فروشگاه عرضه گالن 4 لیتری پلی اتیلن ارزان

گالن 4 لیتری پلی اتیلن بسیار مقاوم مقاوم در برابر شکستن است و می تواند مانند بطری یا شیشه های شیشه ای شفاف باشد. آیا تا به حال به یک محصول در یک بطری یا شیشه پلاستیکی نگاه کرده اید تا ببینید از چه چیزی ساخته شده است؟ پلی اتیلن به عنوان یک ماده در بسیاری از صنایع یک انتخاب عالی است. عواملی مانند مقاومت شیمیایی ، نسبت استحکام به وزن ، خواص مقاوم در برابر خرد شدن و هزینه کم برای محصول ، آن را به یک راه حل در دسترس برای بسته بندی محصولات مصرفی تبدیل می کند.

فروشگاه عرضه گالن 4 لیتری پلی اتیلن ارزان

معرفی بهترین نوع گالن 4 لیتری پلی اتیلن

معرفی بهترین نوع گالن 4 لیتری پلی اتیلن اااواخر دهه 1970 ، بطری های پلاستیکی به طور گسترده ای به عنوان مواد بسته بندی نوشیدنی ها ، مواد شوینده و سایر کالاهای مصرفی مورد استفاده قرار گرفت. ترکیباتی مانند پلی اتیلن ترفتالات به بطری های پلاستیکی مزایای متعددی داده اند ، از جمله چقرمگی ، صرفه جویی در انرژی و سهولت تولید.

بطری های پلاستیکی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه ، قابل استفاده و قابل بازیافت هستند. مقاوم و ایمن برخلاف ظروف شیشه ای ، بطری های پلاستیکی مقاوم و مقاوم هستند.

آنها هنگام افتادن به تکه های تیز خرد نمی شوند و باعث می شوند محصولات و بسته بندی در دستگیری آنها ایمن شوند. از آنجا که پلاستیک ها پلیمر هستند – مولکول های بلندی که با اتصال بسیاری از مولکول های کوتاه به یکدیگر ساخته می شوند – دارای خواص فیزیکی مفیدی مانند چقرمگی و مقاومت در برابر مواد شیمیایی هستند. همین انعطاف پذیری باعث می شود بطری های پلاستیکی نشت یا ترکیدن نداشته باشند و از محتویات و همچنین کارتن های حمل و نقل خارجی محافظت کنند.

اشکال و رنگها مواد پلاستیکی به راحتی در انواع مختلف شکل بطری قالب می شوند و ظاهر و کاربرد آنها را بهبود می بخشد. به عنوان مثال ، تولیدکنندگان دسته های جداگانه ، علائم اندازه گیری و لب های ریخته شده را در برخی از انواع بطری های پلاستیکی قرار می دهند.

علاوه بر این ، پلاستیک ها می توانند از کریستال شفاف تا هر سایه یا رنگی ، شفاف یا مات ، متغیر باشند و باعث می شود محصولات و مارک ها به راحتی قابل مشاهده باشند.

بطری های پلاستیکی نیازی به رنگ ندارند.مواد رنگ آمیزی با رزین پلاستیکی مخلوط می شوند ، بنابراین هرگز اجرا نمی شود ، نمی مالد یا شسته نمی شود.

ذخیره انرژی

بطری های پلاستیکی از وزن کمتری نسبت به نمونه های شیشه ای خود برخوردارند و انرژی و هزینه های مورد نیاز برای حمل محصولات را کاهش می دهند. از آنجا که پلاستیک ها نرم هستند و نقاط ذوب نسبتاً پایینی دارند ، تولید بطری های پلاستیکی نسبت به شیشه انرژی کمتری مصرف می کند.

یک ماده قابل بازیافت

پس از اولین استفاده ، PET و انواع دیگر بطری های پلاستیکی به راحتی در بسیاری از انواع محصولات ثانویه ، از جمله الیاف فرش ، روکش بالش ، کیف های دستی و مواد تسمه ای بازیافت می شوند . برخی از بطری های نوشیدنی و ظروف غیر غذایی نیز از پلاستیک بازیافت شده استفاده می کنند. وزن سبک بطری های پلاستیکی هزینه حمل مواد به مراکز بازیافت را به حداقل می رساند.

مکان مناسب برای نصب گالن 4 لیتری پلی اتیلن

مکان مناسب برای نصب گالن 4 لیتری پلی اتیلن در بسیاری از ساختمان ها ا، به ویژه ساختمان های نوساز، برای مخازن از قبل مکانی در نظر گرفته شده است ولی در ساختمان ها ی قدیمی تر چنین مکانی در دسترس نیست.

به همین دلیل باید جای مناسبی برای نصب مخزن ها در نظر گرفت متداول ترین مکان ها برای نصب مخزن آب عموماً حیاط، پارکینگ، زیر راه پله، بالای پشت بام، لابی یا راهرو ورودی ساختمان است.

محل نصب مخزن پلی اتیلن حتما باید در یک سطح مستحکم صاف، تراز و یکدست باشد که این مکان مورد نظر عاری از هرگونه شیب و پستی بلندی باشد. و بهتر است که سطح محل نصب مخزن آب از هر طرف در حدود ۱۰ سانتی متر بیشتر از سطح زیرین مخزن باشد.

قیمت عمده گالن 4 لیتری پلی اتیلن ارزان

قیمت عمده گالن 4 لیتری پلی اتیلن ارزان فروش گالن چهار لیتری پلاستیکی با بهترین کیفیت می باشد.قیمت گالن ارزان تر نسبت به نمونه های موجود در بازار می باشد و همینطور نسبت به نمونه های مشابه مقاوم تر و با کیفت تر می باشد،شما می توانید برای خرید این محصول از طریق سایت با مجموعه ی ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما