قیمت روز بطری پت تهران

بطری پت یکی از تکنولوژی های جدید بشر می باشد که نیاز انسان نسبت به نگهداری هر نوع خوراکی بصورت صنعتی و سنتی، سوخت، آب و غیره را پوشش داده است.

بطری پت تهران از با کیفیت ترین تولید های این بطری می باشد. به طوری که با بهترین مواد پلی اتیلین و پلیمری با بهترین رفلکس و در انواع و اقسام سایزها در با این نام ساخته است. شرکت سازنده این بطری دارای تنوع گسترده ای در ساخت انواع و اقسام وسایلی از این دست می باشد.

قیمت روز بطری پت تهران

مشخصات بطری پت تهران

مشخصات بطری پت تهران

بطری پت تهران در اشکال و  طرحهای جذابی موجود می باشد، طراحی های مختلفی که برای نگهداری آب، ترشی جات، خیارشور، ادیویه جات و غیره بسیار مناسب و کاربردی هستند.

این بطریها در سایزهای مختلفی ساخته می شوند، به گونه ای که کاربردهای مختلفی می توانند داشته باشند و در هر جایی می توان از آنها استفاده کرد. مثلا برای نگهداری آب، بطریهایی با ارتفاع و عرض های متنوع و حتی جیبی موجود می باشند، روی بطریها نیز طرحهای متنوع و شکیلی مانند کنگره ای یا شبکه ای، طرح گل و غیره موجود می باشد.

یکی دیگر از ویژگیهای بطری پت تهران این است که دارای دربی با کیفیت می باشد که هنگام بسته شدن به هیچ عنوان اجازه تبادل هوا را نمی دهد و بدین صورت هیچ گونه فسادی در مواد داخلی آن به وجود نخواهد آمد. یکی دیگر از ویژگیهای منحصر به فرد آن ، طراحی در شکلهای متعدد می باشد به طوری که علاوه بر حالت استوانه ای، اشکال دیگری مانند مکعبی نیز ساخته می شود و از آن استفاده های متنوعی خواهد شد.

کیفیت بطری پت تهران بسیار بالا می باشد و در رنگهای مختلف و ثابتی تولید می شود، به صورتی که آفتاب یا هوا به هیچ عنوان روی رنگ آن اثری نخواهد گذاشت. قیمت بطری پت تهران علیرغم تمام ویژگیهای منحصر به فرد بسیار مناسب بوده و در بین مشتریان بسیار محبوب می باشد.

توزیع کنندگان بطری پت تهران

توزیع کنندگان بطری پت تهران

توزیع بطری تهران با نام پت از طریق این سایت و بازارهای موازی آن صورت می گیرد. بطری پت تهران به دلایل بسیار زیادی که ذکر گردید دارای مشتریهای بسیار زیادی می باشد. بنابراین توزیع آن بصورت کلی و جزئی بسیار با اهمیت است و در بهترین بسته بندیها از طریق این سایت بصورت کلی و جزئی در سراسر کشور توزیع می شود و تمامی علاقمندان به این محصول پرکاربرد در سراسر کشور با ثبت سفارش می توانند آن را تهیه و خریداری نمایند. علاوه بر بازار داخلی سایت فروش این محصول سفارشهایی برای صادرات و توزیع این محصول با کیفیت و انواع اقسام این تولیدات پروپیلنی دوستدار محیط زیست را از سایر کشورها دریافت نموده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما