بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کنندگان بهترین بطری پت 5 لیتری

عرضه بطری پت 5 لیتری با قیمت ارزان و مناسب به صورت عمده از طریق این مجموعه امکان پذیر می باشد، جهت خرید و دریافت اطلاعات بیشتر از این سایت دیدن نمایید. جار پت 5 کیلویی در مدل های متنوعی در حجم های مختلف توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه تولید می شود، این نوع جار های پت برای بسته بندی محصولات مختلف مانند عسل، ترشیجات و مربا و سایر محصولات مورد استفاده قرار می گیرد..

عرضه کنندگان بهترین بطری پت 5 لیتری

بررسی مشخصات ظاهری بطری پت 5 لیتری

بررسی مشخصات ظاهری بطری پت 5 لیتری بطری پت 5 لیتری از مواد پلاستیکی پلی اتیلن ترملات ساخته می شوند این بطری ها امروزه برای نیاز های زیادی در زندگی انسان استفاده میشوند به خاطر وزن کم و مقاوم در برابر فشار و همینطور سطح صاف جایگزین بسیاری از بطری ها با جنس پلاستیکی و شیشه ای شده است. این بطری ها در استان های مختلف ایران مانند اصفهان، گیلان، مشهد و … کارخانه تولید دارند بنابراین کشور از وادرات این نوع بطری ها بی نیاز است.

این بطری ها در اندازه های مختلف برای صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی و … تولید می شوند. بطری پت 5 لیتری انواع بطری پت 5 لیتری بطری عبارتند از:

 • پت کنگره ای
 • بطری پت مربع زیتونی
 • بطری پت آناناسی
 • انواع پت عسل بطری
 • پت آوند
 • آب رادیاتور
 • و …

بطری های پت ۵ لیتری در صنایع مختلفی مانند مایعات آشامیدینی، مواد دارویی، مواد شیمیایی، مواد غذایی و … کاربرد دارند در استان های مختلف برخی از تولیدکنندگاه روغن ارده، روغن کنجد، دوغ محلی، روغن زیتون و …با مشکل کمبود بطری های پت ۵ لیتری مواجه هستند که این مجموعه این مشکل را تاحد بالایی برطرف کرده است.

مراحل تولید بطری پت 5 لیتری

مراحل تولید بطری پت 5 لیتری تولید بطری پت 5 لیتری با دستگاه تزریق پلاستیک و با کیفیت بالا انجام می شود. ابتدا مواد اولیه پت که به صورت گرانول وجود دارد را در داخل دستگاه تزریق به وسـیله مکنـده جهـت تولید پریفرم که دارای قالبهایی با سایزها و اوزان مختلف می باشد ریخته می شود که این مـواد پـس از طـی مراحلی گرم و سپس نرم شده و به صورت خمیری در آمده و به داخل قالب پریفرم تزریـق مـی شـود. پـس از انجام این فرآیند پریفرم تولید شده، پس از سرد شدن و سفت شدن از داخل قالب بیرون میآید و جهـت بـاد شدن به سمت دستگاه بادکن هدایت میشود.

در قسمت باد، پریفرم تولید شده توسط دستگاه اون گرم و نـرم شده به حدی که نه زیاد گرم و نه زیاد سرد باشد (هر دو عامل باعث نابودی پریفرم مـیگـردد)، پریفـرم نـرم شده را درون دستگاه بادکن قرار داده و به اندازه دلخواه باد میکنیم که این مقدار به سایز، وزن پریفرم و نـوع قالب بستگی دارد. بدین ترتیب بطری های پت تولید می شود. مراحل تولید آن عبارتند از:

 • دستگاه تزریق یکی از مهمترین روش های رایج برای شکل دادن پلاسـتیک ها، قـالبگیری تزریقـی اسـت. در ابتـدا PET گرید بطری را که به شکل خاکه یا دانه گونه میباشد، از طریق قیف تغذیه به محفظه اکسترودر هـدایت و در آنجا حرارت دیده، نرم و ذوب میشود. سپس با عبور از افشانک با فشار به داخل قالب نـسبتاً سـردی بـه نـام قالب پریفرم رانده میشود که دو نیمه اش کاملاً به یکدیگر جفت شده است .
 • قالب پریفرم شکل۴ -قالب پریفرم قالب پریفرم شکل۴ -قالب پریفرم قالبگیری دمشی به طور کلی فرایند قالبگیری دمشی به دو نوع قالبگیری دمشی رانشی (Extrusion Blow Molding) و قالبگیری دمشی تزریقی (Injection Blow Molding ) تقسیم میشوند که نوع رانشی گستردگی بیشتری دارد. قدم اول در قالبگیری دمشی رانشی ساخت یک لوله نازک از مذاب پلیمر به وسیله اکسترودراست که به صورت عمودی و آزادانه آویزان میشود و به آن روده میگویند.

پخش عمده بطری پت 5 لیتری

پخش عمده بطری پت 5 لیتری پخش بطری پت 5 کیلویی با کیفیت عالی از این مجموعه در سراسر کشور انجام می گیرد. مرکز فروش بطری پت همانند این مجموعه با تبلیغات زیاد توانسته اند انواع بطری های پلاستیکی پت را به صورت عمده در سراسر شهر های ایران عرضه و پخش خواهند کرد. مهمترین مزایای این محصول عبارتند از:

 • انعطاف پذیرتر از شیشه است.
 • حمل و نقل آسان پلاستیک
 • انرژی کمتری برای بازیافت خواهد برد.
 • مستحکم و مقاوم بودن شفافیت بالای

برای بسته بندی یک محصول مواد غذایی و یا غیر غذایی باید به چهار عامل شکل، وزن، بازیافت پذیری و هزینه ظروف توجه کرد. از مزایای ذکر ظروف پلاستیکی انعاطف پذیر بودن آن می باشد که به راحتی می تواند به شکل سینی، قالب ها و قوطی تبدیل شد، اما از معایب آن و مزایا ظروف شیشه ای می توان به وسیع بودن طیف محصولات به شکل های متفاوت که با شیشه این کار راحت تر انجام می شود.

از دیگر مزیت ظروف پلاستیکی حمل و نقل آسان آن می باشد که حجم کمتری از نسبت به شیشه اشغال خواهد کرد، همین باعث شده خیلی از تولید کنندگان عسل از این ظروف ها برای بسته بندی استفاده کنند. از مزایای دیگر انرژی کمتر برای بازیافت دوباره ظروف آن می باشد که طبق آمار ها نشان می دهد فقط ۱۰ درصد انرژی لازم است تا ظروف پلاستیکی بازیافت شود در صورتی که این آمار برای بازیافت ظروف شیشه ای به ۶۶% می رسد.

قابل ذکر است فروش عمده بطری پت بسته بندی محصولات غذایی با ارزان ترین قیمت از طریق این وب سایت شرکتی انجام می گیرد، جهت سفارش و مشاهده محصولات می توانید از این سایت دیدن نمایید. بطری پت امروزه در کشور کاربرد های زیادی را خواهد داشت

شرکت فروش بطری پت 5 لیتری

شرکت فروش بطری پت 5 لیتری فروش بطری پت در بازار کشور همراه با رونق بالایی بوده است چرا که این محصول بهترین وسیله بسته بندی محصولات غذایی می باشد. این محصول دارای درجه بندی مختلفی است و با قیمت متفاوت عرضه می شود. فروش پت به سه صورت زیر انجام می گیرد:

 • فروش اینترنتی
 • فروش حضوری
 • فروش مستقیم

شما می توانید از این مجموعه نسبت به خرید عمده این محصول اقدام کنید و آن را با قیمتی استثنایی و باورنکردنی خریداری کنید. فروش پت درجه یک در انواع شیشه ای و پلاستیکی فروشاز این طریق انجام می گیرد. که البته دارای قیمت بیشتری بوده ولی ارزش خرید آن نسبت به قیمت بالاتر است.

خرید پت درجه یک به صورت عمده و تکی امکان پذیر است، اما خرید از نمایندگی ها به صورت عمده می تواند در کاهش چشمگیر قیمت نقش زیادی را ایفا کند. برای خرید جار و پت باکیفیت درجه یک می توانید از سایت های تخصصی اقدام فرمایید.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدعلی عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید