فروشنده عمده بطری پت پلاستیکی گلاب

شرکت هایی که در زمینه بسته بندی فعالیت دارند از بطری پلاستیکی گلاب برای بسته بندی کردن این ماده معطر و پر خاصیت استفاده می کنند. این پت ها دارای سایز بندی هستند و طرح و رنگ های متنوعی هم دارند که توانسته اند هر سلیقه ای را به خوبی پوشش دهی کنند. فروشنده عمده بطری پت گلاب را با حجم بالا به بازار عرضه می کند که در این صورت قیمت تا حد زیادی کاهش پیدا می کند و مشتری می تواند براحتی خرید کند.

فروشنده عمده بطری پت پلاستیکی گلاب

مشخصات بطری پلاستیکی درب دار مخصوص گلاب

مشخصات بطری پلاستیکی درب دار مخصوص گلاب بطری پلاستیکی درب دار مخصوص گلاب دارای مشخصات بارزی بوده که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • اولین مشخصه ساختار چند لایه است که در مقابل فشار و حرارت و رطوبت دوام زیادی دارد و دچار شکستگی نمی شود.
  • این محصول از وزن سبکی برخوردار بوده و در کنار حمل و نقل آسان کارایی ساده ای هم دارد.
  • نمونه های پلاستیکی از سطحی صاف و صیقلی برخوردار هستند که با مواد درون خود هیچ واکنشی نشان نمی دهند.
  • پلمپ بودن درب بطری باعث شده تا آلودگی نتواند به درون آنها نفوذ کند.
  • ماندگاری محصول در این پت ها بسیار بالا بوده و شما می توانید گلاب را با همان کیفیت و عطر و طعم اولیه استفاده کنید.
  • از دیگر مشخصات می توان به دسته دار بودن اشاره کرد که جابجا کردن ان را آسان تر می کند.
  • پت ها به صورت مات و شفاف هستند و هر کدام جلوه خاص خود را دارند.

قیمت خرید بطری پلاستیکی گلاب در بازار عمده

قیمت خرید بطری پلاستیکی گلاب در بازار عمده قیمت بطری پلاستیکی در بازارهای کشور متفاوت بوده و این امر بستگی به کیفیت و نوع و نحوه فروش آن دارد. هر چه سطح کیفی بالاتر باشد علاوه بر دوام و ماندگاری بیشتر ارزش بالاتری را هم به خود اختصاص می دهد.

نحوه فروش از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت است به طوری که اگر فروش به صورت عمده انجام شود نرخ مناسب تری دارد. از نظر قیمت محصولات با همدیگر تفاوت بسیار دارند که مشتریان بر همین مبنا می توانند انتخاب خود را انجام دهند.

در انتخاب این بطری می دانیم که عوامل بسیاری تاثیر گذار است که اکثر مشتریان در وهله اول جویای قیمت ها می شوند تا از این طریق بتوانند حدس کیفیت آن ها را نیز بزنند. در خرید عمده نرخ محصول مناسب تر است.

با بالا رفتن میزان تولید و عرضه محصول به بازار قیمت ها کاهش پیدا می کند و مشتری می تواند با بودجه خود خرید را انجام دهد. در این صورت قدرت خرید مشتریان افزایش می یابد و آن ها می توانند با هزینه کمتر خرید کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما