عرضه کننده انواع گالن در کشور

عرضه کننده انواع گالن در کشور در سایز ها و مدل های مختلف گالن های کتابی، صنعتی، دبه، سطل، بشکه و … را برای صنایع مختلف و همچنین مصرف کننده های عادی به فروش می رساند.
گالن ها از جمله ظروف پلاستیکی هستند، که برای صنایع مختلفی تولید می گردد. از جمله صنایع تولید کننده روغن موتور، ضد یخ ها یا لوازم آرایشی و بهداشتی، که از گالن های کتابی مختلف برای آن ها استفاده می شود.
این سایت از جمله عرضه کننده های گالن های کوچک و بزرگ در کشور می باشد. اگر خریدار عمده گالن های پلاستیکی با درجه کیفیت های مختلف هستید، با متخصصین این سایت ارتباط بگیرید.

عرضه کننده انواع گالن

انواع گالن

گالن ها در انداره های مختلفی تولید می شوند. که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • گالن 4 لیتری
  • گالن 5 لیتری
  • گالن 6 لیتری
  • گالن 10 لیتری
  • گالن 20 لیتری
  • گالن 70 لیتری
  • گالن کتابی
  • گالن صنعتی
  • و…

همگی از تولیدات کارخانه جات ایرانی و خارجی می باشد. در ایران علاوه بر فروش گالن های ایرانی، گالن های خارجی نیز فروش دارد.

تولید کننده انواع گالن پلاستیکی

با توجه به اینکه استفاده گسترده از گالن ها در کشور وجود دارد، تولید کننده های انواع گالن های پلاستیکی، این محصولات را با ویژگی های برتری به فروش می رسانند. کیفیت تولید این محصولات و همچنین تخفیف های ویژه تولید کنندگان، مشتری های بسیاری را به سمت خرید گالن های پلاستیکی سوق داده است.
البته علاوه بر فروش های عمده، فروش جزئی نیز یکی از مزایای تولید کننده های گالن های پلاستیکی می باشد.

عرضه کننده انواع گالن

فروش عمده انواع گالن در کشور

این مجموعه با همکاری مستقیم با تولید کننده های معتبر در کشور، انواع گالن های درجه یک و درجه چند را با قیمت های خوبی به صنایع مختلف عرضه کند. در فروش عمده تخفیفات خوبی به مشتری داده می شود، تا به قیمت های مناسبی خرید خود را انجام دهند. این مجموعه تمامی خدمات خود را در سراسر کشور گسترانده است.

عرضه کننده انواع گالن های پلاستیکی

تویلد کننده های صنایع مواد شوینده و همچنین مایعات خوراکی، از جمله اصلی ترین خریداران گالن های پلاستیکی هستند. بیشتر گالن هایی که این صنایع استفاده می کنند، از جنس گالن های شفاف می باشد.
البته برخی از تولید کنندگان مواد شیمیایی هستند، که از گالن های محکم تر و همچنین مات استفاده می کنند. این سایت عرضه کننده انواع گالن های پلاستیکی شفاف و مات می باشد.

عرضه کننده انواع گالن

قیمت فروش گالن های پلاستیکی

قیمت هر گالن به مواد اولیه و همچنین مرغوبیت آن بستگی دارد. البته میزان تقاضا در بازار و همچنین قیمت مواد اولیه نیز ارتباط مستقیم با قیمت انواع لوازم پلاستیکی دارد.
گالن های پلاستیکی در این سایت با قیمت های مناسب تری نسبت به بازار عرضه می شود. برای خرید انواع گالن های پلاستیکی با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما