عمده فروشی بطری پلاستیکی بزرگ 20 لیتری

بطری پلاستیکی بزرگ یک نوع بطری است که از جنس پلاستیک ساخته شده است و برای ذخیره کردن آب ، شامپو ، دارو ، شیر ،نوشابه و . . . استفاده می شود . بطری های پلاستیکی در سایز کوچک و بزرگ و متوسط تولید می‌شوند . شرکت بازرگانی پالیز نیز یکی از تولید کنندگانی است که در زمینه تولید انواع بطری پلاستیکی بزرگ با کیفیت عالی در حال فعالیت است .بطری پلاستیکی بزرگ دارای دهانه باریک تر از قسمت پایینی خود و یک درب پلاستیکی دارد و به صورت عمده عرضه میشود .

عمده فروشی بطری پلاستیکی بزرگ 20 لیتری

بطری پلاستیکی بزرگ برای بسته بندی عرقیجات

بطری پلاستیکی بزرگ برای بسته بندی عرقیجات بطری پلاستیکی عرقیجات برای بسته بندی عرقیات گیاهی و دارویی و گلاب به صورت یکجا و مستقیم خرید و فروش می‌شود. این بطری در حجم های متنوع در کشور توسط شرکت بازرگانی پالیز تولید می شوند و اکثر بطری هایی که با مواد پت و پلی اتیلن ساخته می شوند در انواع : بطری پت گلاب . بطری پت استوانه ای . بطری پت خمره ای . بطری پت گرد .بطری پت آناناسی و . . . ساخته شده اند.

بطری های پلاستیکی در قالب های بسیاری با مواد پت در کشور ایران تولید می‌شود. اول با پریفرم مواد پلیمری را به پریفرم و سپس پریفرم را به بطری پلاستیکی تبدیل می‌کنند و پریفورم از تهیه می‌شود و می‌توان گفت مواد اصلی بطری باد نشده است . شرکت پالیز علاوه بر تولید بطری عربی به تولید انواع گالن و سبد های کشاورزی و صنعتی و همچنین پلاستیک گلدان و . . . پرداخت است . بطری های پلاستیکی عرقی جات قابلیت تولید در داخل و خارج از کشور را به دلیل کیفیت بالا دارند .

استعلام قیمت بطری پلاستیکی بزرگ درب دار

استعلام قیمت بطری پلاستیکی بزرگ درب دار بطری های بزرگ در حجم های ۱ لیتری و دولتی و ۵۰۰ سی سی به صورت یکجا و مستقیم خرید و فروش می‌شود . بعد از انتخاب اندازه مورد دلخواه و نوع بسته بندی مراجعه به سایت میتوان قیمت خرید و فروش رو دونست . یکی از طرح های متفاوت دارند مثل کتابی و الماسی و لیندا و غیره و با توجه به مدل و اندازه قیمت های متفاوتی نیز دارند . قیمت بطری بزرگ با توجه به قیمت مواد اولیه که در تولید محصول از آن استفاده شده بستگی دارد .

از آنجایی که قیمت این مواد هر روز در نوسان است پس قیمت بطری های بزرگ نیز در نوسان است و برای فهمیدن قیمت آن حتماً باید به سایت های معتبر مراجعه کرده و قیمت های به روز را دانست . تهیه و تولید بطری های ارزان در دو نوع پلاستیکی پت و بطری پلاستیکی پلی اتیلن می باشد و شرکت بازرگانی پالیز این محصولات را با کیفیت متنوع و عالی و قیمت مناسب ارائه می دهد شما می توانید برای ثبت سفارش خودتون به سایت شرکت مراجعه و خرید نمایید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما