سفارش دبه خیار شور مقاوم

از آنجایی که همواره دبه خیار شور مقاوم برای تولید کنندگان این محصول خوشمزه یک مولفه بسیار مهم و تاثیر گذار است لذا همیشه تولید کنندگان چه کارگاه های تولیدی بزرگ و یا کوچک همچون کارگاه های خانگی برای اینکه محصولی با کیفیت را به دست مشتریان برسانند نیاز است دبه مقاوم را نیز در گزینه های مهم انتخابی خود برای درست کردن خیار شور قرار دهند.

سفارش دبه خیار شور مقاوم

ویژگی های دبه خیار شور مقاوم

ویژگی های دبه خیار شور مقاوم همیشه تولید کنندگان خیار شور برای اینکه محصولی عاری از بو و مزه به جز خود محتوای خیار شور داشته باشند باید به نکات زیر توجه کنند:

1- دبه مورد استفاده در ذخیره و نگهداری خیار شور باید از مواد اولیه سالم تهیه شود و نباید دبه مورد استفاده از مواد بازیافتی باشد که این امر سبب آن می شود که طعم خیار شور با ترکیب مواد غیر بهداشتی دبه تغییر کرده و از کیفیت آن بکاهد.

2- از دبه های مخصوص ذخیره و انبار خیار شور استفاده شود چرا که نمک و سرکه ای که در ساخت خیار شور استفاده می شود می تواند در ساختار دبه تغییراتی شیمیاا ایجاد کرده و حتی موجب سوراخی دبه نیز گردد.

3- نباید داخل دبه به رنگ خاصی اندود گردد چرا که ماحصل فعل و انفعالات محتوای خیار شور با رنگ شیمیایی بار دیگر موجب تغییرات در محصول خیارشور خواهد شد.

4-  دبه خیارشور باید ضخیم و مقاوم در برابر تغییرات مکانی و زمانی از جمله فصول و دما های متفاوت باشد چرا که اگر این تغییرات را نتواند تحمل کند نخواهد توانست منبع ذخیره مناسب برای خیار شور باشد.

5- از آنجایی که بیشتر مصرف کنندگان دبه های خیارشور رستوران دارها، غذاخوری های بین راهی، پروتئینی فروشی ها هستند لذا این مشتریان پروپاقرص با تهیه انبوه خیار شور میخواهند محصول خیار شور در دبه ای بزرگ در دسترس آنها باشد پس از ویژگی های دبه خیارشور میتوان به اندازه نیز اشاره کرد. 

تولید دبه خیار شور مقاوم

تولید دبه خیار شور مقاوم تولید دبه مقاوم بر اصولی متکی است که از آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- دبه مورد استفاده برای ذخیره خیار شور باید در وهله اول در کنار مقاومت در برابر دما های زیر صفر و بالای صفر درجه باید در اندازه دلخواه باشد.

2- تولید کنندگان دبه خیار شور همواره ضخامت دبه را مولفه ای مهم در مقاومت آن می دانند بگونه ای که دبه های شفاف می تواند ضخامت دبه را پایین بیاورد.

3- گفتنی است درب دبه های خیار شور بهتر است در طرح پیچی باشد بگونه ای که بتواند به خوبی بسته شود و از خروج ناگهانی محتوای داخل دبه و ورود هوا به داخل دبه که منجر به فساد خیار شور می شود جلوگیری کند.

این مجموعه با تکیه بر تکنولوژی روز جهانی سعی می کند محصولاتی را تولید و روانه بازار های جهانی کند که دبه خیار شور یکی از این محصولات می باشد.

در صورتی که شما نیز در خواهان سفارش دبه خیار شور هستید به بخش مشاوره و فروش این مجوعه مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما