صادرکننده بطری آب معدنی طرح کتابی کوچک

یکی از پیش نیازهای اساسی و اولیه‌ ای که برای تولید آب معدنی وجود دارد، بطری است که برای تزریق آب به داخل آنها توسط دستگاه پرکن، مورد استفاده قرار می گیرد. اما یکی از بطری هایی که با توجه به طراحی مدرن و متفاوت خود، در معرض توجه و تقاضا قرار گرفته، بطری آب کتابی است که در سایزهای کوچک موجود می باشد. اکنون به دلیل اهمیت بالای این محصول، شاهد صادرات چشمگیر آن توسط برترین مراکز صادرکننده بطری در کشور می باشیم.صادرکننده بطری آب معدنی طرح کتابی کوچک

مشخصات بطری آب کتابی رنگ سبز درب دار

مشخصات بطری آب کتابی رنگ سبز درب دار در خطوط تولید آب معدنی، بطری حرف اول را زده و یکی از پیش نیازهایی است که حتماً به وجود آن احتیاج خواهد بود، چرا که بسته بندی نهایی محتویات آب، در گرو این محصول بوده و این موضوع نشان می دهد که بطری آب معدنی از چه اهمیت و ضرورتی برخوردار می باشد.

در حال حاضر بطری های آب جدید تحت عنوان بطری کتابی به میدان آمده اند که از لحاظ طراحی با بطری های آب معدنی ساده، کاملاً تفاوت داشته و می توان آنها را در گروه بطری های مدرن آب معدنی جای داد که با توجه به طراحی ظاهری مناسب خود، به خوبی در کیف و یا کوله جا شده و لذا بسیار کاربردی می باشند.

همچنین باید بگوییم بطری های فوق در رنگ های متعددی عرضه گشته که رایج ترین آن، بطری آب کتابی رنگ سبز درب دار است که در ادامه به ذکر مشخصات آن خواهیم پرداخت:

  1. این بطری های درجه یک از بهترین مواد پلاستیکی ساخته شده و از بدنه ای مستحکم و غیر قابل نفوذ برخوردار می باشند.
  2. دارای نازل لوله ای فرم بوده و از لحاظ ظاهری شبیه به گالن می باشند، اما با سایز و اندازه خیلی کوچک تر و حجم کمتر.
  3. بسیار سبک بوده و حمل آنها داخل کیف، بسیار راحت خواهد بود.
  4. درب پیچی آنها مانع از ریزش و تراوش آب شده و در نتیجه جلوی خیس شدن را خواهد گرفت.
  5. طراحی فانتزی این بطری نیز یکی دیگر از مشخصات بارز آن به شمار می آید.

فروشگاه عمده بطری آب کتابی ورزشی درجه یک

فروشگاه عمده بطری آب کتابی ورزشی درجه یک اگر خواستار تهیه بهترین بطری آب کتابی هستید، به این امر دست نخواهید یافت مگر با مراجعه به اختصاصی ترین فروشگاه بطری کتابی همچون این مجموعه که همواره درصدد است تا بستری مناسب را برای مشتریان خود فراهم سازد.
لذا شما عزیزان نیز می توانید به سرعت سفارشات خود را از این مسیر انجام داده و در آخر از بطری های کاربردی و جدید مانند بطری آب ورزشی درجه یک که با وجود طراحی خود، این عنوان را گرفته، بهره مند شوید که با جنس فوق العاده و قیمت بسیار خوب خود، واقعاً شگفت زده تان خواهند کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما