فروشندگان عمده سبد میوه درجه یک

فروشندگان عمده سبد میوه درجه یک با بهره گیری از شیوه های فروش مدرن می توانند سهم قابل توجه ای در بازار فروش این محصولات کسب کنند. با توجه به مزیت استفاده از این نوع سبدها، شاهد افزایش تقاضا برای خرید آنها به ویژه از سوی باغداران و شرکت های صادراتی هستیم. اگر به دنبال خرید عمده و سفارش تولید انواع سبد در سایزهای مورد نظر خود هستید، ما بزرگترین تولیدکنندگان را به شما معرفی می کنیم.

فروشندگان عمده سبد میوه درجه یک

مشخصات انواع سبد میوه درجه یک

مشخصات انواع سبد میوه درجه یک چند سالی می شود که در حوزه بسته بندی میوه جات سبدهای پلاستیکی جایگزین مدل های چوبی شده اند. همانطور که می دانید سبد چوبی دارای وزن بسیار سنگینی است و در عین حال جابجایی آنها محدودیت هایی را برای افراد به وجود می آورد. امروزه سبدهای پلاستیکی سبب تسریع در بسته بندی و انتقال انواع میوه در ابعاد مختلف شده اند.

یکی از مشخصات مهم این نوع سبدها قابلیت تولید در ابعاد و اندازه های مختلف است. به این معنی که تولیدکنندگان متناسب با نوع نیاز بازار انواع سبدهای ساده، دسته دار، درب دار، پنجره ای و … را تولید می کنند. حجم و اندازه میوه جات اهمیت زیادی در انتخاب مناسب این سبدها دارد که باید همیشه مدنظر قرار گیرند.

از دیگر مشخصات این محصولات کیفیت پلاستیک و جنس بدنه آنها است. در تولید سبد پلاستیکی عمدتا از مواد پلی اتیلن یا پلاستیک های بازیافتی استفاده می کنند که سبب شده این محصولات در کیفیت های مختلف به بازار عرضه شوند و قیمت های متنوعی داشته باشند. بنابراین برای بسته بندی انواع میوه در نظر گرفتن جنس و کیفیت بدنه سبدها نیز اهمیت دارد.

جنس سبد میوه نباید بیش از اندازه خشک باشد چرا که با یک یا دوبار حمل به راحتی شکسته می شود. همچنین این محصولات باید مقاومت زیادی در برابر ضربه و تابش نور آفتاب داشته باشند. به همین علت در نظر گرفتن جنس و کیفیت آنها عامل مهمی در تضمین کارکرد انواع سبد برای خریداران است.

بررسی ساختار سبد میوه پلاستیکی

بررسی ساختار سبد میوه پلاستیکی در صنایع مختلف استفاده از سبدهای پلاستیکی برای حمل و نقل محصولات رواج زیادی دارد. به همین علت در ساختار آنها از معیارهای مختلفی متناسب با نوع کاربری آنها استفاده می کنند تا بهترین کاربری را برای خریداران داشته باشد. در صنعت حمل و نقل میوه، سبدهای پلاستیکی عمدتاً در ابعاد نسبتاً متوسط و ارتفاع متنوع هستند.

به عنوان مثال برای حمل میوه های درشت مانند سیب و پرتقال استفاده از سبد میوه ساده که دارای ارتفاع بلند باشد، بهترین انتخاب است. در حالی که میوه هایی با سایز کوچک مانند آلبالو یا گیلاس را در سبدهای کوتاه با وزن یک تا سه کیلویی بسته بندی می کنند.

ساختار سبد میوه جدید رابطه مستقیمی با نوع مواد اولیه بکار رفته در تولید آنها نیز دارد. هر چقدر که کیفیت این مواد بیشتر باشد به همان میزان نیز مقاومت و ماندگاری این محصولات افزایش می یابد. رنگ سبدها تا حدودی تعیین کننده ساختار و کیفیت آنها هستند. به عنوان مثال انواع سبد میوه مشکی، معمولاً از مواد بازیافتی تولید می شوند که کیفیت پایین و قیمت ارزانتری دارند.

در نظر گرفتن ابعاد و حجم سبد نیز برای بسته بندی محصولات حائز اهمیت است. کسانی که قصد صادرات میوه دارند باید نمونه هایی که دارای رج بندی هستند را انتخاب کنند. چرا که این مدل سبدها قابلیت چیدن هر عدد میوه به صورت جداگانه را برای صادرکنندگان فراهم می کنند. حفظ کیفیت میوه رابطه مستقیمی با ساختار و نوع سبد دارد که تولیدکنندگان و فروشندگان نباید از آن غافل شوند.

راهنمای خرید سبد میوه مدل دار

راهنمای خرید سبد میوه مدل دار بسیاری از خریداران برای تهیه سبدهای میوه پلاستیکی عمدتاً به دنبال محصولات ارزان قیمت هستند تا بتوانند در هزینه های بلندمدت خود صرفه جویی کنند. با توجه به این موضوع و افزایش تولید سبدها به صورت مدل دار و ساده انتخاب نمونه های مناسب اهمیت زیادی دارد.

نکته اول برای خرید سبد میوه کیلویی و عمده در نظر گرفتن گنجایش آن است. خریدار باید متناسب با نوع نیاز خود و همچنین ماهیت محصول اقدام به انتخاب و سفارش این نوع سبدها کند. نکته دوم وزن سبد است. هر چقدر که سبد سبکتر و در عین حال مقاوم تر باشد، حمل و نقل آن نیز راحت تر خواهد بود.

برخی از سبدها به صورت درب دار تولید می شوند که برای برخی از محصولات باغی و میوه چندان مناسب نیستند. اگر بافت میوه ها نرم و آبدار باشد از قرار دادن آنها در سبد میوه درب دار خودداری کنید. چرا که کیفیت اولیه آنها در حین حمل و نقل به راحتی از بین می رود.

سبدهای روباز و دسته دار از مدل های پرفروش در حوزه بسته بندی میوه جات هستند. رنگ سبدها نیز در بین اهمیت دارند که از پرفروش ترین آنها باید به رنگ های آبی، قرمز و سبز و زرد اشاره کنیم. البته اگر به دنبال مدل های ارزانتر هستید، سبد پلاستیکی سیاه رنگ که از مواد درجه دو و بازیافتی تولید می شود، انتخاب بهترین خواهد بود.

تولیدکنندگان انواع سبد میوه درجه یک

تولیدکنندگان انواع سبد میوه درجه یک همانطور که اشاره کردیم شرکت های متعددی در زمینه تولید سبد میوه فعالیت دارند که شناخت هر کدام از آنها در خرید مدل های جدید با قیمت رقابتی اهمیت دارد. نکته ای که در این بین باید مدنظر قرار گیرد، فاصله کارخانجات تولیدی تا باغ های میوه است که نقش بسزایی در افزایش هزینه های حمل دارد.

بنابراین کشاورزان یا مراکز بسته بندی میوه جات باید نزدیک ترین تولید کنندگان سبد میوه به محل مدنظر خود را انتخاب کنند تا بتوانند در هزینه ها صرفه جویی داشته باشند. با توجه به اینکه در برخی از استان های کشور، مراکز تولیدی سبد پلاستیکی وجود ندارد، آگاهی از برندهای تولیدی و امکان سفارش مستقیم آنها حائز اهمیت می باشد.

امروزه بهره گیری از سیستم های آنلاین و امکان سفارش غیر حضوری تا حد زیادی محدودیت و چالش های این حوزه را از بین برده است. خریداران عمده و باغداران می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری انواع سبد پلاستیکی درجه یک را بر اساس حجم، وزن، رنگ و طراحی سفارش دهند.

اکثر تولیدکنندگان برای با ارائه کاتالوگ به صورت آنلاین با فایل های آماده به معرفی محصولات خود می پردازند تا خریداران بتوانند بهترین مدل ها را متناسب با نیاز و بودجه خود سفارش دهند. اگر قصد خرید عمده انواع سبد میوه درجه یک را دارید، برای آگاهی از قیمت های روز و سفارش کلی می توانید با مشاوران فروش این مرکز در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما