تولید گلدان سطلی جدید

گلدان سطلی مشابه تصویرهای کارتونی می باشد که بسیار پر کاربرد است.گلدان سطلی جدید نیز ظاهری بسیار جذاب و زیبا دارد به طوری که می توان از آنها در دکور خانه استفاده کرد همینطور این گلدان ها در رنگ های متفاوت و دلنشینی تولید می شوند.از دیگر کاربردهای این گلدان ، کاشت انواع گیاهان در آن می باشد .گلدان های سطلی در انواع فلزی ، پلاستیکی و ژله ای وجود دارند.

تولید گلدان سطلی جدید

مشخصات بهترین گلدان سطلی جدید

مشخصات بهترین گلدان سطلی جدید

یکی از انواع گلدان پلاستیکی ،گلدان سطلی می باشد.که در اندازه ها و ابعاد مختلفی برای کاشت انواع گیاهان کاربرد دارد.کف این گلدان ها را در ابتدا باید سوراخ کرد تا آب زهکشی شود و برای کاشت گیاه مناسب باشد .این گلدان نسبت به دیگر نوع گلدان ها ارزان تر می باشد به همین تولید گلدان سطلی و همینطور فروش آن بیشتر از دیگر گلدان ها می باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که سوراخ ته گلدان باید متناسب با حجم گلدان باشد.و برای زهکشی بهتر باید در انتهای سوراخ گلدان سفال و یا خرده سنگ قرار دهید.و برای اینکه ریشه گیاه به زمین نفوذ نکند بهتر است در انتهای آن مقداری پوشال نیز قرار دهید.حواستان باشد که سوراخ گلدان مسدود نشود در غیر این صورت می توانید با یک مفتول سوراخ آن را باز کنید.

اگر ریشه گیاه از انتهای گلدان خارج شد نشانه آن است که شما باید گلدان را تعویض کنید . که بهترین زمان برای این کار فصل بهار است.چون در این فصل ریشه گیاه توانایی ترمیم و بازیابی خود را دارد و بهتر ازدیگر فصل ها می تواند شکستگی های خود را جبران کند .پس بهترین گلدان سطلی باید این مشخصات را داشته باشد و اغلب این گلدان ها از جنس پلاستیک در رنگ های متنوع و مختلف است که باعث جذب خریدار می شود و متناسب با سلایق همه افراد تولید می شود.

فروش گلدان سطلی جدید

فروش گلدان سطلی جدید

اغلب فروشندگان گلدان های سطلی ، محصولات خود را متناسب با نیازهای گلخانه طراحی می کنند.فروش گلدان جدید در سراسر کشور امکان پذیر است و همینطور تاجران نیز می توانند آن ها را خریداری کنند .اگر می خواهید این گلدان ها را با قیمت ارزان تری خریداری کنید بهتر است آن ها را بدون واسطه تهیه کنید.یکی از راه های خرید این گلدان بدون واسطه ،مجموعه آگین پلاست می باشد که محصولات خود را با بالاترین کیفیت به گلخانه ها ارائه می کند.

یکی دیگر از راه های خرید بدون واسطه نیز، خرید اینترنتی می باشد که همه می توانند تنها با در دست داشتن یک تلفن همراه به راحتی خرید کنند و رضایت کامل را داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما