فروشنده گلدان سطلی گلخانه ای

فروشنده گلدان سطلی گلخانه ای فروش گلدان گلخانه ای را با قیمت عمده و تولیدی به بازار عرضه می کند. چرا که این گلدان ها اگر برای یک گلخانه مورد استفاده قرار بگیرند تعداد بیشتری مورد نیاز خواهد بود. پس اگر قیمت آنها گران باشد به صرفه نخواهد بود و مشتری رضایت نخواهد داشت.

فروشنده گلدان سطلی گلخانه ای

سایزبندی گلدان سطلی گلخانه ای

سایزبندی گلدان سطلی گلخانه ای آیا تا به حال به گلدان های مشکی که کارکنان شهرداری برای کاشت گیاهان کنار خیابان ها مورد استفاده قرار می دهند دقت کرده اید؟ بله درست است. همان گلدان های مشکی رنگی که گیاهان را از داخل آن بیرون می آورند و در داخل خاک قرار می دهند. این گلدان ها به گلدان های گلخانه ای معروف هستند.

اگر جنس این گلدان ها مانند گلدان هایی که باشد که در منزل استفاده می کنید بسیار گران و پر هزینه خواهد شد. چرا که گلخانه ها گل را می فروشند و بیشتر افراد نیازی به گلدان آنها نخواهد داشت. پس جنس این گلدان را باید یک بار مصرف انتخاب کنند تا متحمل هزینه گزاف برای آن نباشند.

این گلدان ها سایزهای متفاوتی دارند. برای هر گیاه از یک سایز استفاده می کنند. چرا که حجم ریشه های آنها متفاوت خواهد بود. این گیاهان از شش نشایی تا سیصد و پنجاه نشایی خواهند بود. پس انتخاب یک سایز مناسب برای این گیاهان اهمیت زیادی خواهد داشت تا ریشه آنها فشرده و خشک نشود.

ارتفاع این گلدان ها از پانزده سانتی متری تا چهل سانتی متری است.  و اغلب وزنی بین صد و ده تا نهصد و ده گرم دارند. به همین دلیل حمل و نقل آنها کار زیاد سختی به نظر نخواهد رسید. قطر دهانه آنها نیز از شانزده و نیم تا سی و هشت سانتی متر بیشتر نخواهد بود.البته قطر کف آنها کمتر از این مقدار می شود.

این گلدان ها در هفت سایز مختلف تولید می شوند اما برای همه گیاهان و نشاها مورد استفاده قرار می گیرند. این گلدان ها به دلیل بزرگ بودن برای حمل و نقل نیاز به ماشین بزرگتری خواهند داشت. البته بیشتر گیاهانی که در این گلدان ها قرار خواهند گرفت از نسل نهال هستند. چرا که سایز گیاهان کوچک تر آنها از گلدان های کوچکتر استفاده خواهند کرد که اندازه های متفاوتی خواهند داشت.

خرید گلدان سطلی گلخانه ای

خرید گلدان سطلی گلخانه ای خرید گلدان گلخانه ای هم به صورت کوچک و هم به صورت سطلی امکان پذیر است. این کار باعث می شود که مشتریان با توجه به سلیقه و گیاهی که قرار است در آن جا بدهند این گلدان ها را تهیه کنند.  

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما