شرکت صادرات بطری پت استوانه ای

همانطور که می دانید امروزه استفاده از انواع بطری پلاستیکی و یا شیشه ای در تمامی منازل استفاده های بسیار زیادی را به همراه دارد لذا به دلیل مصرف بالای این محصول تولیدکنندگان تولیدات بطری پت استوانه ای و یا انواع اشکال دیگر را افزایش داده اند به صوری که این محصول توسط شرکت صادرات بطری بت استوانه ای به سایر کشورها نیز عرضه می شود.

شرکت صادرات بطری پت استوانه ای

آشنایی با بهترین بطری پت از نظر جنس

آشنایی با بهترین بطری پت از نظر جنس

همانطور که گفتیم تولیدات بطری پت رو به افزایش می باشد و اما سوالی که مطرح می شود این است که بطری پت به چه نوع بطری های می گویند؟

لذا ما در اینجا محصول بطری پت را به شما معرفی می کنیم، در واقع بطری پت تولید شده از مواد پلی اتیلن می باشد که در دسته بندی پلیمر ها بوده و با ترکیب چندین مواد اولیه پلی استر ها تولید می شود.

تولیدکنندگان در این عرصه با ترکیب این مواد ها به تولید بطری های پلاستیکی در طرح های مختلف از قبیل استوانه ای می پردازند و این محصول را در انواع سایز ها تولید و روانه بازار مصرف می کنند، لذا برای آشنایی با بهترین بطری پت از نظر جنس می بایست به ویژگی های این محصول دقت کرد که در واقع محصول پلاستیکی پت دارای ظاهری شفاف و شکلی پلاستیکی و نیمه کریستالی می باشد و از آن در موارد مختلف از قبیل صنعت نساجی و سایر جاها بسیار استفاده می کنند که در واقع تولیدات این نوع محصول امروزه به چند نوع دسته بندی می شود که این بطری پت ها شامل انواع:

 • بطری پت استوانه ای
 • بطری پت کتابی
 • بطری پت مخصوص مایع ظرفشویی
 • بطری پت ادویه جان
 • بطری گلاب

لذا به دلیل کاربرد فراوانی که در موارد بالا داشته تولیدکنندگان این محصول را در انواع سایز ها در لیتر های مختلف تولید کرده و به صورت عمده روانه بازار مصرف می کنند. لذا در بین این محصول بیشترین استفاده را بطری پت استوانه ای به خود اختصاص داده است و توزیع کننده بطری پت این محصول را با قیمت مناسب به صورت عمده به فروش می رساند.

در واقع تولیدکنندگان برای فروش بطری پت به صورت عمده این محصول را با روش های مختلف به سراسر کشور عرضه می کنند که یکی از این روش ها ایجاد نمایندگی های فروش در سراسر کشور می باشد که از این طریق افراد به راحتی می توانند این محصول را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

از این رو بطری های پلاستیکی پت معمولا شفاف و سبک بوده و دارای قیمت ارزان تری نیز می باشد و علاوه بر آن از استحکام بالایی نیز برخوردار است که همین سبب شده تا بسیاری از افراد برای بسته بندی محصولات خود از بطری های پلاستیکی با جنس پت استفاده کنند.

عوامل موثر بر کیفیت بطری پت استوانه ای

عوامل موثر بر کیفیت بطری پت استوانه ای

از آنجایی که امروزه مصرف بطری در تمام عرصه ها مورد استفاده قرار می گیرد لذا تولیدکنندگان میزان تولیدات بطری پت استوانه ای را به دلیل کارایی بالاتری که به همراه دارد افزایش داده اند.

زیرا امروزه تولیدکنندگان در تمامی عرصه ها از جمله تولیدات بسته بندی های آبمیوه، شیر، انواع ترشی جات و خیار شورها تولیدات مایع ظرفشویی و یا سایر مواد ضد عفونی کننده از بطری های پت استفاده می کنند.

و امروزه نیز به دلیل وجود بیماری کووید19 میزان تولیدات بطری پت استوانه ای بسیار افزایش یافته است زیرا این محصول مناسب ترین بطری نگهدارنده برای انواع مواد ضدعفونی کننده محسوب می شود که تمامی افراد از آن در منازل خود استفاده می کنند.

از این رو عوامل بسیاری وجود دارد که بر کیفیت بطری پت تاثیر بسیار زیادی را به همراه دارد که برخی از این عوامل موثر شامل:

 • نور
 • گرما
 • نوع نگهداری
 • مواد اولیه بکار برده شده در تولید محصول
 • میزان بررسی کیفیت محصول هنگام تولید
 • میزان مواد پلی اتیلن بکار برده شده برای تولید بطری

لذا تولیدکنندگان با بررسی این عوامل میزان کیفیت محصول بطری پت رو ارزیابی کرده و بر اساس جنس تولید شده مورد نظر در انواع سایز ها این محصول را در بازار، قیمت گذاری می کنند.

توزیع کننده عمده بطری پت استوانه ای

توزیع کننده عمده بطری پت استوانه ای

امروزه توزیع کنندگان بطری پت این محصول را به صورت استوانه ای تولید کرده و پس از بررسی کیفیت و انجام آزمایشات لازم آن را به بازار مصرف در داخل و خارج کشور عرضه می کنند، که در این میان صادرات بطری پت امری بسیار مهم تلقی شده و افرد بسیاری در کشور از این طریق مشغول به کار می شوند و تولیدات این محصول و صادرات آن علاوه بر تاثیر مثبت بر روی اقتصاد کشور داشته میزان بیکاری را نیز در کشور کاهش می دهد.

از این رو توزیع کنندگان بطری پت این محصول را به صورت عمده از طریق بازرگانان با قیمت مناسب به کشورهای اطراف نیز صادر می کنند و از آنجایی که کشور ما یکی از کشورهای برتر تولید محصولات پلاستیکی از قبیل بطری پت می باشد لذا بیشترین تقاضای این محصولات را نیز از داخل و خارج کشور داشته است که به همین علت میزان تولیدات خود را نیز افزایش داده است.

تولیدات این محصول در کشور ما بیشتر در شهرهای صنعتی از قبیل تبریز و یا سمنان و اصفهان صورت می گیرد، که تولیدکنندگان در این عرصه برای تولید با کیفیت ترین نوع بطری با یکدیگر به رقابت پرداخته اند و هر کدام در تلاش اند تا بهترین و با کیفیت ترین محصول بطری پت را تولید کرده و روانه بازار مصرف کنند.

مرجع فروش بطری پت استوانه ای

مرجع فروش بطری پت استوانه ای

همانطور که گفتیم مرجع فروش بطری پت در انواع سایز ها و اشکال از قبیل استوانه ای در کشور ما در نمایندگی ها و عمده فروشی های لوازم پلاستیکی به فروش می رسد و خریداران با مراجعه به مراجع فروش این محصول می توانند به خرید بطری پت عمده با قیمت ارزان تر بپردازند که در واقع این مشتریان همان تولیدکنندگان و کارخانه داران مواد غذایی و یا مواد شوینده می باشند که این محصول را به صورت عمده خریداری کرده و آن را برای بسته بندی محصولات تولیدی خود استفاده می کنند.

از این رو برخی از تولیدکنندگان نیز انواع بطری پت را توسط فروشگاه های لوازم پلاستیکی در بازار ارائه می دهند و محصولی با کیفیت و سبک که دارای رنگ شفافی بوده را به مشتریان عزیز با قیمت مناسب عرضه می کنند که خریداران با مراجعه به این مراکز فروش به راحتی می توانند به این محصولات دسترسی داشته و در مواقه نیاز آن را تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما