فروش سبد باغی میوه پلاستیکی رنگی

همانطور که میدانید کشور ایران به دلیل دارا بودن آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز، یکی از بزرگ ترین پرورش دهنده انواع میوه ها به شمار می آید، به طوری که بخش عمده از از آن ها را با بسته بندی در انواع سبد پلاستیکی به کشورهای دیگر صادر می کند، لذا با توجه به افزایش عرضه و صادرات انواع مرکبات و میوه ها در کشور ما، فروش سبد میوه پلاستیکی رنگی رو به افزایش می باشد، لذا تولیدکنندگان در این عرصه نیز برای رفع نیاز بازار میزان تولیدات و فروش سبد رنگی را افزایش داده اند.

فروش سبد باغی میوه پلاستیکی رنگی

مشخصه هی کیفی سبد میوه پلاستیکی

مشخصه هی کیفی سبد میوه پلاستیکی

همانطور که میدانید امروزه با پیشرفت علم و ورود دستگاه های صنعتی بسیار پیشرفته، تولیدکنندگان و کارخانه داران بسیاری در کشور هستند که به تولیدات محصولات پلاستیکی از جمله انواع سبد پلاستیکی جهت بسته بندی انواع میوه ها می پردازند، که در واقع این تولیدکنندگان با استفاده از مواد اولیه پلاستیک در جنس های متنوع از قبیل مواد پلاستیکی درجه یک و یا مواد پلاستیکی بازیافتی، به تولید عمده سبد میوه پرداخته و این محصول را روانه بازار مصرف جهت بسته بندی میوه ها به دست مشتریان می رسانند.

از آنجایی که میزان تولیدات میوه های گوناگون در تمامی فصول سال در کشور ما بسیار زیاد بوده، لذا تولیدکنندگان به صورت عمده این نوع سبد های بسته بندی را خریداری کرده و مورد استفاده قرار می دهند، که در واقع این افراد هنگام خرید سبد میوه در ابتدا به بررسی مشخصه کیفی سبد میوه پلاستیکی پرداخته و سپس با توجه به نوع سبد و جنس محصول آن را خریداری می کنند.

از این رو برخی از مشخصات سبد پلاستیکی میوه از نظر کیفیت شامل:

  • نوع مواد پلاستیکی بکار برده شده از لحاظ درجه بندی
  • اندازه سبد
  • رنگ سبد
  • نوع طراحی سبد

انواع رنگ بندی سبد میوه پلاستیکی

انواع رنگ بندی سبد میوه پلاستیکی

همانطور که گفتیم تولیدات سبد میوه پلاستیکی در کشور ما در انواع جنس و سایز و همینطور انواع رنگ ها صورت می گیرد، از این رو این نوع سبد ها را تولید کنندگان با توجه به نوع نیاز بازار در انواع رنگ بندی کخ شامل: رنگ آبی، مشکی، سبز، زرد تولید می شود و سپس روانه بازار مصرف می گردد.

در واقع بین رنگ های تولید شده سبد میوه بیشترین مصرف و استفاده را رنگ آبی و مشکی به خود اختصاص داده اند، لذا تولیدکنندگان نیز برای رفع نیاز بازار بیشتر میزان تولیدات این نوع رنگ سبد را افزایش داده اند.

از این رو تولیدکنندگان سبد میوه بسته به نوع مواد اولیه پلاستیکی سبد، به تولید این محصول می پردازند، و از آنجایی که بیشترین تولیدات سبد میوه از مواد بازیافتی بوده، لذا این نوع سبد در بازار فروش با توجه به نوع جنس و مواد بکار برده شده قیمت گذاری می شود، و سبدهایی که از مواد اولیه و درجه یک تولید شده اند دارای ماندگاری بالا تری می باشند، لذا خریداران نیز بیشتر این نوع سبد های میوه درجه یک را برای بسته بندی جهت صادرات به کشورهای دیگر استفاده می کنند.

سفارش عمده سبد میوه پلاستیکی رنگی

سفارش عمده سبد میوه پلاستیکی رنگی

در حال حاضر در کشور ما بیشترین سفارش سبد پلاستیکی رنگی به صورت عمده را در مناطق شمالی کشور به خود اختصاص داده اند، زیرا در این مناطق میزان تولیدات انواع میوه ها به خصوص میوه پرتقال و نارنگی و همچنین میوه های دیگری چون کیوی بسیار زیاد بوده و باغداران با توجه به نوع میوه محصول سبد را در اندازه های گوناگون خریداری کرده و برای بسته بندی از آن ها استفاده می کنند.

به طور مثال سبد میوه بسیار کوچک را اصولا برای بسته بندی میوه هایی چون هلو و یا خرمالو و انجیر استفاده می کنند و سبد های میوه متوسط و بزرگ را برای بسته بندی انواع مرکباتی چون پرتقال، نارنگی و خیار و همچنین گیلاس وغیره مورد استفاده قرار می دهند.

در واقع سبد میوه سایز کوچک به دلیل استفاده فراوان جهت بسته بندی میوه های صادراتی بسیار پر کاربرد بوده، لذا این نوع سبد را نیز باغداران به صوت عمده خریداری کرده و مورد استفاده قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما