده می نمایند. علاوه بر این موضوع تولید کنندگان انواع جار پلاستیکی در ایران از مدرن ترین تجهیزات برای تولید این محصولات در بهترین کیفیت ها پرداختند و توانستند انواع ظروف جار را در ایران و خاورمیانه به عنوان به روز ترین محصولات ارائه دهند.

جار های پلاستیکی ۱۰ کیلویی با مصرف جار ترشی جزو مهمترین تولیدات این شرکت ها هستند که علاوه بر فروش خوبی که در داخل کشور به خود اختصاص داده اند، در حوزه صادرات نیز می درخشند و این از نظر اقتصادی برای تولید کنندگان ارزش زیادی دارد.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدعلی عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید