فروش مستقیم سبد میوه 16 کیلویی

سبد میوه 16 کیلویی محصولی مناسب با کارایی عالی برای حمل و نقل و نگهداری میوه ها می باشد که در ابعاد بزرگ مخصوص میوه های با بافت سفت طراحی و تولید می شود، این محصول با کیفیت های مختلفی تولید و با قیمت های متفاوت عرضه می گردد تا مصرف کنندگان بتوانند با بودجه های متفاوت این محصول را خریداری کنند، فروش مستقیم سبد میوه 16 کیلویی با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان به صورت عمده انجام می گیرد.

فروش مستقیم سبد میوه 16 کیلویی

مزایای سبد میوه پلاستیکی نسبت به چوبی

مزایای سبد میوه پلاستیکی نسبت به چوبی

سبد میوه پلاستیکی نسبت به سبد چوبی دارای مزایای عالی می باشد که سبب شده تا با استقبال خوبی که سبد پلاستیکی وجود دارد این محصول در حجم بالایی تولید شود و تولید سبد های چوبی به میزان چشمگیری کاهش و یا متوقف شود.

  • سبد های پلاستیکی بسیار سبک هستند و جابجایی آنها راحت است و به راحتی می توان انواع میوه را با کاربرد آنها جابجا نمود، اما جعبه های چوبی وزن بالاتری دارند.
  • انواع سبد پلاستیکی در ابعاد بسیار متنوع تولید می شوند که هر کدام برای نوع خاصی میوه طراحی و تولید می شوند و همچنین دارای دیواره های کوتاه و بلند هستند تا بتوان با توجه به بافت سفت و یا نرم میوه ها، انواع میوه را در یک یا چند ردیف در آنها قرار داد.
  • این محصول دارای سطحی صاف است و به دلیل جنس پلاستیکی که دارد در برابر رطوبت نفوذ ناپذیر است و می توان به راحتی آن را شستشو داد، در صورتی که جعبه های چوبی این ویژگی را ندارند.
  • این محصول خاصیت ضد قارچ و ضد باکتری دارد و در حقیقت کپک ها و میکروب ها بر روی آن رشد نمی کنند و این ویژگی سبب محافظت بهتر از میوه ها می شود.
  • سبد پلاستیکی در رنگ های متنوعی تولید می شود و به دلیل در دسترس بودن مواد اولیه با قیمت مناسب با هزینه کمی تولید می شود و با وجود برتری های بسیاری که نسبت به سبد های چوبی دارد با قیمت بسیار ارزان تری قابل خریداری می باشد.

ابعاد مختلف سبد میوه پلاستیکی

ابعاد مختلف سبد میوه پلاستیکی ابعاد سبد میوه پلاستیکی بسیار متنوع می باشد و این محصول در ابعاد بزرگ، کوچک و متوسط تولید می شود تا کارایی بهتری برای نگهداری و حمل و نقل میوه ها داشته باشد.

  • سبد های کوچک برای نگهداری میوه های بسیار نرم طراحی و تولید می شوند و در این سبد ها میوه ها در یک و یا دو ردیف قرار داده می شوند، زیرا میوه های نرم بسیار آسیب پذیر هستند و قرار دادن آنها بر روی هم سبب له شدن آنها می شود.
  • سبد میوه های متوسط برای نگهداری میوه هایی مانند پرتقال، نارنگی، انار و میوه هایی با بافت متوسط تولید می شوند و با توجه به ابعادی که دارند به خوبی از میوه ها نگهداری می کنند، سبد های میوه با ابعاد متوسط و دیواره کوتاه برای نگهداری و حمل انگور مناسب هستند.
  • سبد میوه های با ابعاد بزرگ برای میوه های با بافت سفت تولید می شوند و میوه هایی مانند سیب را می توان در این سبد ها قرار داد.

مراکز عرضه سبد میوه 16 کیلویی

مراکز عرضه سبد میوه 16 کیلویی

مراکز عرضه سبد میوه 16 کیلویی این محصول را با کیفیت های متفاوت و قیمت بسیار مناسب عرضه می نمایند و با عرضه محصولات با قیمت بسیار مناسب و ارزان توانسته اند رضایت مشتریان و مصرف کنندگان این محصول را جلب نمایند.

قیمت سبد 16 کیلویی با توجه به کیفیت و هزینه های تولید این محصول تعیین می شود و این محصول با کیفیت های متفاوتی تولید می شود، اما این محصول را می توان با حذف واسطه و به صورت عمده در حجم بالا با قیمت ارزان تری خریداری نمود.

عرضه سبد 16 کیلویی به صورت مستقیم و اینترنتی مورد استقبال خریداران و مصرف کنندگان بسیاری می باشد که جهت کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت ترجیح می دهند محصولات مورد نیاز را از بهترین عرضه کنندگان سفارش و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما