فروش مستقیم بطری روغن آشپزی دسته دار

بطری های روغن، محصولاتی برای بسته بندی های مجهز انواع روغن هستند و دارای اشکال گوناگونی نیز می باشند. بطری روغن آشپزی دسته دار، به عنوان یک محصول مورد نیاز در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه، به فروش اعلایی نیز رسیده است. فروش بطری دسته دار روغن، از طریق فروشگاه اینترنتی ما امکان پذیر است و با بازدید از سایت می توانید مدل های متنوعی از این بطری های شکیل را سفارش دهید.

فروش مستقیم بطری روغن آشپزی دسته دار

مشخصات بطری روغن آشپزی دسته دار نیم لیتری

مشخصات بطری روغن آشپزی دسته دار نیم لیتری امروزه، انواع روغن های مصرفی عصای دست خانم ها در خانه هستند و حتی این محصولات توجه بسیاری از آشپزان حرفه ای را به خود جلب کرده اند.

خوب است بدانید، این روغن های محبوب و پرمصرف، درون بطری هایی شکیل بیشتر به چشم می آیند و امروزه سر و کله شان به وفور در آشپزخانه ها دیده می شود.

شکل گلابی ظریف آن ها، کاملاً متناسب با هر دکوراسیون آشپزخانه است و این دستگاه پخش مایعات، به طور حرفه ای طراحی شده و ارزش خرید را واقعا دارند!

در اصل، بطری های روغن، با ایجاد یک فوران دقیق و جلوگیری از ریزش یا ریختن مایع، به صورت ابتکاری طراحی شده اند و علاوه بر این، با استفاده از حوله و مایع ظرفشویی می توان آن ها را به راحتی تمیز کرد.

شاید برایتان جالب باشد بدانید، این محصولات، در مدل های خاصی تولید شده و ظاهر فرمی آن ها دارای ابعاد متغیری نیز هست؛ به عنوان مثال، بطری روغن بزرگ، برای مایعات روغنی حجیمی مناسب بوده و به صورت 1 لیتری و نیم لیتری بیشتر مشاهده می شود.

از دیگر مشخصات بطری روغن دسته دار نیم لیتری، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وجود دستگیره های بدون لغزش در ساختار انواع بطری روغن موجب شده است تا کار آشپزان راحت شده و با گرفتن دسته، از روغن داخل بطری به میزان دلخواه استفاده کنند.
  • دارای جنس های شفاف و مات هستند و در بطری های تولیدی شفاف، مایعات به طور واضحی دیده می شوند.
  • درپوش بطری این امکان را فراهم می کند که در صورت عدم نیاز به روغن، محصول را پوشش داده و تمام ویژگی های ظاهری و باطنی آن را حفظ می کنند.

صادرکننده بطری روغن آشپزی دسته دار بزرگ

صادرکننده بطری روغن آشپزی دسته دار بزرگ این روزها، انواع بطری روغن آشپزی با دسته های محکم و مقاوم، در بازار جهانی نیز شناخته شده هستند و سالانه به کشورهای خارجی ارسال می شوند.

صادر کننده بطری روغن آشپزخانه دسته دار بزرگ، این کالاهای پرکاربرد را با رعایت اصول بازاریابی و تجارت، به خارج کشور صادر می کند و این محصولات با کیفیتی ممتاز و در قیمتی مناسب صادر شده و نیاز مشتریان خارجی را به این محصولات نمونه برطرف می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما