خرید بطری پت 500 سی سی

بطری پت 500 سی سی برای خیلی از مصارف مثل خانگی, صنعتی.کاربرد فراوان دارد .این نوع بطری ها برای شرکت های تولید کننده‌ی عرقیات گیاهی، نوشابه.دلستر،و حتی آب لیمو و غوره  و ..‌. بسیار کاربرد دارد.

 این بطری ها در جنسهای مختلفی چون پلاستیکی ،شیشه ای و حتی فلزی  و غیره تولید می شود که آن، بستگی به نوع مصرف شرکت مورد نظر دارد که برای چه محصولی می خواهد استفاده کند.

خرید بطری پت 500 سی سی

ویژگی های بطری پت 500 سی سی

ویژگی های بطری پت 500 سی سی  همان‌طور که گفته شد بطری پت ۵۰۰ سی سی در جنسهای مختلفی همچون پلاستیکی شیشه ای و فلزی و غیر تولید می شود که بسته به انتخاب  شرکت تولید کننده محصول دارد. مثلاً اگر شرکت مورد نظر محصولی مثل عرقیات را تولید می کند بهتر است که از بطری های پلاستیکی برای این منظور استفاده کند چرا چون عرقیات گیاهی فاقد گاز و افزودنی ها می باشند و ریخته شدن عرقیات در بطری های پلاستیکی عوارضی را به دنبال نخواهد داشت و موجب از بین رفتن کیفیت محصول نمی شود، اما برای محصولاتی چون آبلیمو و آبغوره بهتر است که از بطری های شیشه ای استفاده شود چرا چون این محصول دارای اسید می باشد و ثانیاً چون محصول بلافاصله مصرف نمی شود و نیاز به نگهداری طولانی مدت دارد بهتر است که از بطری های شیشه ای استفاده شود تا کیفیت خود را از دست ندهد اما بعضی از شرکت‌های تولید آب میوه ها برای مصارف خود از بطری های فلزی استفاده می کنند تولید کننده در پی سلامت هر چه بیشتر مشتریان خود می باشد زیرا آب میوه در بطری های پلاستیکی شرایط نگهداری بهترین را خواهد داشت.

همچنین برای نوشیدنی های گازدار مثل نوشابه و دلستر و غیره چون مصرف و نگهداری آن‌ها آن زمان بر نیست بهتر است که از بطری های پلاستیکی برای این منظور استفاده شود.

با توضیحات داده شده برای انواع بطری ها به طور کلی برای هر مصرفی چه پلاستیکی، چه شیشه‌ای و چه فلزی بهتر است که از بهترین نوع و جنس مواد تشکیل دهنده این بطری ها استفاده شود تا محصولات مورد نظر در این خودروها کیفیت خود را از دست ندهند.

قیمت بطری پت 500 سی سی

قیمت بطری پت 500 سی سی فیمت بطری 500 سی سی بستگی به نوع و جنس محصول مورد نظر می باشد. مسلماً قیمت بطری های فلزی از شیشه ای بالاتر و قیمت بطری های شیشه ای از پلاستیکی گرانتر می باشد مهم این است که هر کدام از انواع بطری ها با چه کیفیتی ساخته شده باشد و جنس و مواد به کار رفته در هر کدام از این قطری ها از مواد درجه یک و عالی باشد تا تولید کنندگان این محصول محصولات خود را در بهترین بطری به دست مصرف کنندگان برسانند پس تولید کنندگان، با خرید بطری پت ۵۰۰ سی سی محصولات خود را در بهترین بطری ها به دست مصرف‌ کنندگان می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما