توزیع کنندگان گلدان پلاستیکی طرح دار

گلدان های پلاستیکی (در طرح ها، رنگ ها و اشکال مختلف و متنوع) جزء مهم و لاینفکی از یک فضای گلخانه ها، منازل مسکونی، پارک ها، و معابر عمومی هستند؛ به کمک آن ها می توان از گل ها به خوبی و برای مدت زمان طولانی مراقبت کرد.

گلدان به عنوان مکان و فضای زیست گیاهان و گل ها، از جمله اقلام جدایی ناپذیر در حفظ و مراقبت از آن ها محسوب می شوند. انتخاب نوع و جنس گلدان (مانند گلدان پلاستیکی طرح دار، زیبا و باکیفیت) برای انواع گیاهان، در جهت حفظ سلامت و شادابی و دوام و طول عمر آن ها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

توزیع کنندگان گلدان پلاستیکی طرح دار

از خصوصیات گلدان پلاستیکی رنگی چه می‌دانید؟

از خصوصیات گلدان پلاستیکی رنگی چه می‌دانید؟ در عصر حاضر تولید گلدان پلاستیکی با توجه به نیاز فضاهای گلخانه ای و همچنین باغ ها و نیز نوع گل ها و گیاهانی که در این محیط ها رشد و پرورش می یابند در سایزها، شکل ها، ابعاد و کیفیت های مختلف انجام می شود.

از آن جاییکه اکثر پرورش دهندگان گل و یا گلخانه ها برای پرورش هر گل از زمان نشا تا پرورش کامل و حتی هنگام قلمه زنی نیازمند گلدان های زیادی هستند و از هر گلدان بارها اسفاده می کنند، نیازمند گلدان هایی با دوام و طول عمر بالا و قیمت ارزان و مناسب می باشند.

در کارخانه ها و کارگاه های تولید گلدان های پلاستیکی و پلیمری، برای تامین نیاز گلخانه ها، گلدان ها از سایزهای 6 که به گلدان نشایی یا گلدان های کاکتوسی معروف می باشند، تا سایز 14 که به گلدان های سطل شهرت دارند، تولید و به مشتریان و مصرفکنندگان عرضه می شود.

بخش عمده ای از تولیدات تولیدی های گلدان پلاستیکی، گلدان پلاستیکی رنگی و سفید، و البته مشکی ویژۀ گلخانه ها می باشد. زیرا این گلدان ها در کنار طول عمر و مقاومت بالایی که دارند، نسبت به گلدان های گلی و.. قیمت مناسب تر و صرفه و توجیه اقتصادی بهتری دارند.

قیمت عمده گلدان های پلاستیکی نسبت به قیمت فروش جزئی آن ها به مراتب ارزان تر است. در واقع هرچه میزان سفارش بالاتر باشد قیمت تمام شده پائین تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود. بسیاری از تولیدی های داخل کشور، در کنار قیمت مناسب، کیفیت گلدان های خود را نیز از هر لحاظ تضمین می کنند.

گلدان های پلاستیکی مشکی از مواد بازیافتی ساخته شده و مناسب پرورش گیاهان در گلخانه ها و باغات هستند؛ از این رو به گلدان های کشاورزی نیز معروفند.لذا با سایزبندی کامل جهت پرورش هرگونه گیاهی طراحی و تولید و روانۀ بازار می شوند.

گلدان های پلاستیکی مشکی از مواد بازیافتی ساخته شده و مناسب پرورش گیاهان در گلخانه ها و باغات می باشد از همین رو به گلدان های کشاورزی نیز معروف هستند. از همین رو با سایزبندی کامل جهت پرورش هرگونه گیاهی طراحی و تولید می شود.

گلدان های پلاستیکی در سایز بندی های مختلف، و با کاربردهای متنوع ساخته و روانۀ بازار می گردد؛ به طور مثال گلدان نشایی، که برای کاشت انواع جوانه ها و بذرها به کار می رود؛ گلدان سطل که در سایز های بزرگ طراحی و تولید می شود و برای کاشت گیاهان بزرگ کاربرد دارد؛ گلدان نیم‌زباله که همان طور که از نامش پیداست، گلدان نسبتا بزرگی می باشد و مناسب کاشت انواع نهال است؛ و گلدان زباله که بزرگترین سایز گلدان های مشکی کشاورزی است.

مختصری درباره فرآیند تولید گلدان پلاستیکی

کارخانه ها و کارگاه های تولیدی، گلدان های پلاستیکی و زیرگلدانی های خود را در طرح ها، رنگ ها، و ابعاد متنوعی ارائه می کنند، تا مصرف کننده بتواند گلدانی فراخور سلیقه خود انتخاب و تهیه نماید. افرادی که به دنبال کارهای تک و خاص هستند، ضرورتا این سری از محصولات خوش ظاهر و بادوام (نسبت به سایر انواع گلدان ها) را خواهند پسندید.

اگر شما هم علاقه مند به کاشت انواع گیاهان، سبزی جات، گل های زیبا و جذاب، کاکتوس های کوچک و زیبا و… در فضای منزل هستید و به علت سکونت در آپارتمان از آن محروم مانده اید، می توانید از گلدان های پلاستیکی متنوع در رنگ ها و سایز های متفاوت بهره مند شوید.

گلدان های پلاستیکی در رنگ های جذابی نظیر قرمز، آبی، فیروزه ای، سبز مغز پسته ای، زرد، اُخرایی، سفید، بنفش، بادمجانی و… عرضه می شوند.

گلدان های پلاستیکی فقط به منظور نگه داری گل در منزل و یا گوشه اتاق شما تولید نمی شوند. بلکه، انواعی از این گلدان ها مناسب فضای حیاط ها، گلخانه ها و یا حتی پارک ها می باشند. این گلدان ها معمولا در ابعاد بزرگ تر و مستطیلی شکل ساخته می شوند، که با توجه به حجم آن‌ها می توان گل های زیادی را در داخلشان جای داد. این گلدان ها در ابعاد و رنگ های متفاوتی تولید شده، و به فروش می رسند.

3 نکته مهم در مورد گلدان پلاستیکی آویزی

3 نکته مهم در مورد گلدان پلاستیکی آویزی شاید بسیاری از افراد تصور نمایند گلدان پلاستیکی آویز گلخانه ای دارای استحکام و مقاومت بالایی نبوده و به آسانی دچار آسیب و شکستگی می شود؛ در حالیکه در حقیقت اینگونه نیست؛ این گلدان ها به گونه ای طراحی شده اند که از محتویات درون خود (با توجه به نوع، محل نصب و شرایطی که مورد استفاده قرار می گیرند) محافظت نمایند.

معمولا تولید گلدان های پلاستیکی (غالبا گلدان های رنگی) با استفاده از مواد مرغوب برای افزایش مقاومت آن ها انجام می شود. این نکته را باید مد نظر داشت که گلدان پلاستیکی از نظر طرح و رنگ و اندازه برای سلایق و نیازهای مختلف، قابل طراحی و ساخت است.

امروزه علاوه بر فروش حضوری، با گسترش اینترنت، و به کمک فروشگاه های آنلاین، تولید و پخش گلدان پلاستیکی، من جمله گلدان های آویز در شهرهای مختلف کشور باعث شده تا فروش این دسته از کالاها مورد توجه و استقبال بیشتر افراد مختلف قرار بگیرد. فروش گلدان پلاستیکی به صورت عمده باعث می شود تا قیمت نهایی فروش آن مناسب تر عرضه شود.

سایت های اینترنتی فروش گلدان پلاستیکی آویزی را در قیمت های مناسب و ارزان در اختیار خریدار قرار می دهند. افزایش تقاضای مردم برای خرید این محصولات به دلیل جلوه زیبای این دسته از گلدان ها باعث شده تا میزان تولید افزایش داشته، و نتیجتا قیمت فروش نسبت به گذشته کمتر شود.

گلدان پلاستیکی آویز، زیبایی دکوراسیون و فضای منزل را دوچندان می کند.

مزیت‌های قابل توجه گلدان پلاستیکی دیواری

انواع گلدان پلاستیکی دیواری رنگی توسط شرکت های زیادی تولید می شود؛ این گلدان به صورت طبقاتی و یا ساده هستند. گلدان های پلاستیکی نسبت به گلدانهای سرامیکی و سفالی، هم ارزان تر میباشند و هم مقاومتر.

شکسته شدن گلدان های سفالی، دیگر برای مردم قابل توجیه نیست؛ به همین دلیل، امروزه استقبال بیشتری از گلدان های پلاستیکی دیواری می شود.

گلدان های پلاستیکی دیواری در شکل ها، رنگ ها و اندازه های متفاوتی تولید می شوند. از لحاظ روانشناسیِ رنگ ها، رنگ بر روی نشاط و سلامتی تاثیر میگذارد و چه بهتر که در انتخاب گل و گلدان ها، نظر به این موضوع حائز اهمیت داشته باشید.

گلدان های دیواری باید طوری طراحی شوند که متناسب با دکوراسیون فضا و به لحاظ بصری زیبا باشند.

گلدان های پلاستیکی معمولا از لحاظ جنس در سه نوع عرضه می شوند: پلی اتیلن، پلی پروپلین، و پلی استایرن.

پلی اتیلن ها در اوزان سبک و سنگین نسبت به نوع و کاربرد گلدان، ساخته و عرضه می شوند. پلی پروپیلن های سبک برای ساخت سطل های پلاستیکی، گلدان پلاستیکی، ظروف یکبار مصرف و غیره بکار میرود. پلی استایرن در ساخت انواع مقاومتر گلدان های پلاستیکی به کار میرود و نسبت به دو نوع قبلی، مقاومتر می باشد.

امروزه انواع گلدان پلاستیکی سفید نیز مورد توجه مشتریان قرار گرفته، و به دلیل رنگ سفیدشان، به خوبی با انواع دکوراسیون منازل همخوانی دارند. سفید بودن این گلدان ها باعث می شود که گل در آن جلوه و نمایی دوچندان پیدا کند.

این گلدان ها در اشکال و طرح ها و سایزها متفاوتی تولید و به بازار عرضه می شوند؛ گلدان هایی با طرح های گرد، بیضی، مسطتیل، مربعی و یا مدل های فانتزی و مدرن.

گلدان پلاستیکی سفید در سایزبندی کوچک، متوسط و بزرگ تولید، و برای مصارف خانگی، گلخانه ها یا حتی باغ ها استفاده می شوند.

نوع و جنس مواد سازندۀ گلدان های پلاستیکی سفید از اهمیت زیادی بر خوردار می باشد؛ زیرا به دلیل رنگ سفیدشان، در صورتی که از پلاستیک نا مرغوبی و بی کیفیت در تولید آن ها استفاده شده باشد، به مرور زمان باعث زردی رنگ آن و یا حتی شکنندگی راحت گلدان می شود. پس جنس به کار رفته در ساخت گلدان هم می تواند یکی از عواملی باشد که در قیمت گلدان پلاستیکی سفید تاثیر گذار باشد.

5 ویژگی مهم گلدان پلاستیکی تاشو

5 ویژگی مهم گلدان پلاستیکی تاشو 1- گلدان های پلاستیکی تاشو، همانند سایر گلدان ها ،تنوع بی نظیری در طرح، رنگ، اندازه و به طور کلی شکل ظاهری دارند.

2- از ابعاد بسیار کوچک برای کاشت بذر گرفته تا گلدان های بسیار بزرگ باغچه ای را می توان از گلدان های تاشو تولید نمود.

3- گلدان های پلاستیکی تاشو را می توان از جنبه های مختلف مثل نقش های رنگی روی آن، سایز، مدل، شکل هندسی و … بررسی، طراحی و تولید کرد.

4- گلدان پلاستیکی تاشو همان طور که از نامشان پیداست، دارای قابلیت منحصر به فرد تاشوندگی هستند، و چنین قابلیتی در سایر انواع گلدان ها دیده نمی شود.

5- این دسته از گلدان های پلاستیکی (گلدان های پلاستیکی تاشو)، به راحتی تغییر سایز می دهند و شکل و فرم دلخواه را به خود می گیرند. لذا در فرایند طراحی، ساخت و عرضۀ این دسته از گلدان های پلاستیکی، نوع کاربری و فضای مورد استفادۀ کاربر مورد نظر سازندگان بوده است؛ به منظور تهیۀ این دسته از گلدان ها، میتوان به مراکز عرضه و فروش انواع گلدان های پلاستیکی و تاشو مراجعه نمود.

کیفیت، دوام و مرغوبیت، طرح و نقش، شکل و فرم ظاهری، ابعاد و اندازه و فاکتورهایی از این دست، همگی تعیین کننده قیمت انواع گلدان پلاستیکی تاشو می باشند؛ با این حال، قیمت گلدان های پلاستیکی نظیر گلدان های تاشو، نسبت به سایر انواع سفالی، سرامیکی و.. توجیه اقتصادی خوبی دارد.

باکیفیت‌ترین انواع گلدان پلاستیکی تزئینی کدامند؟

بایستی در حین فرایند کاشت و نگهداری گیاهان و گل ها، نکات مختلف و مهمی را مد نظر قرار داد؛ به طور نمونه، فضایی است که گیاه یا گل در آن زندگی می کند؛ بدین سبب است که توجه به گلدان ها به عنوان فضا و منزل زندگی گیاهان بایستی نگاهی ویژه داشت؛ گلدان های پلاستیکی (نظیر گلدان پلاستیکی تزئینی) یکی از انواع پرکاربرد، متنوع و مقرون به صرفۀ گلدان ها محسوب می شوند.

فروشگاه های عرضه کنندۀ انواع گلدان های پلاستیکی تزئینی در سراسر کشور وجود دارد، و انواع مختلفی از آن ها را در ابعاد و اندازه های متنوع می توان در اقصی نقاط کشور، چه به صورت حضوری و چه آنلاین سفارش داده و تهیه کرد.

امروزه توجه به زیبایی و کارایی در فضای دکوراسیون داخل منازل نسبت به گذشته دو چندان شده است؛ به منظور تکمیل این زیبایی، و ایجاد حس نشاط و زندگی، استفاده از گیاهان و گل های زیبا و رنگانگ در فضاهای منازل می تواند گزینۀ بسیار مناسبی باشد؛ در کنار استفاده از گل ها و گیاهان رنگارنگ، می توان از گلدان های جذاب و رنگی نیز استفاده کرده، تا زیبایی و جذابیت دکوراسیون خود را بی‌ نقص نمائید.

صادرات عمده گلدان پلاستیکی طرح دار

صادرات عمده گلدان پلاستیکی طرح دار گلدان های پلاستیکی در تمامی گلخانه ها و فروشگاه های فروش لوازم پلاستیکی عرضه می شود. برای خرید عمدۀ گلدان های پلاستیکی می توان متناسب با نیاز، شکل، نوع و تعدادی که مشتری نیاز دارد، به کارخانه تولید کنندۀ گلدان های پلاستیکی مراجعه نموده، تا در آن جا به صورت عمده تولید و به مشتری تحویل شود.

خوشبختانه در حال حاضر، بسیاری از تولیدکنندگان معتبر گلدان های پلاستیکی کشور، علاوه بر تامین نیاز داخل، قادر به صادرات گلدان پلاستیکی به خارج از کشور نیست می باشند.

به منظور تهیۀ گلدان های پلاستیکی به صورت جزئی نیز کافیست به مراکز عرضه مراجعه نمود.

گلدان های پلاستیکی به صورت عمده و تکی در فروشگاه ها و گلخانه ها یافت می شوند. این گلدان ها جلوه بسیار زیبایی را به منزل شما می دهند. زیرا به دلیل رنگ سفیدی که دارند باعث جذاب تر شدن و نمایان تر شدن گل رنگی شما می شوند.

مشتریان می توانند به منظور خرید گلدان های پلاستیکی در انواع و اقسام آن، از جمله گلدان های پلاستیکی تزئینی رنگی و شیک، به صورت حضوری از فروشگاه ها و مراکز عرضه در سراسر کشور، و یا به صورت اینترنتی مراجعه نمایند.

خرید گلدان های پلاستیکی در اشکال و انواع متنوع، در اکثر نقاط ایران قابل انجام است، و مشتریان می توانند به صورت عمده و جزیی نسبت به تهیه و خرید این محصولات اقدام نمایند. امروزه کارخانه های گلدان های پلاستیکی توانسته اند با به کار گیری ابزارها و تکنولوژی ها و روش های نوین، شکل های دلخواه و متنوعی از این محصولات را تولید نموده، و در بازار عرضه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما