خرید جار پلاستیکی عمده با قیمت کارخانه

جار پلاستیکی یکی از ظروف بسته بندی مواد غذایی و محصولات مختلف از قبیل مربا، عسل، ترشی و غیره می باشد که نسبت به جاری شیشه ای دارای قیمت ارزانتری می باشد.
برای خرید جار پلاستیکی عمده به صورت باکیفیت و با قیمت کارخانه می توان به شرکتهای تولید کننده ای که به صورت مستقیم این محصول را به خریداران ارائه می دهند مراجعه نمود و جار پلاستیکی را درب کارخانه تولید کننده با قیمت مناسب خریداری نمود.

خرید جار پلاستیکی عمده با قیمت کارخانه

سایز بندی های مختلف جار پلاستیکی

سایز بندی های مختلف جار پلاستیکی ظرف های دهان گشادی که امروزه برای بسته بندی مواد غذایی مختلف از قبیل مربا، ترشی، عسل و غیره مورد استفاده قرار می گیرد جار گفته می شود که به دو شکل شیشه ای و پلاستیکی تولید می گردد.

امروزه بیشتر از جار پلاستیکی به دلیل، سبک بودن، سهولت در حمل و نقل و شکننده نبودن آن مورد استفاده قرار می گیرد. این ظروف در ابعاد و سایز بندی های مختلف بزرگ و کوچک در بازار فروش عرضه می گردد.یکی از پر فروش ترین و پر مصرف ترین سایز و حجم جار پلاستیکی، جار ‌های پلاستیکی سایز بزرگ می باشد.

جار های پلاستیکی بزرگ از نظر حجم به ۳۵۰ سی سی، ۷۰۰ سی سی، ۱۵۰۰ سی سی، ۲۳۰۰ سی سی و غیره طبقه بندی می شوند.مواد غذایی از قبیل ترشیجات، مربا، عسل، رب و روغن از مواردی هستند که به جار های پلاستیکی با حجم بالا و سایز بزرگ احتیاج دارند.

سایز های کوچک جار هم جهت بسته بندی موادی از قبیل ادویه جات، زعفران و غیره کاربرد دارد. جار کوچک پلاستیکی دارای ظرفیت هایی همچون ۳۰ سی سی، ۴۰سی سی، ۵۰ سی سی، ۶۰ سی سی، ۷۰ سی سی تا ۱۲۰ سی سی می باشد.
جارهای پلاستیکی از نظر ظاهری به انواع مختلفی از قبیل چهارگوش، شش گوش، هشت گوش، شکلاتی، بیضی، گلابی، هلالی، قلبی و غیره طبقه بندی می شوند.

فروش جار پلاستیکی عمده در بازار

فروش جار پلاستیکی عمده در بازار جار پلاستیکی به دلیل سهولت در حمل و نقل، سبک بودن و همچنین ماندگاری مواد غذایی برای مدت های طولانی در آن بیشتر مورد تایید وزارت بهداشت می باشد.

افرادی که به دنبال بهترین ظروف بسته بندی برای بسته بندی محصولات و مواد غذایی خود جهت عرضه به بازار فروش هستند می توانند این محصول را از مراکز فروش عرضه کننده برتر خریداری فرمایند.
فروش جار پلاستیکی در بازار فروش هم به صورت حضوری صورت می گیرد و هم به صورت اینترنتی.با توجه به شیوع بیماری همه گیر کرونا بیشتر خرید و فروش محصولات از جمله جار پلاستیکی به صورت اینترنتی صورت می گیرد.

خریداران می توانند برای تهیه و خرید جار پلاستیکی شفاف به صورت اینترنتی و از طریق سایت های معتبر با مدیران و مشاوران فروش ارتباط برقرار نمایند و سپس اقدام به تهیه و خرید محصول مورد نظر کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما