فروشنده گلدان پلاستیکی بلند

گلدان پلاستیکی بلند برای درختچه های تزئینی و گل های زیبا به کار می رود. گلدان ها در سایز های متفاوت و متنوعی تولید می شوند. فروش گلدان پلاستیکی به صورت عمده از کارخانه های تولیدی به گلخانه های سراسر کشور به صورت عمده و انبوه انجام می گیرد. اینگونه گلدان ها به دلیل ویژگی های خاصی که دارند، نسبت به سایر گلدان ها طرفداران بیشتری دارند و در سالهای اخیر از استقبال زیادی برخوردار شده اند.

فروشنده  گلدان پلاستیکی بلند

صادر کننده گلدان پلاستیکی بلند

صادر کننده  گلدان پلاستیکی بلند

قیمت گلدان بلند بسته به کیفیت و جنس محصول با یکدیگر متفاوت است. معمولاً گلدان هایی که از جنس پلاستیک نو و تازه تهیه می‌شوند، قیمت بالاتری دارند و در رنگ های روشن و سفید تولید می شوند. در حالیکه گلدان هایی که از پلاستیک بازیافتی تهیه می شوند ،رنگی تیره و کدر دارند. قیمت این گونه گلدان ها بسیار پایین تر است.

صادرکننده گلدان پلاستیکی بلند این محصول را با کیفیت عالی و با طرح هایی بسیار زیبا برای فروش به کشورهای همسایه و از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس تهیه و تولید می کنند. گلدان های پلاستیکی صادراتی در حجم انبوه و عمده به بازارهای جهانی عرضه می شوند. آن ها به دلیل داشتن وزن سبک و نشکن بودن مورد توجه قرار گرفته اند .

همچنین این گونه محصولات دارای رنگ های بسیار متنوع هستند که می توان از آن ها در فضاهای سبز و لابی هتل ها استفاده نمود. گلدان های پلاستیکی قابل شستشو هستند و اگر کثیف شدند به راحتی تمیز و پاکیزه می شوند. اینگونه گلدان ها به ندرت می شکنند و خراب می شوند. برای اینکه بتوانید این گلدان ها را در مدتی طولانی تر استفاده کنید، بهتر است که آن ها را به دور از نور خورشید و تغییرات جوی هوا قرار دهید،زیرا که به مرور زمان پلاستیک در مقابل تغییرات جوی پوسیده می شود.

قیمت گلدان پلاستیکی بلند

قیمت  گلدان پلاستیکی بلند

تولید گلدان بلند توسط کارخانه های تولید پلاستیک در حجم وسیع و انبوه انجام می شود. قیمت گلدان پلاستیکی در حجم انبوه شکسته می شود و شما می توانید با قیمتی بسیار مناسب تر آن ها را خریداری نمایید.خرید بدون واسطه از درب کارخانه ها نیز باعث می شود تا شما بتوانید با قیمت مناسبتری آن ها را دریافت کنید.

هرچند که در سال های اخیر بسیاری از کارخانه های تولیدی گلدان، این محصول را به صورت اینترنتی به فروش می رساند. فروش غیر حضوری از فروشگاه های معتبر اینترنتی باعث می‌شود تا فرد بتواند به طور همزمان محصولات متفاوت کارخانه‌ها را مشاهده کرده، سپس اقدام به خرید نماید. خرید اینترنتی در وقت و هزینه شما بسیار صرفه جویی خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما