خرید ویژه سبد میوه ۱۲ کیلویی

برای خرید ویژه سبد میوه ۱۲کیلویی می توانید مستقیما به عرضه کننده مراجعه نمایید. سبدهای مخصوص میوه در اندازه های مختلف به صورت عمده عرضه می شوند و مشتری می تواند با قیمت بسیار کمتری از فروشنده عمده آن را خریداری کند.

برای خرید سبد میوه 12 کیلویی و دیگر انواع سبدهای میوه هم می توانید به دو روش حضوری و هم غیرحضوری اقدام نمایید. تنوع سبدهای عرضه شده در فروش از راه دور بیشتر بوده و شما می توانید یک خرید ویژه را در این روش فروش تجربه نمایید.

خرید ویژه سبد میوه ۱۲ کیلویی

انواع سبد میوه پلاستیکی باکیفیت

انواع سبد میوه پلاستیکی باکیفیت

همانطور که می دانید سبدهای پلاستیکی مخصوص حمل میوه به خصوص مرکبات می باشد. این نوع سبدها از نظر شکل ظاهری، رنگ، سایز و وزنی که می توانند تحمل کنند، با یکدیگر فرق دارند. انواع سبدهای پلاستیکی می توانند وزنی بین 2 تا 20 کیلوگرم را تحمل کنند.

باکیفیت ترین سبدهای میوه پلاستیکی از پلی اتیلن ساخته می شوند. افزودن مواد کمکی در حین تولید به ماده اولیه سبب می شود تا مقاومت سبد به طور قابل توجهی افزایش یابد.

انواع سبدهای پلاستیکی به صورت لبه دار تولید می شوند تا به خوبی بتوانند از میوه ای که در آن قرار داده می شود، مراقبت کنند. یکی از ویژگی های مثبت سبد میوه پلاستیکی این است که در برابر آب مقاوم هستند. به عبارت دیگر ضد آب بوده و می توان به راحتی آن را هم در جاهای خشک و هم جاهایی که رطوبت بالاست استفاده نمود.

نوع پلی اتیلن به کار رفته در تولید از نوع سنگین بوده و به همین علت سبدهای پلاستیکی مقاومت خوبی در برابر حرارت و تابش آفتاب دارند.

بازار خرید سبد میوه ۱۲کیلویی

بازار خرید سبد میوه ۱۲کیلویی

بازار خرید سبد میوه 12 کیلویی در طول سال رونق بسیار خوبی دارد. از آنجا که حمل بار به نقاط مختلف به صورت مداوم و هر روزه انجام می گیرد، استفاده از سبدهای میوه برای حمل آسانتر هم به صورت روزانه می باشد.

همین امر هم سبب شده تا بازار خرید و فروش آن رونق بیشتری داشته باشد. بازار فروش اینترنتی سبد میوه 12 کیلویی هم این روزها به لطف گسترش فضای مجازی پررونق است. بسیاری از کسانی که نیازمند خرید به صورت انبوه هستند، ترجیح می دهند به صورت آنلاین خرید نمایند.

ما به عنوان عرضه کننده عمده در تلاشیم تا باکیفیت ترین نوع سبدهای میوه را در سایزهای مختلف مستقیما به خریداران محترم عرضه نماییم. فروش از طریق سایت بوده و شما می توانید جهت ثبت سفارشات خود به صورت آنلاین اقدام کنید.

سبد میوه باکیفیت و قیمت مناسب در رنگ بندی های متنوع عرضه می شود. قیمت های اعلام شده بسیار مناسب تر از نرخ بازار آزاد بوده که دلیل آن عرضه بدون واسطه سبدها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما