سفارش گلدان آپارتمانی مدرن

قیمت روز گلدان آپارتمانی مدرن بزرگ مانند سایر گلدان ها و گیاهان دیگر روز به روز افزایش یافته و دارای نوسان قیمت می‌باشد بنابراین نمی‌توانیم قیمت دقیق و مشخصی برای این گلدان تعیین بکنیم.

ولی چنانچه علاقه‌مند به دست آوردن قیمت تقریبی و به روزی داشته باشید می توانید به سایت های موجود در اینترنت رجوع کنید که یکی از این سایت ها سایت فروش آنلاین ما می باشد که قیمت تقریبی انواع و اقسام گل‌ها و گیاهان را به صورت بروز آپدیت می‌کند و در سایت قرار می‌دهد.

سفارش گلدان آپارتمانی مدرن

معرفی انواع گلدان آپارتمانی مدرن

معرفی انواع گلدان آپارتمانی مدرن

شرایط نگه داری و سفارش گلدان مدرن می تواند به صورت زیر باشد که چنانچه رعایت نگردد سبب خشک شدن گل یاس می شود:

شرایط نگه داری بونسای یاس هلندی مانند سایر گیاهان دیگر متفاوت می‌ باشد و باید با دقت و حوصله زیاد نسبت به رعایت نکات نگه داری آن اقدام کرده تا این گل به خوبی رشد کند و خشک نگردد. بنابراین لازم به ذکر است که موارد زیر باید تا حد امکان رعایت گردد تا بتوانیم گیاهی سالم و با طراوت داشته باشیم. قابل ذکر است که اگر هر کدام از موارد زیر رعایت نگردد ممکن است سبب خشک شدن گل یاس گردد.

مورد اول آبیاری گیاه می باشد که باید این آبیاری به موقع انجام گیرد به صورتی که آبیاری باید در روزهای گرم تابستان به صورت روزانه انجام شود، به طوری که باید سطح خاک آن موقع آبیاری خشک باشد و بهتر است که روی سطح خاک را با پلاستیک سیاه بپوشانیم تا نیاز این گیاه به آب کمتر گردد. باید تلاش کنیم تا حد مقدور از آب کتری سرد شده جهت آبیاری این گیاه استفاده گردد تا سختی آب، خاک این گیاه را خراب نکند و سبب خشک شدن گیاه نگردد.

مورد دوم نور لازم جهت رشد می باشد این گیاه به نور غیر مستقیم نیاز دارد به طوری که اگر نور مستقیم شدید روی آن تابیده شود باعث سوختن برگ های آن می گردد و همچنین اگر میزان نور هم کم باشد ساقه ها بلند و دراز می گردد که باید حتماً ساقه ها بریده شود و دور انداخته شود.

مورد سوم دمای مناسب جهت رشد این گیاه باید طوری باشد که در فصل سرما گلدان یخ نزند و در فصل گرما هم زیر آفتاب زیاد قرار داده نشود تا برگ هایش نسوزد. به طور کلی تحمل این گیاه در مقابل سرما و یخبندان زیاد نمی باشد و سبب خشک شدن و از بین رفتن آن می گردد. جهت تغذیه این گیاه بهتر است در فصل رشد آن یعنی بهار و تابستان هر دو هفته یک بار با آهن این گیاه تغذیه شود تا همیشه پر گل باشد و برگ های آن زرد و خشک نگردد. خاک مناسب برای رشد این گیاه باید غنی از پیت ماس یا کمپوست باشد تا بتواند رشد خوبی داشته باشد و دچار خشک شدگی نگردد.

خرید گلدان آپارتمانی مدرن

خرید گلدان آپارتمانی مدرن

 

جهت خرید گلدان آپارتمانی می توانید از طریق سایت های فروش آنلاین نظیر سایت ما اقدام به خرید نمایید. بنابراین شما بعد از ورود به آن و بازدید از محصولات عرضه شده در سایت می توانید ضمن ثبت درخواست خرید انواع گل یاس هلندی از تخفیفات ویژه محصولات ما بهره مند گردید و این محصول را در اسرع وقت و با کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب در محل حضور خود در هر کجای ایران که قرار داشته باشید، تحویل بگیرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما