تولید کنندگان بطری پت نیم لیتری

بطری پت نیم لیتری از جمله ظروف پلیمری تولید شده در پلاستیک سازی می باشد که گرانول آن در صنایع پتروشیمی تولید می شود و توسط تولید کنندگان این گرانول ها تبدیل به ظروف پت شفاف با اندازه های مختلف می شوند، ظروف پت نیم لیتری در صنایع نوشیدنی و عرقیات بسیار پر کاربرد می باشد.

این ظروف به دلیل استحکام و انعطاف پذیری بالا بسیار مورد توجه کارخانه داران قرار دارد زیرا جابجایی راحت تری دارد و درعین اینکه سبک می باشد حجم بیشتری را در خود جای می دهد.

تولید کنندگان بطری پت نیم لیتری

بهترین بطری پت نیم لیتری

بهترین بطری پت نیم لیتری

تولید بطری نیم لیتری همان گونه که گفته شد از ماده اولیه آن که پلیمری می باشد تولید می شود این ماده اولیه که به صورت پودری و کیلویی به دست تولید کننده می رسد گرانول نام دارد.

بهترین بطری پت بطری می باشد که در عین اینکه وزن کمی دارد جای کمتری اشغال می کند. همچنین می بایست از انعطاف پذیری و استحکام بالایی برخوردار باشد و بر اثر ضربه و فشار وارده به آن دچار ترک و شکستگی نشود.

جنس گرانول به کار رفته برای تولید این بطری باید به گونه ای باشد، در سرماو گرما دچار انبساط و انقباض سریع نشود و مواد مضر از خود آزاد نکند، البته طراحی بطری پت باید به گونه ای باشد که علاوه بر سبک بودن متناسب با نوع مصرف بوده و پر کرون آن به وسیله ماشین آلات راحت باشد برای این کار قطر دهانه ورودی باید به درستی و متناسب طراحی شده باشد.

البته قیمت این پت های نیم لیتری بر قیمت نهایی محصولی که قرار است به دست مصرف کننده برسد بسیار تاثیر گذار می باشد، این محصول علاوه بر کیفیت بالای تولید می بایست قیمت مناسبی نیز داشته باشد. همچنین شکل ظاهری و ارتفاع طراحی شده این محصول باید به گونه ای باشد که به درستی بسته بندی شده و حمل و نقل راحتی داشته باشد، به علاوه کارخانه تولید کننده این محصول می بایست از ماشین آلات پیشرفته و استاندارد برای تولید این محصول استفاده کنند. و تمام استانداردهای لازم برای تولید این محصول رعایت شده باشد.

قیمت روز بطری پت نیم لیتری

قیمت روز بطری پت نیم لیتری

قیمت بطری نیم لیتری تابع عوامل مختلفی می باشد برای مثال قیمت ماده اولیه تولید این محصول که گرانول نام دارد تاثیر به سزایی بر قیمت نهایی این محصول دارد.

هزبنه های حمل و نقل هزینه های تولید و دستمزد نیروی انسانی از عوامل تاثیر گذار در این زمینه می باشد.برای اطلاع از قیمت به روز این بطری ها می بایست به مراکز تولید این محصول مراجعه نمود و یا با مراجعه به مراکز فروش این کالا می توان از قیمت به روز این کالا مطلع شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما