تولید بهترین سبد میوه صادراتی

سبد میوه صادراتی محصولی با کیفیت بالا می باشد که از مواد اولیه درجه یک تولید می شود و با قیمت بسیار مناسب عرضه می شود، این محسول به سبب کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد مورد استقبال مصرف کنندگان خارجی می بازار و در حقیقت از بازار صادراتی خوب و پر رونقی بهره مند می باشد، تولید بهترین سبد میوه صادراتی توسط بهترین تولید کنندگان در کشور انجام می گیرد.

تولید بهترین سبد میوه صادراتی

سبد میوه باکیفت چه مشخصاتی دارد؟

سبد میوه باکیفت چه مشخصاتی دارد؟ سبد میوه با کیفیت از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است و این محصول در برابر فشار و عوامل دیگر مقاومت بالایی دارد و این ویژگی سبد پلاستیکی به دلیل کاربرد مواد اولیه مرغوب می باشد که تولید کنندگان با رعایت استاندارد های مناسب این محصول را با کیفیت عالی تولید می کنند.

این محصول در رنگ های مختلف و متنوعی تولید می شود و مطابق بهترین استاندارد ها تولید می شود تا به خوبی از انواع میوه محافظت نماید و مدت زمان ماندگاری میوه ها را را افزایش دهد، این محصول برای انواع میوه در ابعاد مختلفی تولید می شود و دارای روزنه هایی است تا به خوبی هوا در آن جریان داشته باشد.

سبد میوه باکیفیت دارای جنس محکم است به طوری که می توان آنها را برای حمل و نقل میوه ها برای مسافت های طولانی مورد استفاده قرار داد، این محصول به راحتی شکسته نمی شود و حتی می تواند ان را برای چندین بار نیز برای حمل و نقل و نگهداری میوه ها استفاده کرد و یا پس از یک بار مصرف ان را به عنوان سبد میوه دست دوم به فروش رساند.

انواع مدل سبد میوه

انواع مدل سبد میوه

انواع مدل سبد میوه با توجه به جنس متفاوت هستند و این محصول در دو مدل چوبی و پلاستیکی تولید می شوند و البته سبد های پلاستیکی بسیار متنوع و گوناگون هستند و علاوه بر این دارای مزایای فراوانی هستند که سبب شده تا خیلی زود جای سبد های چوبی را بگیرند و تولید انها به میزان زیادی افزایش یابد.

مدل هاب سبد میوه در ابعاد مختلفی تولید می شوند تا بتوان انواع میوه را با کاربرد این سبد ها حمل و نگهداری نمود، این محصول با وزن های مختلفی تهیه می شود که شامل سبد های چهار کیلویی، شش کیلویی ، هشت کیلویی، دوازده کیلویی و هجده کیلویی می باشند.

این محصول همچنین در مدل های دیواره بلند و یا دیواره کوتاه تولید می شود که می توان میوه ها را به صورت یک ردیف و یا چند ردیف در آنها قرار داد که البته این مدل های سبد میوه با توجه به نوع میوه ها تولید می شوند و سبد های میوه با دیواره کوتاه برای میوه های با بافت بسیار نرم و سبد های دیواره بلند برای میوه های با با بافت سفت مناسب هستند.

مراکز عرضه سبد میوه صادراتی

مراکز عرضه سبد میوه صادراتی

مراکز عرضه سبد میوه صادراتی از بهترین فروشندگان این محصول هستند که انواع سبد میوه را با کیفیت عالی و قیمت ارزان به صورت عمده و در حجم بالا ارائه می دهند و با فروش محصولات مرغوب با قیمت ارزان توانسته اند رضایت مشتریان این محصول را جلب نمایند.

سبد میوه صادراتی با کاربرد بهترین مواد اولیه تولید می شود و به جهت کیفیت بالایی که دارد مورد توجه خریداران و تاجران بسیاری می باشد که این محصول را به جهت قیمت بسیار مناسبی که دارد به خارج از کشور صادر می نمایند و از صادرات ان نیز سود خوبی را به دست می آورند.

مشتریان این محصول می توانند با انجام بررسی های لازم بهترین عرضه کنندگان را برای خرید محصولات مرغوب با کمترین هزینه انتخاب کنند، خرید بی واسطه این محصول از طریق بهترین فروشگاه های آنلاین به جهت قیمت ارزان محصولات مورد توجه خریداران بسیاری می باشد که جهت صرفه جویی در هزینه ها و همچنین صرفه جویی در وقت ترجیح می دهند این محصول را به صورت سفارشی تهبه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما