قیمت روز بطری پت روغن

هنگامی که ما برای خرید روغن مورد نیاز و مصرف روزانه خود به سوپرمارکتی ها یا مغازه های ارائه دهنده ی این محصول مراجعه می‌کنیم کیفیت بطری پت روغن برای ما نیز حائز اهمیت است. چرا؟ زیرا ما باید بدانیم که روغنی که خریداری می‌کنیم جدای از کیفیت خود روغن، بطری آن از کیفیت و سلامت و بهداشت کافی برخوردار است یا نه؟ زیرا سلامت ما به جنس بطری پت روغن نیز بستگی دارد.

قیمت روز بطری پت روغن

معرفی انواع بطری پت پلاستیکی روغن

معرفی انواع بطری پت پلاستیکی روغن بطری های روغن به انواع مختلفی تقسیم می شوند این بطری ها در حجم های ۲۵۰ ,۵۰۰ و ۱۰۰۰ سی سی  تقسیم شوند برای روغن های خوراکی ای مثل روغن زیتون، کنجد و روغن های خوراکی گیاهی دیگر، از بطری های پت پلاستیکی در حجم های بالاتر استفاده می‌شود اما برای روغن‌های گیاهی ای که برای مصارف دارویی و استعمال خارجی استفاده می‌شود از بطری های ۱۰۰ سی سی و کوچکتر نیز استفاده می شود.

علاوه بر انواع بطری های پت روغنی در حجم و اندازه ی مختلف، جنس بطری های پت روغن نیز با یکدیگر می تواند متفاوت باشد بعضی از بطری های پت روغنی جنسی شفاف دارند و از جنس ضخیم تر برخوردار اند و بعضی دیگر از بطری ها ، رنگ تیره و غیر شفاف دارند طوری که خود روغن را از روی بطری را نمی توان دید و مشاهده کرد.شاید دلیل تولید کننده ی  این نوع محصول، که به صورت تیره تولید می‌ شود این باشد که محصول آن ها نسبت به نور آفتاب حساسیت دارد و ممکن است که اگر روغن آنها در معرض نور آفتاب قرار گیرد کیفیت خود را از دست داده یا حتی فاسد شود. پس تولید کنندگان با ذکاوت با تولید این محصول به این شکل،به فکر سلامت مشتریان و مصرف کنندگان خود می باشند.

بعضی از جنس بطری ها طوری است که به راحتی با کمترین فشار روی بطری، خم و دچار فرو رفتگی می شوند این نوع بطری هایی که این خصوصیت را داشته باشند مرغوبیت چندانی ندارند و ممکن است که حتی زمانی که محصول را جابه جا می کنند دچار فرورفتگی یا حتی پاره شدن شوند پس جنس بطری پت روغنی در رضایت و جلب نظر مشتریان تأثیر بسزائی دارد.

فروش مستقیم بطری پت روغن

فروش مستقیم بطری پت روغن فروش بطری روغن بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که تولید کننده ی روغن خوراکی و غیره باشند این تولیدکنندگان با تولید انبوه محصول خود در کارخانه، نیاز اساسی به انواع بطری های پت روغنی پلاستیکی می باشند آنها برای این که محصول خود را به بازار عرضه کنند باید روغن خود را در بطری هایی در حجم ها و اندازه های مختلف ریخته و به بازار به صورت مستقیم عرضه کنند،

قیمت بطری پت روغنی برای تولیدکنندگان روغن خوراکی و غیرخوراکی بسیار مقرون به صرفه است زیرا آنها با خرید در حجم بالا برای کارخانه تولید روغن، نیاز به این دارند که تعداد بسیار بالایی بطری روغن را خریداری کنند،پس مسلماً خرید تعداد بالا، در قیمت نهایی هر بطری تأثیر بسزایی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما