سفارش سبد میوه 20 کیلویی

سبد میوه 20 کیلویی یکی از رایج ترین و مناسب ترین انواع سبدهای میوه در میان تنوع بسیار زیاد سایزهای این محصول است که می‌تواند برای حجم ۲۰ کیلو و بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد؛ بهترین انواع این سبد با کیفیتی بی نظیر توسط خریداران قابل سفارش است و کسانی که این سبد را در تعداد بالا نیاز دارند می‌توانند از طریق سفارش این محصول نسبت به درخواست آن برای خود اقدام کنند و به این ترتیب بهترین سبد را در آدرس مورد نظر خود تحویل بگیرند.

سفارش سبد میوه 20 کیلویی

بررسی کیفیت سبد میوه 20 کیلویی

بررسی کیفیت سبد میوه 20 کیلویی سبد میوه در انواع آن از سبدهایی است که جنس پلاستیکی دارد و در تولید سبد 20 کیلویی از پلیمر پلی اتیلن که یکی از پرمصرف ترین انواع پلیمرهای پتروشیمی است استفاده شده است؛ این سبد خاص در شکل مکعب مستطیل بوده و طراحی آن به گونه ای است که می تواند به طور کامل از میوه ها محافظت کند و در عین حال استحکام فوق‌العاده نیز دارد به گونه‌ای که چنانچه از مواد اولیه بازیافتی تهیه نشده باشد می‌توان انتظار داشت که تحمل انواع فشار و ضربه را داشته باشد.

بررسی کیفیت این سبد میوه نشان می‌دهد که می‌تواند برای قرار دادن میوه های مختلف به ویژه میوه‌هایی همچون سیب و پرتقال بسیار مناسب باشد؛ حجم این سبد بزرگ است و ترجیحاً باید میوه های درون این قرار گیرند که از سفتی مناسبی برخوردار باشند تا میوه های زیرین تحت تاثیر وزن میوه های بالایی دچار تخریب و آسیب نشوند.

این سبد میوه خاص به صورت کف مشبک است به این معنی که در آن سوراخ های زیادی وجود دارد تا چنانچه از آن برای شستشوی میوه استفاده شود آب بتواند از منافع آن خارج شود علاوه بر این در دو طرف خود دارای محل مخصوصی برای دستگیره است تا بتوان آن را حمل و جابجا کرد و به این ترتیب با کیفیت مناسب نسبت به جابجایی آن اقدام نمود.

این سبد قدرت تحمل وزن بسیار زیادی دارد به گونه‌ای که می‌تواند چندین عدد سبد پر از میوه ها را بر روی همدیگر قرار داد بدون این که سبد زیرین دچار کوچکترین آسیب شود؛ میزان انعطاف‌پذیری در این سبد زیاد است با این وجود در اثر وزن زیاد دچار خمیدگی نمی‌شود و بیشترین مقاومت را نسبت به ضربه از خود نشان می‌دهد به این معنی که ضربه وارده به خود را در کل سبد پخش می‌کند و به این ترتیب هیچ یک از قسمت‌های سبد آسیب نمی‌بیند.

این سبد وزن مشخصی دارد و در استاندارد طول، عرض و ارتفاع معینی در بازار ارائه می‌شود و می‌تواند نیاز باغداران و صادرکنندگان میوه های خاص را به خوبی تامین کنند؛ این سبد جایگزین بسیار مناسبی برای سبد های تخته ای چوبی است که در گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفتند و استفاده از آنها به علت شل شدن محل اتصالات که به وسیله میخ انجام می‌شود مناسب نیست.

مراخل صادرات سبد میوه پلاستیکی

ماده اولیه سازنده سبد میوه پلاستیکی پلی اتیلن است و به همین جهت است که فراوانی ماده اولیه برای این سبد در داخل کشور باعث شده است که انواع بسیار مختلفی از آن تولید شود؛ این سبد خاص می تواند شکل متفاوتی داشته باشد و ضخامت آن نیز بسیار مختلف است در هر صورت این محصول در داخل کشور با کیفیت خوبی تولید می‌شود و چون ماده اولیه آن نیز فراوان است می‌توان انتظار داشت که خریداران بتوانند آن را در داخل با قیمت ارزان تهیه کنند و این مسئله در شرایط کنونی باعث شده است که تمایل به صادرات آن به کشورهای مختلف بیشتر شود و تعداد بسیار زیادی از آن به کشورهای همسایه که از این نظر کمبود دارند صادر گردد.

مراحل صادرات این سبد می‌تواند بسیار ساده باشد به این معنی که برای آن باید در خارج کشور بازاریابی شود سپس مجوزهای لازم از وزارت صنعت معدن و تجارت مبنی بر صادرات آن اخذ گردد و چنانچه این محصول از نظر صادراتی مشکلی نداشته باشد به راحتی همه مجوزهای لازم برای آن صادر می‌شود و محموله در ماشین های مخصوص و به صورت ویژه به گمرک ارسال می گردد تا از طریق مرز زمینی و دریایی به بازارهای هدف ارسال شود.

مراحل ارسال این محصول پس از اخذ مجوزها در گمرک است و همه شرایط ارسال این محصول مورد بررسی قرار می گیرد همچنین تعرفه های گمرکی موجود بر روی آن اعمال می‌شود سپس این محصول در گمرک کشور مورد هدف نیز از نظر کیفی مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا به این ترتیب به این شکل محصول مجوز ورود به کشور مورد نظر را داشته باشد.

مدلهای مختلف سبد میوه 20 کیلویی

مدلهای مختلف سبد میوه 20 کیلویی سبد میوه ۲۰ کیلویی می‌تواند مدل های بسیار متفاوتی داشته باشد و از نظر حجم موجود در این سبدها تفاوت خاصی بین آنها وجود ندارد زیرا ظرفیت نگهداری میوه در آنها یکسان است؛ در این مدل ها شکل ظاهری سبد و محل قرارگیری دسته ها و نوع شبکه توری می تواند کاملاً متفاوت باشد.

این سبدها ها معمولاً به صورت درب دار نیستند و اغلب با عمق زیاد می توانند حجم مورد نظر را در خود جای دهند؛ از مدل‌های این محصول می‌توان به مدل لبه دار آن اشاره کرده که و وزنی در حدود 1550 گرم دارد و یکی از پرمصرف ترین و پر استفاده ترین انواع سبدهای میوه سبد ۲۰ کیلویی به شمار می‌رود.

این سبدهای خاص می‌توانند برای سردخانه و ارائه میوه به میادین میوه و تره‌بار کاربرد داشته باشند و حجم مناسب آنها را باعث می شود و حمل و نقل میوه با آنها از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد و هزینه‌های بسته‌بندی و خرید سبد در آنها به حداقل مقدار ممکن خواهد رسید؛ مدل های دیگر این محصول می توانند دارای درپوش باشند که البته این مدل استقبال چندانی برای آن وجود ندارد همچنین می توانند از نظر اندازه منافذ شبکه توری با همدیگر اختلاف داشته باشند و در برخی از آنها کفی سبد فاقد شبکه توری است که در مورد میوه های خاص می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مدل های این سبد از نظر استقامت نسبت به فشار می توانند با همدیگر متفاوت باشند و برخی از این مدل ها در قسمت کف خود در چهارگوشه دارای پایه های محکمی هستند که باعث ایجاد فاصله با زمین می‌شوند در حالی که در برخی دیگر فاقد این نوع فاصله می باشند همچنین می‌توانند تنوع رنگی بسیار زیادی داشته باشند و از نظر رنگ هیچ محدودیتی در این سبد ها وجود ندارد.

راهنمای انتخاب سبد میوه پلاستیکی

اگر باغدار هستید یا در زمینه بسته بندی میوه فعالیت می کنید همچنین اگر از کسانی هستید که فروشنده انواع سبد میوه می باشید بدون شک باید در زمینه نحوه انتخاب نوع سبد اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید از بین انواع نمونه های مختلف این محصول بهترین آنها را که بتواند مشتریان شما را راضی کند به دست آورید.

بهترین سبد 20 کیلویی برای انتخاب محصولی است که وزن مناسبی داشته باشد و کمترین وزن برای این سبد نباید از ۱۵۰۰ گرم کمتر باشد؛ توجه به ضخامت سبد میوه لازم و ضروری است تا سبدهای میوه در اثر حمل و نقل دچار آسیب نشوند.

نکته‌ای که در انتخاب این سبدها فوق العاده مهم است کیفیت ماده اولیه سازنده آن است به این معنی که این سبد ها باید از ماده اولیه درجه یک ساخته شده باشند و پلی اتیلن نامرغوب در آن به کار نرفته باشد و باید عاری از هر نوع ماده پلاستیک بازیافتی باشند چون در این صورت به راحتی دچار شکستگی می‌شود و بافت شکننده خواهند داشت بنابراین مرغوب بودن سبد یعنی ساخته شدن آن از پلی اتیلن درجه یک در انتخاب این محصول مهم است در غیر این صورت این سبد نمی تواند گزینه بسیار مناسبی برای استفاده و خرید و فروش باشد.

ابعاد سبد قبل از نهایی کردن خرید آن باید حتماً مورد بررسی قرار گیرد تا با ابعاد استاندارد این محصول در کشورهای دیگر نیز همخوانی داشته باشد و این باعث می شود که به راحتی بتوان آن را به کشورهای مختلف صادر نمود؛ نکته بعدی که در مورد این سبدها حائز اهمیت است عمق مناسب آنها است که می‌تواند در نگهداری برخی از میوه‌ها موثر باشد همچنین این سبدها باید از استحکام فوق العاده بالایی برخوردار باشند تا بتواند وزن ۲۰ کیلو گرم را به راحتی تحمل کند و اندازه محل قرارگیری دست در دسته ها به اندازه باشد که برای همه افراد مورد استفاده و مناسب باشد.

در انتخاب این سبد همچنین مقاومت آنها نسبت به فشار باید مورد بررسی قرار گیرد چون اگر هدف صادرات میوه با آن است قرار گیری این سبدها بر روی هم با میوه نباید باعث ایجاد تغییر شکل یا شکستگی در سبد های زیرین بعد از بارگیری میوه شود و نهایتاً این که این سبدها باید به گونه ای طراحی شده باشند که به آسانی درون یکدیگر قرار گیرند تا چنانچه صادرات سبد به کشورهای دیگر مدنظر باشد قرار گیری آنها در داخل هم هزینه حمل و نقل را کاهش دهد.

صادرات سبد میوه 20 کیلویی

صادرات سبد میوه 20 کیلویی سبد میوه 20 کیلو از جمله سبدهایی است که به عنوان یک محصول صادراتی در کشور ما شناخته می‌شود و علت این مسئله نیز کاملاً مشخص است چون در بین اکثر کشورهای منطقه ایران از نظر صنایع پتروشیمی از همه قوی تر است بنابراین ماده اولیه برای ساخت این سبدها که پلی اتیلن می باشد در داخل کشور به فراوانی تولید می گردد.

این محصول قیمت تمام شده مناسبی در داخل کشور خواهد داشت و شرایطی را فراهم می‌کند تا صادر کنندگان بتوانند آن را ارزان تهیه کنند و با توجه به اینکه کشورهای منطقه از نظر این سبد کمبود دارند صادرات سبد میوه مذکور می‌تواند برای صادرکننده از نظر اقتصادی بسیار سودآور و مناسب باشد و می‌تواند سود مناسبی را نصیب او سازد.

این محصول در انواع مدل‌های آن با تنوع رنگی زیاد ارائه می‌شود و بدون شک در خارج از کشور بازار خرید مناسبی برای آن وجود دارد؛ این سبد در این بازارها می تواند به سهولت با انواع سبد های خارجی دیگر از نظر قیمت رقابت کند و به همین علت است که بازار خرید و فروش آن بسیار مناسب تر از نمونه های گران قیمت خارجی می باشد که مواد اولیه را برای ساخت سبدهای خود از کشور ما خریداری می‌کنند.

قیمت سبد میوه 20 کیلویی ارزان

از جمله نکاتی که در مورد سبد میوه با وزن ۲۰ کیلو وجود دارد قیمت ارزان است و این یکی از محاسن بسیار مهم برای این سبد میوه به شمار می‌رود زیرا همان طور که مکرر گفته شده است ایران تولیدکننده ماده اولیه ساخت این سبد است و وقتی این ماده در داخل کشور به فراوانی تولید می شود بدون شک می توانند سبدهای میوه ارزان تری را از آن تولید کرد و این باعث می شود که تولید کننده قیمت سبد های خود را ارزان به مشتریان ارائه نماید و به این ترتیب نیاز آنها را تامین کند.

برای اطلاع دقیق تر از قیمت فروش سبد 20 کیلویی مناسب و ارزان این سبد می توان مستقیم و بی واسطه با تولید کننده این سبد تماس برقرار کرده و نرخ روز این نوع سبد را از وی جویا شد همچنین نمونه های مختلف دیگر این سبد را جستجو کرد تا به این ترتیب بتوان با قیمتی نازل و بروز از آن باخبر شد.

قیمت سبد یاد شده به عواملی همچون وزن و کیفیت جنس آن بستگی زیادی دارد و میزان نیاز به آن در بازار داخل و خارج می تواند تعیین کننده نیاز به این محصول باشد.

مرکز توزیع سبد میوه 20 کیلویی پلاستیکی

مرکز توزیع سبد میوه 20 کیلویی پلاستیکی بهترین انواع سبد میوه پلاستیکی ۲۰ کیلویی در مرکز توزیع این سبد با نرخ ارزان به مشتریان عمده و صادرکنندگان آن از سراسر کشور ارائه می‌شود و این مرکز می‌تواند بهترین های این سبد را با نرخی باورنکردنی به مشتریان ارائه کند؛ این مرکز توزیع نمونه ها و مدل های گوناگون این سبد را در اختیار دارد و آن را با تضمین کیفیت مواد اولیه و مرغوب بودن محصول در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

این شرکت می‌تواند نیاز آنها را به یکی از سبد های صادراتی به کشورهای دیگر تامین کند همچنین سفارشات عمده و در تعداد بالای این محصول از طرف صادر کنندگان و خریداران داخلی را می‌تواند به خوبی پاسخ دهد و به این شکل است که این مرکز برای خریداران می تواند به عنوان یکی از مرجع های خرید سبد 20 کیلویی به شمار آید.

برای ارتباط با این مرکز و خرید سبد مذکور می توان از این مرکز پخش سبد میوه ای نسبت به درخواست آن به صورت اینترنتی اقدام نمود و به این ترتیب اینترنت و فضای مجازی می‌تواند این امکان را در اختیار آنها قرار دهد تا بتوانند بهترین این سبد را با قیمت مناسب تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما