بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم بطری پت 500 سی سی دهانه 28

امروزه با پیشرفت علم در صنعت پلاستیکی افراد بسیاری به تولیدات انواع بطری های پلاستیکی که از جنس پت می باشند می پردازند و تولیدکنندگان با استفاده از مواد پلی اتیلن به تولید انواع بطری پت در اندازه ها و اشکال مختلف می پردازند که در حال حاضر به دلیل استفاده بالای این محصولات بطری تولیدکنندگان مقدار قابل توجه ای از این محصول را به صورت مستقیم عرضه می کنند که یکی از آن ها عرضه مستقیم بطری پت 500 سی سی با دهانه 28 می باشد که بیشترین تقاضا را در بازار به خود اختصاص داده است.

عرضه مستقیم بطری پت 500 سی سی دهانه 28

معرفی کامل بطری پت 500 سی سی دهانه 28

معرفی کامل بطری پت 500 سی سی دهانه 28

همانطور که می دانید امروزه بیشتر تولیدکنندگان در تمام عرصه ها برای بسته بندی محصولات خود از بطری های پت استفاده می کنند که در بین آن ها بطری پت 500 سی سی با دهانه 28 بیشترین مصرف را به خود اختصاص داده زیرا این نوع بطری بیشتر برای استفاده مایعات و انواع نوشیدنی ها و همچنین استفاده برای بسته بندی انواع سموم کاربرد داشته و تولیدکنندگان در عرصه های مختلف بیشتر به سفارش این نوع بطری می پردازند.

از این رو تولیدکنندگان بطری پت به تولید بطری پت به اشکال مختلف می پردازند که برخی از مهم ترین اشکالی که بیشترین استفاده را دارند از قبیل:

  • استوانه ای
  • کتابی
  • مربع

همچنین این افراد تولیدات بطری پت به رنگ های مختلف را نیز می پردازند که در بین آن ها بیشترین تولیدات رنگ قهوه ای برای بسته بندی داروها و رنگ سفید و شیری برای بسته بندی مواد غذایی به کار برده می شوند که این افراد با تولید انبوه این محصول به عرضه بطری پت به تمام نقاط کشور و همچنین خارج کشور می پردازند.

در واقع ظروف پت به دلیل وزن بسیار سبکی که دارند و همچنین میزان مقاومت بالایی که دارند موجب شده تا بیشتر افراد و تولیدکنندگان محصولات دیگر برای بسته بندی به خرید این نوع جنس از بطری ها بپردازند و این نوع بطری ها را به صورت عمده خریداری کنند.

درباره ظروف پت بیشتر بدانید

درباره ظروف پت بیشتر بدانید

همانطور که از نام پت پیداست این کلمه بر گرفته از حروف اولیه انگلیسی PolyEthylene Terephthalate گرفته شده است زیرا محصولات پت تولید شده از مواد اولیه پلی اتیلن بوده که خود این مواد بر گرفته از پلی استر ها می باشد که در واقع مواد تشکیل دهنده اولیه این محصول از مواد طبیعی نفت خام می باشد.

از این رو بطری پت به دلیل وزن بسیار سبکی که دارد طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است و افراد برای حمل راحت تر به خرید این محصول می پردازند لذا امروزه از این محصول برای بسته بندی انواع مایعات مانند آب معدنی و شیر و دوغ و همچنین انواع دارو ها و قرص ها استفاده می کنند که البته قابل ذکر است که تولیدات این محصول در انواع مختلف بسته به نوع کارایی محصول تولید می شود.

به طور مثال تولیدکنندگان محصولات پت برای بسته بندی دارو ها از مواد ضخیم تر و رنگی برای تولید بطری استفاده می کنند و برای بسته بندی مایعات از مواد نازک که به رنگ شیشه ای بوده استفاده می کنند لذا میزان استفاده مواد اولیه پلی اتیلن برای تولید بطری های پت بسیار مهم و قابل اهمیت می باشد.

و اما نکته بسیار مهمی که وجود دارد و بیشتر افراد می بایست به آن دقت کنند این است که بعضی از مواد غذایی و مایعات را نباید در درون بطری های پت بسته بندی کرد که این مایعات از قبیل آبلیمو و آبغوره و همچنین آب نارنج می باشد زیرا این مایعات به دلیل وجود اسیدهای بسیار در درون خود موجب ترک خوردگی سطح داخلی بطری شده و باعث مخلوط شدن مواد بطری با این مایعات می شود لذا بر کیفیت محصول تاثیر گذاشته و باعث خراب شدن زود هنگام این محصولات می شود.

پخش کننده عمده بطری پت 500 سی سی

پخش کننده عمده بطری پت 500 سی سی

در حال حاضر در کشور ما تولیدکنندگان بسیاری وجود دارند که توسط بهترین پخش کننده، بطری پت را به صورت عمده در انواع سایز ها و اشکال در سراسر کشور در اختیار خریداران قرار می دهند لذا خریداران نیز با مراجعه نزد این پخش کننده های عمده به خرید عمده بطری پت 500 سی سی و یا اندازه های دیگر می پردازند و این محصول را با قیمت ارزان تر خریداری و تهیه می کنند.

امروزه بیشترین مصرف بطری پت را مراکز ساخت دارو و انواع سموم به خود اختصاص داده اند زیرا این تولیدکنندگان بیشتر محصولات خود را در این نوع بطری بسته بندی کرده و روانه بازار مصرف می کنند و از آنجایی که بطری پت دارای اشکال مختلفی تولید می شود لذا بیشترین تولید را نوع کتابی داشته و افراد بسیاری به خرید این نوع می پردازند.

از این رو تولیدکنندگان در این عرصه با پخش عمده، این محصول را با قیمت ارزان تر به فروش می رسانند که این موجب جذب مشتری شده و خریداران بیشتری برای خرید ارزان تر تر عمده این محصول را تهیه می کنند.

یکی از دلایل بسیار مهمی که وجود دارد و بیشتر افراد به تولید بطری پت می پردازند این است که این محصول نسبت به سایر محصولات راحت تر بازیافت شده و بیشترین بازیافت را به خود اختصاص داده است لذا استفاده از این محصول به محیط زیست آسیب نمی رساند و از آن می توان به مراتب های مختلف استفاده کرد.

کارخانه تولید بطری پت 500 سی سی

کارخانه تولید بطری پت 500 سی سی

در حال حاضر در کشور ما کارخانه تولید بطری پت بسیاری وجود دارد که به تولید انواع بطری پت در اندازه های مختلف از قبیل 500 سی سی می پردازند و این محصول را روانه بازار های داخلی و خارجی می کنند.

از آنجایی که کشور ما جزء کشورهایی بوده که بیشترین منابع نفت را در خود جای داده است لذا تولیدات محصولات پلاستیکی از جمله ظروف پت در کشورمان بسیار زیاد می باشد که در حال حاضر با تولیدات و عرضه این محصولات پت به داخل و خارج کشور نقش بسیار مهمی را در اقتصاد کشور ایفا می کنند و افراد بسیاری می توانند در این مراکز تولید مشغول به کار شوند و به کسب درآمد بپردازند که این امر نیز بسیار مهم بوده و موجب پیشرفت اقتصادی و کاهش بیکاری در کشور ما می شود.

از این رو خریداران نیز برای خرید عمده ظروف پت می توانند به روش های مختلف به تهیه این ظروف اقدام کنند که این روش ها شامل: مراجعه حضوری و خرید مستقیم، خرید از طریق مراکز فروش و فروشگاه ها، و همچنین خرید آنلاین و اینترنتی می باشد.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدعلی عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید