توزیع گالن 4 لیتری پلی اتیلن

گالن 4 لیتری پلی اتیلن ظرفی است برای نگهداری مواد شوینده و مواد ضدعفونی که یک درب محکم پلاستیکی دارد و بسیار جفت می باشد. که جلو ریختن احتمالی مایع درون گالن ها را می گیرد. گالن های پلی اتیلنی در انواع مختلفی تولید می شوند. توزیع گالن پلی اتیلنی به صورت عمده و تکی صورت می گیرد. بسته به نوع کیفیت آنها دارای قیمتهای مختلفی می باشند.

توزیع گالن 4 لیتری پلی اتیلن

مشخصات گالن 4 لیتری پلی اتیلن

مشخصات گالن 4 لیتری پلی اتیلن

مشخصه اصلی گالن ۴ لیتری پلی اتیلن در مدل آنها است. اشکال مختلف این گالن ها از قبیل مکعبی، دسته بغل نمونه ای از این مدلهاست که در بازارها خودنمایی می کنند.

پارامترهای مهم گالن ۴ لیتری علاوه بر رنگ بندی های زیبا آن دارای گزینه هایی چون درب های محکم و کیپ آنها می باشد. شاید روزی لازم شد یکسری از این گالن ها را برای نگهداری مواد غذایی خود نظیر آب سرکه ها و ترشی ها از آنها استفاده کنید در این حالت نگران کپک ترشی ها و فاسد شدن آنها نباشید. آن هم به دلیل همین درب محکم آنها خواهد بود. چرا که اجازه ورود هوا به داخل گالن را می گیرد.

جنس پلی اتیلنی خودش گویای کیفیت بالا است. نیاز نیست پرس و جو کنید. چرا که پلی اتیلن ها دارای مقاومت و تحمل پذیری بالایی در برابر فشارهای وارده از خود نشان می دهند.

اگر کمی را دقت باشید تمام ویژگیهای خوب گالن ها از قبیل وزن، ضخامت و کیفیت آنها بر روی آنها ثبت شده است. گاها مواد درون این گالن با رنگ و غلظت آنها با برچسبی به اطلاع شما خواهد رسید .

فروش گالن 4 لیتری پلی اتیلن

فروش گالن 4 لیتری پلی اتیلن

در فروش گالن پلی اتیلن نوعی گرانول پلی اتیلنی وجود دارد که از موادی پلیمری ساخته شده است، که برای بالا بردن میزان مقاومت گالن ها بکار گرفته می شوند که همین امر سبب فروش بیشتر این گالن ها شده است. معمولا توزیع گالن 4 لیتری به علت میزان استفاده خیلی زیادی از این گالن ها در حمل و نقل های مواد ضد عفونی می باشد. 

رنگ بندی های متنوع این گالن ها تاثیر خوبی در فروش مواد درون گالن ها شده است. آنها ضخامت خوبی هم دارند و همین امر سبب مقاومت بالای آنها در برابر فشارهای وارد بر این گالن ها می شود. در صورتی که گالن ها در معرض ضربات ناخواسته قرار می گیرند میزان خسارت وارده خیلی کم خواهد بود. آن هم به دلیل مقاومت خوب و بالای آن می باشد.

تولید گالن 4 لیتری پلی اتیلن توسط ماشین آلات اتوماتیک به صورت بسیار منظم و با کیفیت عالی صورت می گیرد. برخوردار بودن از پارامترهای قیمت مناسب، استاندارد بودن گالن ها و سایزهای متنوع و رنگ بندی های مختلف و همینطور جنس پلیمری و مرغوب این گالن ها زمینه ساز فروش خوب این محصولات پلی اتیلنی شده است. 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما