عمده فروشی بطری پت 250 سی سی

مرکز فروش بطری پت 250 سی سی به صورت اینترنتی و حضوری فعالیت می کند. و با تبلیغات زیاد توانسته اند انواع بطری های پلاستیکی پت را به صورت عمده در سراسر شهر های ایران عرضه و پخش خواهند کرد. بازار خرید و فروش بطری پت روز به روز رونق یافته و با توجه به ارتباط صنایع مختلف تولیدی با بکارگیری بطری های پلاستیکی در انواع مدل ها، می توان اهمیت ارائه بطری ها را در تنوع زیاد کاملاً الزامی عنوان کرد.

عمده فروشی بطری پت 250 سی سی

مشخصات ظاهری بطری پت 250 سی سی

مشخصات ظاهری بطری پت 250 سی سی بطری پت ۲۵۰ سی سی از سری حجم هایی است که توسط شرکت های تولیدکننده بطری پت با بهترین کیفیت تولید می شود. انواع بطری و جار عبارتند از:

  • بطری پت ۲۵۰ سی سی کتابی شفاف
  • بطری پت کتابی ۲۵۰ سی سی قهوه ای
  • جار پت گرد ۲۵۰ سی سی بطری پت زیتونی
  • بطری پت شامپو
  • بطری پت زیتونی
  • جار پت گرد

در ایران انواع بطری و جار پت در حجم ۲۵۰ سی سی و حجم های دیگر با مرغوب ترین کیفیت به روش زیر تولید می شود.

  • در مرحله اول با دستگاه تزریق پریفرم مواد پت را به پریفرم پت تبدیل خواهند کرد.
  • در مرحله بعد و مهم ترین مرحله با استفاده از دستگاه بادکن پت پریفرم را با استفاده از قالب موجود به بطری پت تبدیل می کنند. و بعد از آن برای سایز دهانه بطری پت با استفاده از دستگاه تزریق درب بطری درب های پت را تولید و به بازار عرضه می کنند

قابل ذکر است بطری آب معدنی یکی از ظروف بسیار پر مصرف و کاربردی است که به صورت عمده و با قیمت مناسب به فروش می رسد. ظروف پت در صنعت تولید ظروف پلاستیکی جایگاه بسیار مهمی دارند، به گونه ای که اگر تولید انها متوقف شود بخش مهمی از صنعت پلاستیک حذف شده و مصرف کنندگان در صنعت بسته بندی با مشکلات بسیاری مواجه می شوند. پت یکی از مواد اولیه ای است که برای تولید ظروف و قوطی های خالی شیشه ای به کار برده می شوند.

در واقع پت مخفف کلمه پلی اتیلن ترفتالات است و به عنوان اصلی ترین ماده تشکیل دهنده بطری یا قوطی های خالی شفاف به کار برده می شوند. پت ویژگی های فراوانی دارد ، به همین دلیل کاربرد آن روز به روز بیشتر می شود و تقاضای مصرف ان نیز رو به افزایش می رود. با توجه به اینکه ظروف پت که با استفاده از مواد نو تولید شده اند کیفیت بسیار بالایی دارند و کاملا با گرید های غذایی و بهداشتی سازگار هستند، به همین دلیل به فراوانی از آنها در صنعت مواد غذایی استفاده می کنند. با توجه به اینکه سلامت و نگه داری اصولی و بهداشتی مواد غذایی بسیار مهم است، به همین دلیل ظرفی که برای نگه داری مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد باید کاملا با استاندارد های غذایی و بهداشتی سازگار باشد ، در غیر این صورت مواد غذایی تحت تاثیر واکنش های منفی قرار می گیرند و ممکن است دچار طعم و مزه نامطبوع شوند.

فواید بطری پت مرغوب برای نگهداری مایعات

فواید بطری پت مرغوب برای نگهداری مایعات بطری پت مرغوب در واقع از پلیمر ساخته شده است که از سنتز مواد اولیه ای به نام مونومر تهیه می شود که این مواد سمی است و برای سلامت انسان مضر است در صورتی که پلیمرها خنثی هستند و باعث ایجاد مشکل نمی شود و سلامت انسان را به خاطر نمی اندازد.اما مشکل اینجاست که در تهیه ی پلیمر ها مقداری مونومر باقی می مانند و در نتیجه در تهیه ی آن ها باید استاندارد های لازمه را در نظر گرفت تا برای سلامت انسان مضر نباشد. به عنوان مثال برای تهیه ی ظروف غذا. در این زمینه وزارت بهداشت تلاش کرده تا کارخانه های ظروف و بطری پلاستیکی را از کارخانه ها و تولید کننده ی قطعات پلاستیکی که در مصارف صنعتی به کار می برند، استفاده می گردد.

از جمله مزایای بطری پت، مقاومت آن ها در برابر مواد الکلی و شفاف بودن، طرح پذیری و همچنین انرژی کمی برای تولید آن صرف می شود و همچنین دارای قابلیت شکل پذیر بالایی می باشد و همچنین با گستردگی قابلیت خواص فیزیکی. پلیمرها تا آنجایی که بازیافتی باشند و همچنین بطری و ظروف پلاستیکی حتما قبل از استفاده مورد آزمون های جهانی که تحت استاندارد های اتحادیه اروپا و آمریکا می باشد، قرار می گیرد که طی این آزمایش ها، مهاجرت مواد سازنده ی این پلیمرها به سوی مواد غذایی مشابه مور سنجش قرار می گیرد.

تولید بطری پت 250 سی سی

تولید بطری پت 250 سی سی تولید بطری پت کاملا اتوماتیک و صنعتی انجام می گیرد. فرایند تولید این محصول شامل دو مرحله است. پت مانند یک لوله نازک و دراز ساخته می‌شود که به اصطلاح به آن پریفرم می‌گویند. پریفرم‌های تولید شده در دستگاه قرار گرفته و تحت فشار بالا و حرارت زیاد در قالب مخصوص به شکل بطری درآمده و فرایند تولید آن به اتمام می‌رسد. پس از تولید بطری در دستگاه باید بلافاصله سرد شود که حالت ثایبتی از قالب را که در آن قرار گرفته است حفظ کند.روش های خنک کردن به دو بخش مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شوند. در روش مستقیم با استفاده از هوا یا کربن تحت فشار دی اکسید به طور مستقیم در قالب و پلاستیک دمیده می شود که پلاستیک بلافاصه سرد می شود و قابل بهره برداری می شود.

از آنجایی که پت در حالت مذاب استحکام لازم را ندارد، مواد پت به قطعات لوله‌ای شکل توخالی که در واقع پیش شکل بطری محسوب می‌شود، تبدیل می‌شوند. این قطعات حاصل از فرایند تزریق، در دستگاه‌های بادکن شکل داده شده و با توجه به قالب بطری و وزن پریفرم در تولید انواع مختلف بطری به کار می‌رود. مواد اولیه آن داخل سیلوی مواد، توسط لوله‌های مواد کش وارد گازگیر شده و به مدت حدود ۶ ساعت در دمای بین ۱۴۰ تا ۱۷۰ گازگیری شده و به ماشین تزریق منتقل می‌شود. این مواد در طی فرایند تزریق ذوب شده و به داخل قالب تزریق می‌شوند، قطعات داخل قالب و توسط چیلر خنک کاری شده و قطعه شفاف از قالب خارج می‌گردد. این قطعات توسط نوار نقاله حمل و وارد کیسه‌های مخصوص شده و بسته‌بندی می‌گردد.

خرید عمده بطری پت 250 سی سی

خرید عمده بطری پت 250 سی سی خرید بطری پت از این مجمومه با کیفیت عالی انجام می گیرد. امروزه بازار عمده بطری پت در ایران به علت نوسانات قیمت مواد اولیه بسیار افت کرده است و همین عامل سبب شده تا خیلی از فعالان اقتصادی این حوزه به دنبال جمع کردن باشند. اما اگر در این بازار بتوانید هوش و عقل خود را به کار گبرید می توانید بالاترین میزان فروش را از آن خود کنید و آن هم به کارگیری از روش های ساختار مدرن می باشد. برای ایجاد ساختاری مدرن در سیستم فروش خود نیازمند این می باشید که در اینترنت تبلیغات داشته باشید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما