عمده فروشی بطری پلاستیکی خیارشور

بطری پلاستیکی خیارشور محصولی کارآمد برای درست کردن ترشی و یا خیارشور به شمار می رود و معمولاً به صورت عمده به فروش می رسد. عمده فروشی باطری پلاستیکی خیارشور این محصول را در سایزهای متفاوت از سایز نیم کیلویی و یا بزرگتر در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و معمولا محصولات مورد نظر مشتریان را در بسته بندی های ده تایی به دست آنها می رساند. از جمله مزایای خرید از این عمده فروشی می توان به قیمت مناسب محصولات اشاره نمود.

عمده فروشی بطری پلاستیکی خیارشور

ویژگی بطری پلاستیکی مخصوص خیارشور

ویژگی بطری پلاستیکی مخصوص خیارشور به طور کلی می‌توان گفت بطری مخصوص خیارشور دارای ویژگی های زیر می باشد:

  1. دهانه این بطری ها نسبت به قسمت های پایین و کف آن باریک و نازک است. یکی از دلایل این موضوع را می توان کپک زدن روی خیارشور دانست که با استفاده از این تدبیر مقدار کپک زدگی کمتر می شود‌.
  2. رنگ این بطری ها به صورت سفید کاملا کدر می باشد و درون بطری پلاستیکی مخصوص خیارشور پیدا نیست. خیارشور یکی از محصولاتی است کدر محیط های که در بهتر تولید می شود و کیفیت ساخت بهتری دارد، به همین دلیل برای تولید این محصول از بطری های کدر استفاده می شود.
  3. درب بطری پلاستیکی خیارشور با استفاده از پلاستیک های کاملاً فشرده تولید شده است و طراحی در آن به گونه ای است که در به خوبی روی بطری پلاستیکی چفت می شود و از ورود مواد اضافه و گرد و غبار به داخل بطری جلوگیری می گردد.
  4. ضخامت بطری ها کاملا مناسب است و در مورد ضخامت این محصول می توان گفت ضخامت آن به اندازه ای نیست که به راحتی پاره و یا خراب شود، اما این محصول بیش از اندازه ضخیم نمی باشد.

قیمت بهترین بطری پلاستیکی خیارشور در بازار

قیمت بهترین بطری پلاستیکی خیارشور در بازار قیمت بطری خیارشور به عوامل متعددی بستگی دارد و می توان گفت کیفیت این محصول تاثیر بسزایی روی قیمت آن دارد به همین دلیل قیمت بهترین بطری خیارشور در بازار بالاتر از سایر انواع بطری هاست و به نوعی می توان گفت کیفیت آن نیز برتر است.

قیمت بهترین بطری پلاستیکی خیارشور در بازار عوامل متعددی از جمله محل خرید، نحوه خرید، میزان خرید، کیفیت بطری، اندازه بطری، میزان مواد اولیه بکار رفته در آن، جنس مواد اولیه استفاده شده و غیره بستگی دارد و می توان گفت بنا بر این عوامل ممکن است قیمت آن تا دو برابر افزایش داشته باشد.

اگر به دنبال خرید انواع با کیفیت این محصول با قیمت مناسب هستید، خرید این محصول از سایت اینترنتی را به شما پیشنهاد می کنیم‌. در سایت ما انواع متفاوتی از بطری های پلاستیکی وجود دارند که خریداران این محصول می توانند قیمت و کیفیت مخصوص به بطری ها را مشاهده نموده و بعد از اطلاع از قیمت محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما