تولید کنندگان سبد میوه پلاستیکی 1 کیلویی

سبد میوه پلاستیکی 1 کیلویی، سبد هایی هستند که جنس پلاستیکی دارند و مخصوص میوه برای فروش هستند و به وزن بسیار سبکی دارد که حمل میوه در آن را راحت می کند. تولید این سبد ها در کارگاه های مخصوص سبد سازی انجام می شود. تولید سبد ها در اندازه های متفاوت با توجه به وزن صورت می گیرد.

تولید کنندگان سبد میوه پلاستیکی 1 کیلویی

مزایای سبد میوه پلاستیکی 1 کیلویی

مزایای سبد میوه پلاستیکی 1 کیلویی ایران یکی از کشورهایی است که در زمینه کشاورزی و تولید انواع میوه فعال است و هر میوه سبد مخصوص خود را برای چیدن و فروش دارد. سبد میوه برای آلو، هلو، انار، انگور و سایر میوه ها متفاوت است. سبد میوه در وزن های مختلف به کیلو وجود دارند که در فروش و چیدن میوه ها بسیار تاثیرگذار است به طوری که اگر نصف خرید و فروش محصول مربوط به کیفیت میوه ها باشد نصف دیگر آن مربوط به سبد آن است.

وزن و اندازه سبد ها بسته به اینکه برای چه نوع میوه متفاوت است. سبد یک کیلویی دو ردیف از میوه‌ها را در خود جای می دهد کوچکترین اندازه سبد است و مناسب برای میوه های کوچک است. سبد میوه ها به دلیل سبک بودن بسیار بهتر از سایر ظروف ها برای بسته بندی میوه است. سبد میوه یک کیلویی مانند سایر سبد ها دارای درب است که باعث می‌ شود محصول داخل آن در ردیف چیده شده خود بماند و همچنین وقتی سبدها روی هم چیده می شود میوه ها توسط سبد بالایی له نشود.

نکته مهم در این سبد ها سفت شدن پایه سبد ها بعد از گذاشتن آنها روی هم و جفت شدن درب با خود سبد است. رنگ این کالا تاثیر زیادی بر میوه دارد و بیشتر رنگ‌ های روشن استفاده می‌ شود سبد های یک کیلویی جای کمتری می گیرد و حمل راحت تری دارد و به خوبی جا می شود.

پخش سبد میوه پلاستیکی 1 کیلویی

پخش سبد میوه پلاستیکی 1 کیلویی سبدهای میوه از جمله کالاهایی است که از موارد ضروری برای باغداران و کشاورزان هنگام جمع آوری و برداشت میوه است. تولیدکنندگان سبدهای میوه در سطح شهر کارگاه هایی دارند که با دستگاه های مخصوص به تولید و پخش سبد در اندازه رنگ و طرح های گوناگون آن می‌ پردازند و پخش سبد میوه پلاستیکی نیز از طریق همین کارگاه ها انجام می شود و کشاورزان هر ساله در هنگام برداشت محصول اقدام به خرید تعداد زیادی از آن با توجه به حجم میوه خود می کنند.

سبدهای میوه به صورت تعدادی توزیع می‌ شود و افراد نیز به همین صورت خریداری می‌ کنند. قیمت سبد میوه پلاستیکی بر حسب تعداد حساب می شود و هر ساله قیمت آن متغیر است. بعد از استفاده از سبدها خریداران میوه سبد های باقیمانده میوه را به صورت دست دوم به فروش می‌ رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما