توزیع کنندگان سبد میوه صنعتی

سبد میوه صنعتی از جمله سبدهای ساخته شده از پلاستیک است که می تواند برای حمل و جابجایی و نگهداری میوه مورد استفاده قرار بگیرد و این سبد دارای ابعاد بسیار مختلفی است که می تواند برای میوه های مختلف گوناگون مورد استفاده قرار بگیرند؛ توزیع کنندگان سبد میوه مذکور اقدام به ارائه انواع مختلف این سبد با قیمت ارزان کرده‌اند و خریداران می توانند از طریق این توزیع کنندگان نیاز خود را به صورت مستقیم و با نرخ منصفانه و ارزان تر از سایر فروشندگان تامین کنند.

توزیع کنندگان سبد میوه صنعتی

از خصوصیات سبد میوه باغی چه می‌دانید؟

از خصوصیات سبد میوه باغی چه می‌دانید؟

سبد میوه باغی وسیله ای است که برای نگهداری میوه مورد استفاده قرار می گیرد این سبد می تواند وسیله بسیار مناسبی برای قرار دادن میوه از باغ تا محل فروش در میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های عرضه میوه باشد و امروزه جنس آن از پلاستیک است زیرا به صرفه ترین و مناسب ترین جنس برای نگهداری میوه به شمار می رود.

از خصوصیات این سبد همان طور که بیان شد جنس پلاستیکی آن است که از قیمت مناسبی برخوردار است و یکی از امتیازات خاص این سبد به شمار می آید؛ سبدهای میوه می توانند به علت ساخته شده از جنس پلاستیک بر اساس نوع میوه شکل های گوناگونی داشته باشند مثلاً برای ارائه میوه توت فرنگی معمولاً ظرفیت‌ها و ابعاد کوچکی از این سبدها طراحی شده‌اند در حالی که برای سبد میوه یا پرتقال معمولاً از ابعاد بزرگتر استفاده می شود.

از خصوصیات دیگر این سبدها می توان به سبکی آنها اشاره کرده و این وضعیت فوق‌العاده مهمی است زیرا حمل و جابجایی آنها را بسیار آسان تر می کند همچنین تاثیری بر وزن نهایی جعبه پر از میوه نمی گذارد بنابراین مزیت خاص این محصولات وزن سبک آنها است.

از دیگر خصوصیات این سبدهای واقعی می توان به طراحی مناسب آنها اشاره کرد و این سبدها اغلب در شکل مستطیلی هستند و می توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند به گونه‌ای که هیچ فضای خالی بین آنها وجود نداشته باشد همچنین این سبدها می توانند بر روی یکدیگر نیز قرار بگیرند و به این ترتیب کمترین میزان اشغال فضا را نخواهند داشت و در یک فضای کوچک می تواند تعداد بسیار زیادی از این سبدها را به صورت پر از میوه در کنار هم قرار داد.

مختصری درباره فرآیند تولید سبد میوه صنعتی

تولید سبد میوه صنعتی امروزه به یکی از ضروریات درآمده است به این معنی که روز به روز نیاز به این محصول بیشتر می شود زیرا جعبه های چوبی دیگر کارایی لازم را ندارند و به صورت یک بار مصرف بیشتر عمل نمی‌کنند یا حداکثر بعد از چند بار استفاده لق می شوند ولی انواع پلاستیکی این محصول می‌توانند دوام و ماندگاری همیشگی داشته باشند به خصوص وقتی از پلاستیک درجه یک و باکیفیت ساخته شده باشند می توانند سال‌های سال از آنها استفاده کرد.

در تولید این سبدها معمولا از روش تزریق پلاستیک استفاده می شود به این معنی که دستگاه و خط تولید ویژه برای این سبدها طراحی شده اند که دارای قالب های آلومینیومی و مشخصی هستند که پلی اتیلن مذاب یا پلی‌پروپیلن مذاب درون آنها تزریق می شود و پس از سرد شدن و جدا شدن قالب ها این سبدها آماده استفاده می باشند بنابراین ماده اولیه و اصلی برای ساخت این سبدها همان پلی اتیلن یا پلی‌پروپیلن است که تزریق آن در قالب های مشخص می تواند باعث شود که شکل اصلی جعبه شکل بگیرد.

با طراحی قالب های متفاوتی برای این جعبه ها می توان انواع بسیار متفاوتی از آنها را تولید نمود و برای میوه‌های گوناگون جعبه های اختصاصی را تولید کرد؛ در خط تولید این سبدها گرانول پلی اتیلن وارد مخزن اولیه دستگاه می شود و پس از ذوب و تزریق شدن به درون قالب ها و در نهایت از سرد شدن آنها می‌تواند زواید اضافی را از سبد های تولیدی حذف کرده و به این ترتیب و آنچه که به دست می‌آید سبدی است که همه ویژگی‌های یک سبد میوه عالی را دارا است.

در خط تولید این محصول بستگی به امکانات و تجهیزات دستگاه معمولاً یک اپراتور می تواند برای فرایند تولید کافی باشد و به این ترتیب تولید این محصولات با حداقل هزینه ها قابل انجام است.

3 نکته مهم در مورد سبد میوه رنگی

3 نکته مهم در مورد سبد میوه رنگی

در مورد سبد میوه رنگی اصولاً توجه به 3 نکته می‌تواند برای خریداران این محصول اهمیت داشته باشد که در واقع مزایای استفاده از این سبدها را می‌توان به خریداران نشان دهند و آنها را در استفاده بهتر از این محصولات تشویق کنند؛ این 3 نکته مهم به طور خلاصه عبارتند از :

  1. انواع مختلف سبد میوه رنگی می توانند به طور اختصاصی برای میوه‌های گوناگون کارایی داشته باشند به این معنی که این خصوصیت می‌تواند در بازار پسندی و فروش محصول اهمیت فوق‌العاده‌ای داشته باشد و به این ترتیب باعث می شود که یک محصول راحت تر و آسان تر به فروش برسد و حتی از قیمت فروش بالاتری نیز برخوردار باشد بنابراین انتخاب رنگ مناسب برای سبد با توجه به رنگ میوه اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد و نکته‌ای است که حتماً باید به آن توجه شود.
  2. سبد های رنگی می‌تواند باعث تمایز آنها از یکدیگر در انبارها و سردخانه ها شوند به این معنی که چنانچه قرار است چند نوع میوه خاص در سردخانه میوه در کنار یکدیگر قرار گیرند و از یک نوع سبد برای نگهداری آنها استفاده شود انتخاب رنگ متفاوت برای هر یک از میوه ها می تواند یکی از امتیازات ویژه برای آنها باشد و برای هر میوه می تواند از رنگ خاصی استفاده کرد و به این ترتیب هنگام بارگیری یا فروش میوه ها، جدا کردن و تفکیک آنها از یکدیگر می تواند بسیار راحت باشد.
  3. در این سبدها از رنگ های مناسبی استفاده می شود به این ترتیب که هم از مواد اولیه درجه یک استفاده شده و هم کیفیت رنگ‌ها نیز بسیار عالی است که در نهایت باعث می‌شود محصول به دست آمده از استحکام فوق العاده بالا و در عین حال جلا و براقی خاصی برخوردار باشد و این کمک می‌کند که ظاهرش آن زیباتر باشد.

مزیت‌های قابل توجه سبد میوه دو طبقه

سبد میوه دو طبقه محصولی است که در سال‌های اخیر به عنوان یک وسیله کاربردی و در عین حال یک وسیله دکوری مورد استفاده قرار می گیرد و این سبدهای خاص معمولاً حجم و گنجایش کمی دارند و حتی برخی از انواع آنها به عنوان محصولی دکوری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این سبدها می‌توانند از جنس های مختلفی باشند به طوری که سبد های آهنی، چوبی، پلاستیک و سایر محصولات می توانند به عنوان ماده اولیه برای ساخت آنها مورد استفاده قرار بگیرند؛ این سبدها دارای مزیت های قابل توجهی هستند از جمله این که در چیدمان میوه ها می توانند بسیار تاثیرگذار باشند به خصوص استفاده از آنها در مهمانی ها می تواند اهمیت فوق العاده بالایی داشته باشد به این معنی که باعث می شوند که زیبایی میوه ها در سبد ها بیشتر خود را نشان دهد.

این سبدها می‌توانند تعداد بیشتری میوه را در یک فضای مشخص و حجم معین در خود جای دهند و به همین دلیل است که گنجایش آنها نسبت به انواع سبدهای معمولی بسیار بیشتر است؛ این سبدها در انواع دکوری می‌توانند بر روی اوپن آشپزخانه و میز پذیرایی مورد استفاده قرار بگیرند و نوع صنعتی آنها بیشتر در فروشگاه های عرضه میوه مورد استفاده قرار می گیرند که ابعاد بزرگتری نسبت به نوع دکوری دارند و معمولا از جنس پلاستیک می باشند چون دوام آنها بسیار بیشتر است و امکان شستشوی آنها نیز فراهم می باشد.

باکیفیت‌ترین انواع سبد میوه یخچالی کدامند؟

باکیفیت‌ترین انواع سبد میوه یخچالی کدامند؟

در سال های اخیر برای نگهداری هر چه بهتر میوه ها در یخچال از سبدهای مخصوصی استفاده می‌شود که از آنها تحت عنوان سبد میوه یخچالی نام برده می‌شود و این سبدها ابعاد مشخصی دارند و به راحتی با استفاده از آنها می‌توان میوه‌های مختلف را در یخچال نگهداری کرد و آنها را برای مدت زمان بیشتری سالم نگه داشت.

از ویژگی‌های استفاده از این نوع سبدها این است که از اختلاط میوه‌ها و مختلف با همدیگر جلوگیری می‌شود و به این ترتیب کیفیت میوه ها تحت تاثیر قرار نمی گیرد و با کیفیت ترین انواع این سبدها از پلاستیک درجه یک و مرغوب ساخته شده‌اند و به این ترتیب می توان با اطمینان خاطر از آنها استفاده نمود همچنین تنوع رنگی بسیار زیادی دارند و این به جذابیت استفاده از آنها در یخچال به مقدار بسیار زیادی خواهد افزود.

از ویژگی‌های دیگر این سبدهای با کیفیت می‌توان به شکل توری آنها اشاره کرد که امکان نگهداری آب درون آنها وجود ندارد بنابراین میوه ها از تماس با رطوبت در امان خواهند بود و از گندیدگی آنها جلوگیری می‌شود؛ مزیت ویژه دیگری که این محصولات دارند امکان شستشو و ضدعفونی کردن آنها است به این معنی که به راحتی می‌توان با انواع مختلف شوینده ها و مایع ضدعفونی کننده هر از چند گاهی آنها را از عفونت و از کثیفی پاک نمود و شستشو داد بدون این که به زیبایی و جلوه آنها کوچکترین آسیبی وارد شود همچنین این جعبه‌ها ابعاد استانداردی دارند و امکان استفاده از آنها را برای یخچال های مختلف فراهم کرده‌اند.

5 ویژگی مهم سبد میوه پلاستیکی

سبد میوه پلاستیکی محصولی است که امروزه جایگزین همه انواع سبدهای میوه شده است و به جز در موارد محدود که از سبدهای چوبی استفاده می شود در این سبد بیشترین کاربرد و کارایی را برای نگهداری میوه به خود اختصاص داده است؛ این سبد خاص دارای ۵ ویژگی منحصر به فرد است که در زیر به آنها اشاره می‌شود :

  1. انعطاف پذیری این سبدها مثال زدنی است و به همین دلیل است که می‌توان برای ده ها بار از این سبدها استفاده کرد بدون این که کیفیت آنها آسیب ببیند و چنانچه شرایط نگهداری آنها به خوبی رعایت شود سبدها دارای ماندگاری بسیار بالا هستند و این از نظر هزینه برای خرید سبد می‌تواند برای باغداران اهمیت فوق العاده ای داشته باشد.
  2. این صحبت ها دارای قیمت ارزان است به طوری که در مقایسه با انواع چوبی فوق العاده قیمت پایین تری دارند و از جهت این که برای تولید آنها نیازی به برش درختان نیست خود نوعی سبد بسیار مناسب و سازگار با محیط زیست هستند.
  3. امتیاز ویژه‌ای در این سبدها وجود دارد که در سبدهای دیگر مشاهده نمی شود و آن امکان شستشو و تمیز کردن آنها است به این معنی که این سبدها را می توان با انواع مختلف شوینده های قوی و اسیدی کاملا شستشو داد و ضدعفونی نموده و به این ترتیب در صورتی که سبد با انواع عوامل بیماری زای قارچی آلوده شده باشد با ضدعفونی کردن می توان از انتقال این بیماری ها جلوگیری کرد.
  4. وزن سبد امتیاز خاص دیگر این محصولات است علاوه بر این برخلاف انواع جعبه های چوبی که وزن سنگینی دارند و به وسیله میخ به هم دیگر بخش‌های مختلف آنها به همدیگر وصل شده اند این جعبه ها به صورت یک تکه هستند بنابراین شما با خرید این سبد در واقع یک جعبه میوه یکپارچه بدون لقی را به دست خواهید آورد.
  5. مقاومت این سبدها نسبت به ضربه بسیار زیاد رسد به این شکل که این سبدها در صورت افتادن بر روی زمین چنانچه از ماده اولیه با کیفیت در آنها استفاده شده باشد دچار شکستگی نمی شوند و به علت انعطاف پذیر بودن آسیبی نمی بیند و این امتیاز ویژه‌ای برای آنها می باشد.

صادرات عمده سبد میوه صنعتی

صادرات عمده سبد میوه صنعتی

سبد میوه صنعتی محصولی است که در هر کشوری که باغ و باغداری وجود دارد مورد نیاز است با این وجود برخی از کشورها از نظر تامین مواد اولیه برای ساخت آنها محدودیت دارند و به همین جهت وارد کننده سبد میوه هستند؛ در کشور ما به علت فراوانی ماده اولیه برای ساخت این جعبه‌ها یعنی پلی اتیلن تولید بسیار زیادی از این محصول در کشور وجود دارد و این خود می‌تواند برای صادرکنندگان امتیاز فوق العاده مناسب می باشند تا بتوانند از این فرصت نهایت استفاده را کرده و یکی از نیازهای دایمی کشورهای همسایه را از طریق صادرات آن تامین کنند.

خریداران می توانند با تهیه این سبدها در داخل کشور و فروش آنها در بازارهای مصرف خارج از کشور سود خوبی به دست آورند همچنین این خریداران از نظر بازاریابی به هیچ عنوان با مشکل مواجه نمی شوند زیرا بیشتر کشورهای همسایه از نظر تامین ماده اولیه برای این محصول هم مشکل دارند بنابراین وارد کننده این سبدها هستند.

صادر کنندگان می توانند از طریق تهیه این سبدها در داخل کشور و تولید کنندگان معتبر آن و صادرات سبد میوه به کشورهای همسایه سود قابل توجهی از این تجارت به دست آورند و به این شکل این محصول ایرانی را جهت کسب درآمد ارزی بیشتر مورد استفاده قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما