فروشنده سبد میوه باغی سایز متوسط

سبد میوه باغی جزو کالاهایی می باشد که همواره مورد نیاز صنعت تره بار و صنایع دیگر می باشد که کیفیت متریال به کار رفته در این سبد ها بسیار مهم می باشد و در حال حاضر نمایندگی های بسیاری برای فروش این محصول وجود دارد که مجموعه حاضر جزو برترین ها در زمینه فروش سبد میوه باغی سایز متوسط می باشد که با سابقه چندین ساله در زمینه پخش انواع سبد میوه جدید توانسته رضایت مشتریان بسیاری را کسب کند و با تولید سبد میوه با متریال درجه یک، روز به روز بر تعداد مشتریان این محصول افزوده می‌شود.

فروشنده سبد میوه باغی سایز متوسط

مزایای استفاده از سبد میوه

مزایای استفاده از سبد میوه همانطور که از نام این محصول مشخص است از آن برای نگهداری و قرار دادن انواع میوه و تره بار استفاده می‌شود که این کالا متناسب با انواع میوه ها تولید می شود و سایز های متنوعی نیز برای این سبدها در نظر گرفته می شود که می توان به سبد های دو کیلویی، چهار، شش، هشت کیلویی و غیره اشاره کرد که دربرگیرنده وزن خاصی از میوه می باشد.

در حال حاضر این سبدها با متریالی پلاستیک و انواع پلی اتیلن و پلی اتیلن های فشرده ساخته می شوند و سطح بیرونی پلاستیک کاملاً صاف و صیقلی می باشد و نوع پلاستیک انعطاف پذیر است که به میوه آسیبی وارد نشود.

با استفاده از این سبد، شما می توانید میوه ها را به راحتی جا به جا کنید و حمل و نقلی ایمن و آسان برای میوه ها در نظر بگیرید تا به بافت میوه آسیبی وارد نشود همچنین برای نظم دادن به میوه ها و درجه بندی آنها نیز می‌توان از سبدهای مختص هر نوع درجه بندی استفاده کرد و میوه‌ها را از این طریق جداسازی کرد.

سبدهای میوه از پلاستیک‌ هایی فشرده به تولید می‌ رسند که وزن بسیار کمی دارند ولی استحکام و مقاومت آنها بسیار بالا می باشد و شما می توانید با توجه به گنجایش هر نوع سبد از آن بهره ببرید همچنین در سبد پلاستیکی میوه سوراخ ها و منافذی تعبیه شده است که اکسیژن لازم به میوه برسد و میوه پلاسیده نشود و جنس پلاستیک از بهترین اجناسی می باشند که در تماس با میوه مشکلی ایجاد نمی کنند.

فروش سبد میوه باغی سایز متوسط

فروش سبد میوه باغی سایز متوسط روش فروش سبدمیوه متنوع می باشد و مراکز مختلفی در سطح ایران به فروش سبد میوه مشغول هستند که مجموعه حاضر یکی از شرکت های تولید کننده سبد میوه می باشد که از طریق فروشگاه آنلاین محصولات درجه یک خود را در اختیار مشتریان سرتاسر ایران قرار می دهد.

برای خرید این محصولات می توانید به فروشگاه آنلاین مراجعه کرده و محصول مد نظر خود را در سایز و رنگ مختلف و به میزان انبوه سفارش دهید که اگر در خرید خود دچار تردید هستید می توانید با شماره درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا شما را در امر خرید راهنمایی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما