تولید کننده بهترین دبه 8 کیلویی شیره خرما

در کشور بزرگ ما تولید کنندگانی که اقدام به تولید محصولات پلاستیکی می‌ نمایند انواع و اقسام دبه های مختلف را در اندازه های گوناگون تولید می کنند، دبه هایی که تولید می شوند حجم مشخصی از مایعات را نگهداری می نمایند، یکی از موارد استفاده این دبه ها جهت نگهداری شیره خرما می باشد، تولید کننده ای که در بازار بهترین دبه 8 کیلویی شیره خرما را تولید کند نسبت به رقبای خود در امر فروش موفق تر عمل خواهد نمود، تولید کننده دبه باید در امر تولید دبه استانداردهای لازم را رعایت نموده و این دبه ها را به صورت بهداشتی و سالم تولید نماید.

تولید کننده بهترین دبه 8 کیلویی شیره خرما

دبه 8 کیلویی شیره خرما چه مشخصاتی دارد؟

دبه 8 کیلویی شیره خرما چه مشخصاتی دارد؟ شیره خرما یکی از محصولات بسیار پرفروش در بازار است، باکیفیت بودن شیره خرما مورد عرضه در بازار باعث فروش بیشتر آن می گردد، یکی از فاکتورهای مهم در فروش بیشتر نوع بسته بندی محصول است، تولید کننده باید به نوع بسته بندی محصول خود توجه ویژه ای داشته باشد تا بتواند محصولات خود را به بهترین نحو عرضه کند.

تولید کنندگانی که به صورت خانگی با تهیه نمودن خرمای تازه و مرغوب جنوب کشور اقدام به تولید شیره خرما می نمایند محصولات خود را در بسته بندی های خاصی قرار داده و به بازار عرضه می کنند تا مشتریان بتوانند آنها را خریداری نمایند، یکی از این بسته بندی ها دبه می باشد، در ادامه قصد داریم شما را با مشخصات دبه شیره خرما آشنا نماییم.

 • دبه شیره خرما می تواند ابعاد و اندازه های متفاوتی داشته باشد، هر کدام از این ابعاد و اندازه ها حجم مشخصی از شیره خرما را نگهداری می نمایند، در بازار اکثراً این شیره ها در دبه های ۸ کیلویی عرضه می گردند.
 • اغلب جنس دبه های شیره خرما از پلاستیک می باشد، درب هایی که از پلاستیک مرغوب تهیه شده باشند فاقد بوی بد و زننده هستند بنابراین شیره هایی که در درون آنها قرار دارند بو نمی گیرند.
 • پلاستیک به کار رفته در دبه های شیره خرما کیفیت بسیار بالایی دارد و کاملا نیز بهداشتی است پس شیره خرما آلوده نمی گردد.
 • دبه مخصوص شیره خرما می تواند دارای اشکال مختلف و رنگ های گوناگون باشد بنابراین تولید کنندگان شیره خرما می توانند به راحتی این دبه ها را بر طبق سلیقه خود خریداری نمایند.
 • دبه های مرغوب دارای ضخامت استاندارد بوده و کاملا نیز مقاوم هستند پس اگر فشاری به آنها وارد گردد کمترین میزان صدمه در این دبه ها ایجاد می شود.
 • دبه های با کیفیت شیره خرما دارای وزن مناسب و استانداردی می باشند بنابراین حمل نمودن آنها نیز سخت نیست.
 • تمام دبه های مورد عرضه در بازار دارای درب مخصوص هستند، درب دبه پلاستیکی باکیفیت به خوبی بسته می شود و شل نیز نمی گردد.

بهترین نوع دبه پلاستیکی کدام است؟

بهترین نوع دبه پلاستیکی کدام است؟ ممکن است برای شما مشتریان دبه پلاستیکی این سوال ایجاد شود که بهترین نوع دبه پلاستیکی چه نوع دبه ای است، به همین دلیل ما در این بخش قصد داریم شما را با ویژگی های یک دبه پلاستیکی مرغوب و درجه یک آشنا نماییم.

 • دبه پلاستیکی مرغوب نباید بوی بد داشته باشد.
 • این محصول باید از مواد اولیه با کیفیت تهیه گردد.
 • ضخامت دبه پلاستیکی نباید بیش از حد زیاد و یا کم باشد.
 • دبه باید دارای مقاومت خوبی باشد تا به راحتی سوراخ نگردد و به آن آسیب وارد نشود.
 • دبه پلاستیکی باید بهداشتی و تمیز باشد.
 • بهترین دبه پلاستیکی دارای نشان استاندارد است و همچنین قابلیت بازیافت شدن را نیز دارد.

صادرات کلی دبه 8 کیلویی شیره خرما

صادرات کلی دبه 8 کیلویی شیره خرما از آنجا که تولید کنندگان زیادی در کشور ما در حال تولید محصولات پلاستیکی مختلف با کاربردهای گوناگون هستند به همین دلیل می توانیم بگوییم تولید کنندگانی که بتوانند محصولات پلاستیکی با کیفیت بالا و استاندارد تولید کنند و در امر صادرات این محصولات موفق تر خواهند بود.

دبه پلاستیکی یکی از محصولات بسیار پر متقاضی است، کشورهای خارجی زیادی وجود دارند که جهت تامین نمودن نیاز خود به این محصولات اقدام به تقاضای واردات آنها از سایر کشورهای دیگر می نمایند بنابراین تولید کنندگانی که ظرفیت صادراتی این دبه ها را داشته باشند می‌ توانند به صورت عمده این دبه های کاربردی را در ابعاد و اندازه های گوناگون و با قیمت مناسب به مشتریان خارجی ارسال نمایند.

دبه های پلاستیکی ممکن است در طول مسیر رسیدن به کشورهای دیگر دچار آسیب و صدمه نگردند به همین دلیل صادر کننده باید به هنگام صادرات دبه ها به صورت کلی از بسته بندی های مطمئن و مناسب استفاده کند تا دبه ها دچار صدمه نگردند و به صورت کاملاً سالم به دست مشتری برسند.

کارخانه تولید دبه 8 کیلویی شیره خرما

کارخانه تولید دبه 8 کیلویی شیره خرما کارخانه تولید کننده دبه این محصولات را با رعایت نمودن استانداردهای جهانی با استفاده از انواع دستگاه های مختلف اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می نماید، خریداران دبه ۸ کیلویی شیره خرما و سایر دبه های دیگر می‌ توانند این دبه ها را به صورت مستقیم از خود کارخانه تولید کننده سفارش داده و تهیه کنند.

کارخانه تولید کننده دبه با افزایش دادن میزان ظرفیت تولید خود می‌ تواند به راحتی نیاز بازار داخلی به این محصولات کاربردی را تامین نماید و از واردات آنها به داخل کشور پیشگیری کند، کیفیت دبه های تولید شده توسط کارخانه های تولید کننده داخلی باید قابل رقابت با نمونه‌ های مشابه خارجی باشد تا مشتری راحت‌ تر جذب خریداری آن گردد.

تمام کارخانه های تولید کننده دبه جهت تولید نمودن این دبه ها دارای مجوزهای رسمی و لازم هستند پس تمام محصولاتی که توسط این کارخانه های معتبر تولید می‌ شوند قابل اطمینان بوده و کاملاً بهداشتی و باکیفیت می باشند.

کارخانه هایی که اقدام به تولید دبه می نمایند محصولات خود را با نام و نشان تجاری خود به بازار عرضه می کنند بنابراین در صورتی که این دبه ها مرغوب باشند نام و نشان تجاری کارخانه تولید کننده در بازار به سرعت محبوب می گردد و میزان فروش آن افزایش پیدا می‌ کند.

شما مشتریان گرامی می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه دبه های تولید شده توسط کارخانه های معتبر و بزرگ داخلی را از ما خریداری کنید، ما این محصولات را با مناسبترین قیمت ها به شما مشتریان عمده عرضه خواهیم نمود و بدین ترتیب رضایت کامل شما عزیزان را به دست خواهیم آورد، جهت ارتباط با مجموعه ما می توانید از طریق راه های ارتباطی اقدام کنید و در کمترین زمان ممکن این دبه های درجه یک را خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما