خرید کلی بطری پلاستیکی شفاف کوچک

بطری پلاستیکی ظرفی است که به طور گسترده در تجاری سازی مایعات در محصولاتی مانند لبنیات، نوشیدنی ها یا پاک کننده های خانگی استفاده می شود. مزایای آن نسبت به شیشه اساساً قیمت پایین و تنوع شکلهای بسیار زیاد آن است. آنها در دهه 1950 شروع به توسعه کردند. ما این محصول را عرضه می کنیم. خرید کلی بطری پلاستیکی شفاف کوچک به صورت غیر حضوری از ما امکان پذیر است.

خرید کلی بطری پلاستیکی شفاف کوچک

انواع کاربرد بطری پلاستیکی شفاف چیست؟

انواع کاربرد بطری پلاستیکی شفاف چیست؟ پلاستیک به گونه ای قالب ریزی شده است که بطری شکل لازم برای عملکرد مورد نظر خود را می گیرد. برخی از آنها دارای دسته های کناری هستند تا ریختن مایع را تسهیل کنند. برخی دیگر با تنگ کردن قسمت جلو یا با فرو رفتگی های جانبی، ارگونومی خود را بهبود می بخشند تا بتوانند به راحتی آنها را بگیرند. بطری های دارای حلقه های محیطی یا عرضی مقاومت مکانیکی آنها را در برابر انباشتگی بهبود می بخشد. آنهایی که باریک و پهن هستند با داشتن رو به سطح بزرگتر، دید آنها را در قفسه بهبود می بخشند.

درپوش پیچشی آن از پلاستیک ساخته شده است، متداول ترین درب بسته بندی بطری های پلاستیکی است. طراحی آن می تواند با عملکرد به عنوان پخش کننده اسپری، تلگراف کننده مایعات، اندازه گیری دوز یا دسته، در این حالت، به عنوان مثال برای کاراف های سنگین، عملکردهای آن را افزایش دهد.

بطری شفاف کوچک یکی از بهترین و پر کاربرد ترین بطری ها است. این ماده از پی وی سی است که به طور طبیعی شفاف است، مقاومت زیادی در برابر روغن و انتقال اکسیژن بسیار کم دارد. مانعی عالی برای اکثر گازها ایجاد می کند و مقاومت آن در برابر ضربه نیز بسیار مناسب است. این ماده از نظر شیمیایی مقاوم است اما در برابر حلال ها آسیب پذیر است. پی وی سی یک انتخاب عالی برای روغن سالاد، روغن معدنی و سرکه است. همچنین معمولاً برای شامپوها و محصولات آرایشی استفاده می شود.

صادرات عمده بطری پلاستیکی شفاف 250 سی سی

صادرات عمده بطری پلاستیکی شفاف 250 سی سی مجموعه ما اقدام به صادرات عمده بطری پلاستیکی شفاف 250 سی سی نموده است. اگر شما نیز قصد انجام صادرات بطری پلاستیکی دارید با ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت نمایید. پلی پروپیلن پلی پروپیلن (PP) در درجه اول برای شیشه و بسته شدن استفاده می شود و بسته بندی سفت و سخت را با یک مانع رطوبت عالی فراهم می کند. یکی از بزرگترین مزایای پلی پروپیلن پایداری آن در دمای بالا تا 200 to است. پلی پروپیلن پتانسیل عقیم سازی بخار را فراهم می کند. سازگاری PP با دمای بالا کاربرد آن را برای محصولات داغ مانند شربت توضیح می دهد. PP مقاومت شیمیایی بسیار خوبی دارد اما در دمای سرد مقاومت ضعیفی در برابر ضربه دارد. پلی استایرن وضوح و صلبیت عالی را با صرف هزینه اقتصادی ارائه می دهد. به طور کلی، برای محصولات خشک مانند ویتامین ها، ژله نفتی، یا ادویه جات استفاده می شود. پلی استایرن خصوصیات مانع خوبی ایجاد نمی کند و مقاومت کمی در برابر ضربه از خود نشان می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما