فروشنده سبد میوه 3 کیلویی رنگی

فروشنده سبد میوه 3 کیلویی رنگی در مرکزی که ما به شما معرفی خواهیم کرد صورت می گیرد این مرکز انواع مختلف سبدها را با کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا تهیه کرده و در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث می‌شود که شما به راحتی میوه و محصول خود را درون این سبد های درجه یک و کاربردی قرار داده و به بازار مصرف عرضه کنید جنس آن بسیار خوب می باشد و قیمت آن در مقابل جنس مرغوب آن بسیار مناسب است.

فروشنده سبد میوه 3 کیلویی رنگی

مشخصات سبد میوه 3 کیلویی

مشخصات سبد میوه 3 کیلویی امروزه میوه های مختلف را در سبد ها و کارتون های بسیار مقاوم قرار می‌دهند و آن را به بازار عرضه می کنند این سبد ها و کارتونها جنس های مختلفی دارد و برای میوه های مختلف سبد های مخصوصی وجود دارد ما در اینجا مشخصات سبد میوه ۳ کیلویی را برای شما بیان می کنیم تا بیشتر با آن آشنا شوید .

سبد های که قرار است سه کیلو میوه را درون خود جای دهد باید جنس مقاومی داشته باشد تا بتواند این وزن را تحمل کند و در حین حمل به هیچ عنوان سبد نشکند و در تولید سبد های پلاستیکی از پلاستیک بازیافتی استفاده می کنند تا هم در بازیافت یک محصول صرفه‌ جویی کنند و هم اینکه قیمت سبد ها کاهش یابد چرا که این سبد ها به صورت یک بار مصرف عرضه می‌شود و پس از اینکه شما میوه را از آن خارج کردید سبد را به دور می‌اندازید.

همچنین باید سبد دسته های مقاوم داشته باشد و در هنگامی که شما دسته‌های سبد را در دست می گیرید به دست شما آسیب وارد نکند و ارتفاع آن هم مناسب باشد تا میوه از درون سبد به خارج نریزد. همچنین بتوانید در طی مسیری که به مقصد می رسد مقاومت داشته و به راحتی نشکند و به گونه ای طراحی شده باشد که سبد ها بر روی همدیگر قرار بگیرد و کاملاً برای هم چفت شوند.

خرید عمده سبد میوه رنگی

خرید عمده سبد میوه رنگی خرید عمده سبد میوه رنگی بهتر است به مراکز فروش این محصول مراجعه کنید که بهترین و درجه یک ترین سبد های میوه را تولید کرده و به فروش می رسانند و شما به راحتی خرید مورد نظرتان را از مرکزی که ما در اینجا به شما معرفی کردیم انجام بدهید. همچنین سالانه بخش عمده تولید سبد میوه رنگی برای صادرات به خارج از کشور ارسال می‌شود. صادرات سبد میوه سالانه درحجم بسیار زیاد صورت می‌ گیرد و بخش عمده تولید سبد همانطور که گفتیم به بخش صادرات ارسال می‌شود. به راحتی برای خرید سبد های صادراتی تهیه می‌کنید و در بسته بندی میوه ها از آن استفاده می نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما