خرید سبد میوه مستطیل پلاستیکی با قیمت استثنایی

سبد های پلاستیکی محصولاتی بسیاری کاربردی برای حمل میوه ها، سبزیجات و صیفی جات هستند و به دلیل ویژگی ضدآب بودن، امکان شستشوی راحت و سریع این محصولات را برای مصرف کننده ها فراهم می سازند و از این نظر بسیار پرطرفدار هستند، مراکز اصلی خرید سبد میوه مستطیل پلاستیکی این محصول را با در نظر گرفتن قیمت استثنایی و با ارزش افزوده بسیار اندک به دست تمامی مصرف کننده های ایرانی می رسانند و موجب کاهش هزینه آن ها می شوند.

خرید سبد میوه مستطیل پلاستیکی با قیمت استثنایی

نحوه تشخیص سبد میوه پلاستیکی مرغوب

نحوه تشخیص سبد میوه پلاستیکی مرغوب سبد های پلاستیکی وسایلی هستند که در اشکال و ابعاد مختلف و به صورت مشبک تولید می شوند تا امکان نقل و انتقال هوا و خروج آب از داخل خود را فراهم سازند و معمولا از آن ها برای حمل محصولات کشاورزی یا پروتئین های حیوانی مانند گوشت و مرغ استفاده می شود، اما برای تشخیص دادن سبد های میوه مرغوب باید به چند فاکتور توجه کرد که ما در ادامه این مطلب قصد داریم آن ها را خدمت شما عزیزان بیان نماییم:

  1. اول از همه باید به این موضوع دقت کنید که محصول از مواد پلاستیکی نو تولید شده است یا مواد کهنه، این ویژگی تاثیر خیلی زیادی بر روی کیفیت و دوام سبد خواهد گذاشت و از روی رنگ بندی و جلای محصول مشخص می شود، به عنوان مثال سبد هایی که از مواد نو تولید شده اند دارای رنگ براق و جذابی هستند، ولی محصولات دیگر رنگ بندی کدر و ماتی دارند.
  2. در ضمن سبد های پلاستیکی با کیفیت دارای بدنه ای منعطف و نسبتا نرم هستند که با اعمال فشار به داخل خم می شوند و دوباره به حالت قبلی برمی گردند و نمی شکنند، ولی سبد های نامرغوب بدنه ای خشک و سخت دارند که اعمال کمی فشار ممکن است باعث ترک خوردن و شکستن آن ها شود.
  3. یک سبد پلاستیکی با کیفیت دارای بدنه ای با ضخامت مطلوب است که شما به راحتی می توانید متوجه آن شوید ولی سبد های بی کیفیت دیواره ای نازک دارند که همین ویژگی نشان دهنده میزان مرغوبیت این محصولات می باشد.

آشنایی با سایزبندی انواع سبد میوه

آشنایی با سایزبندی انواع سبد میوه اکثرا کشاورزان و باغداران برای جای دادن، بسته بندی و حمل محصولات خود از سبد های مستطیل شکلی استفاده می کنند که از جنس مواد پلیمری بادوامی مانند پلی اتیلن تولید شده اند و مخصوص میوه هستند، این سبد ها بر اساس میزان ارتفاع و ابعادی که دارند و بر حسب اندازه گنجایش آن ها به چند سایز مختلف تقسیم بندی می شوند که ما در ادامه قصد داریم آن ها را مورد بررسی قرار دهیم:

  1. سبد های سایز کوچک میوه: این سبد ها را می توان در سایز های 3 کیلویی، 5 کیلویی و 8 کیلویی یافت و نسبتا اندازه کوچک و ارتفاع کمی دارند که با قرار دادن یک ردیف میوه پر می شوند و همواره در بازار های میوه و تره بار می توان آن ها را مشاهده کرد.
  2. سبد های میوه سایز متوسط: این محصولات در سایز های 10 کیلو، 12 کیلو و 15 کیلویی موجود هستند و در آن ها دو ردیف میوه بر روی هم جای می گیرد و نسبت به نمونه های قبلی ابعاد بزرگ تری خواهند داشت.
  3. سبد میو با سایز بزرگ: این نوع سبد ها می توانند در حد 18 کیلو، 20 کیلو، 25 کیلو و 30 کیلو میوه را در خود جای بدهند و از تمام مدل های دیگر بزرگ تر بوده و از ارتفاع بیشتری هم برخوردار هستند و عمدتا در مراکز صنعتی برای حمل محصولات تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند.

اطلاعاتی جامع درباره خرید سبد میوه

اطلاعاتی جامع درباره خرید سبد میوه تولید کننده های سبد پلاستیکی مستطیل مخصوص میوه، محصولات تولیدی خود را برای عرضه کردن در بازار های مصرف سطح کشور و رساندن به دست عموم مردم در اختیار واحد های پخش و فروش لوازم پلاستیکی قرار می دهند و آن ها را به صورت تکی یا عمده به دست هم میهنان ما می رسانند و به تامین نیاز آن ها مبادرت می ورزند.

این واحد ها نیز ممکن است برای عرضه این سبد ها از بازار های حقیقی و حضوری واقع در سطح شهرها کمک بگیرند که از نزدیک با مردم ارتباط برقرار می سازند و به آن ها خدمات ارائه داده و امکان بررسی محصولات را برای آن ها فراهم می نمایند ولی چون نیاز به مراجعه حضوری به درب فروشگاه های خود دارند، ممکن است چندان مورد پسند مردم قرار نگیرند، چرا که مردم به دنبال راه های راحت تر برای خرید هستند.

پس واحد های فروش سبد پلاستیکی درجه یک به استفاده از درگاه های فروشگاهی اینترنتی مختلف روی می آورند که این محصولات را به شکل غیر حضوری و از راه دور به دست هم میهنان عزیز ما در اقصی نقاط ایران می رسانند و موجب سهولت هر چه بیشتر آن ها می شوند چون آن ها را از خروج از خانه هایشان بی نیاز می سازند و به این ترتیب باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های مردم می شوند.

پس شما می توانید با توجه به شرایط و امکاناتی که در اختیار دارید از یکی از این روش ها برای خرید سبد استفاده کنید که ما شیوه غیر حضوری را توصیه می نماییم.

قیمت باورنکردنی انواع سبد میوه مستطیل پلاستیکی

قیمت باورنکردنی انواع سبد میوه مستطیل پلاستیکی یکی از هوشمندانه ترین راه ها برای خرید انواع سبد میوه مستطیل پلاستیکی با قیمت باورنکردنی این است که به سراغ شرکت های پخش مستقیم و بدون واسطه این محصولات بروید که آن ها را از طرف تولید کننده ها در کشور توزیع کرده و باعث حذف واسطه ها از چرخه معاملات بازار می شوند و در نتیجه محصولات مورد نظر را با در نظر گرفتن ارزش افزوده خیلی کمی به فروش می رسانند که منجر به کاهش نرخ تورم داخلی ایران می گردد.

کاهش تورم داخلی باعث می شود قدرت خرید مردم افزایش پیدا کند، پس آن ها تمایل بیشتری به خرید این محصول نشان می دهند و در نتیجه رونق آن بالاتر می رود که این موضوع به سود تولید کننده ها و فروشنده های سبد خواهد بود و سطح درآمد آن ها را بالا می برد.

در ضمن اگر شما قصد دارید با نحوه صادرات خارجی این محصولات آشنا شوید هم می توانید به سراغ اداره بازرگانی کشور رفته و با مسئولان آن در این زمینه مشورت کنید و با راهنمایی آن ها به مطالعه بازار های خارجی پرداخته و بهترین بازار هدف را برای محصول خود برگزینید تا در امر تجارت محصول مورد نظر موفق عمل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما