سفارش بهترین بطری پت رنگی

امروزه بطری پت رنگی یکی از مسائل مهم در زندگی ما است شاید در نگاه اول به مهم بودن این مسائل توجه نداشته باشیم و یا زندگی خود را خالی از آن ها بدانیم اما با کمی تفکر در میابیم که بطری های شامپو و یا نرم کننده و یا حتی شوینده ها ، نوشابه ،  آب معدنی ، شربت و سایر نوشیدنی ها ، بطری روغن موتور ، روغن ترمز و سایر مواد شیمایی.

سفارش بهترین بطری پت رنگی

معرفی انواع بطری پت رنگی

معرفی انواع بطری پت رنگی بطری پت امروزه در زندگی ما خیلی قابل استفاده می باشد و ویژگی های خاصی دارد 

ویژگی های بطری پت این می باشد که مقاوم در برابر شکستگی مقاوم در برابر گاز ها در دسترس بودن و ارزان بودن نسبت به پلاستیک ها و یا حتی ظروف شیشه ای می باشد و برای سفارش بطری رنگی ما میتوانیم از کارخانه های بطری سازی و یا فروشگاه های بزرگ زنجبره ای خریداری کنیم.

بطری های پت انواع گوناگونی دارند که شرکت ها و کارخانه ها بیش از 300 مدل بطری پت جهت بسته بندی آب معدنی ، نوشابه ، دوغ ، ماشعیر ، صادر می کنند، بطری های پت پریفرم صادراتی ،پریفرم شرت نک پریفرم دهانه 28 گازدار پریفرم نرمال نک ، با دهانه های مختلف شرت نک ونرمال نک ، دهانه28 و دهانه 30 انواع پریفرم با دهانه های متنوع 28 تا120 میلیمتر و در وزنهای 15تا 145 گرم وجود دارد.

قیمت روز بطری پت رنگی

قیمت روز بطری پت رنگی ما می توانیم برای دیدن لیست قیمت بطری پت در انواع قالب ها و مدل های متنوع در وزن و گرماژ مختلف قیمت ها را در سایت های اینترنتی در یافت کنیم البته خرید بطری به صورت مستقیم و بدون واسطه مقرون به صرفه و ارزان تر خواهد بود، پس سعی کنید برای خرید به صورت غیرمستقیم اقدام کرده تا با قیمت کمتری خرید کنید.

بطری پلاستیکی به دلیل اینکه از مواد پلیمری پلی اتیلن و… ساخته می شود و به بازار ارز می گردد نوسانات ارزی قیمت آن دائما در حال تغییر است و خیلی از شرکت هایی که تولید کننده بطری هستند به همین دلیل نوسانات قیمت درحال جمع کردن می باشند.

مواد اولیه پلیمری پت چیزی حدود 16 هزار تومان می باشد و همین باعث شده تا قیمت تمام شده بطری پلاستیکی پت در نوسان باشد  و گران تر از قیمت های بطری در سال های گذشته باشد.

قیمت بطری به دلیل اینکه بر اساس مواد اولیه تعیین می شود و این مواد در بازار تغییر می کند نمی توان یک لیست برای قیمت های این بطری ها تعیین کرد و اگر قصد برای خرید بطری دارید باید قیمت آن را بروز و آنلاین در همان روز دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما