بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بطری پت پلاستیکی

در ایران کارخانه های بسیار زیادی هستند که در تهیه و تولید بطری پت پلاستیکی فعالیت دارند این محصول دارای کاربرد بسیار زیادی در تمام صنایع مثل انواع نوشیدنی ها و آبمیوه ها و … دارد و روز به روز بر کاربرد این محصول افزوده می‌شود به همین دلیل صادرات بطری پت پلاستیکی از رونق بسیار بالایی برخوردار است و تولید این محصول نیز حاشیه سود زیادی برای تولید کنندگان دارد.

صادرات بطری پت پلاستیکی

مقصد صادرات بطری پت کجاست؟

مقصد صادرات بطری پت کجاست؟

همانطور که می دانید بطری های پت پلاستیکی دارای کاربرد فراوانی هستند و به همین دلیل این بطری ها از این بطری ها در بیشتر کارخانه‌های مواد غذایی مخصوصاً کارخانه هایی که در تهیه انواع نوشیدنی ها فعال هستند کاربرد دارد از جمله این نوشیدنی ها می‌توان به انواع نوشابه ها دلسترها آبمیوه ها اشاره کرد.

صادرات بطری پت

اکثر کارخانه‌هایی که در تهیه نوشیدنی ها فعال هستند خواستار بطری پت پلاستیکی هستند از جمله کشورهایی که می توانیم برای صادرات بطری پت استفاده کنیم کشورهای حاشیه خلیج فارس کشورهای آس آن اورآسیا را می‌توانیم نام ببریم صادرات پتری پت پلاستیکی به کشورهای حاشیه خلیج فارس مثل افغانستان عراق آذربایجان و ترکیه از حاشیه سود بالایی برخوردار است دلیل این امر نزدیکی این کشورها به مرزهای کشورمان ایران است.

قیمت بطری صادراتی

بیشتر مشتریان چه در داخل و چه در خارج از کشور به دنبال بطری پت پلاستیکی با قیمت پایین و کیفیت بالا هستند همان گونه که می دانیم بطری های پت پلاستیکی در انواع رنگ ها و سایزهای مختلف تولید می‌شوند و مصارف گوناگون نیز دارند بسته به اینکه بطری ها در چه سایز هایی تولید می شود و یا اینکه از چه موادی تولید می شوند قیمت آنها نیز تغییر می کند ولی باید به این نکته اشاره کنیم که به دلیل فراوانی مواد اولیه این بطری ها در ایران قیمت تمام شده این بطری ها بسیار پایین تر از قیمت تمام شده آن در کشورهای دیگر هست بنابراین فروش و صادرات بطریهای پت پلاستیکی از حاشیه سود بالایی برخوردار است.

روشهای صادرات

چندین نوع روش صادرات در ایران وجود دارد هر کدام از این روشها دارای قوانین مخصوص به خود می باشد و در همه کشورها این قوانین یکسان میباشند. و هزینه تمام شده در هر روش با روشهای دیگر متفاوت است. از جمله میتوانیم بطری ها را به صورت زمینی صادر کنیم یا به صورت دریایی از کشور مان به کشورهای دیگر بفرستیم یا اینکه راه هوایی را انتخاب کنیم. بسته به اینکه کدام روش را انتخاب کنیم هزینه تمام شده محصول نیز متفاوت میباشد.

قیمت روز بطری پت صادراتی

قیمت روز بطری پت صادراتی

شرکت تجاری ما با بهره گیری از بهترین دستگاه های پیشرفته امکان صادرات انواع بطری های پت صادراتی را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت در اختیار کارخانه داران محترم قرار میدهد فقط کافیست با ثبت نام در سایت و یا تماس تلفنی محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدعلی عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید