قیمت روز دبه پلاستیکی ۱۰۰ لیتری دسته دار

دبه پلاستیکی ۱۰۰ لیتری دسته دار قیمت های مختلفی را به خود اختصاص داده است. این قیمت‌ها از سوی شرکت‌های تولید‌کننده و شرکت‌های وارد کننده تعیین می‌شود. قیمت این محصول بر اساس فاکتور‌هایی مانند برند و کیفیت متنوع است. قیمت دلار و اقتصاد جهانی در تعیین آن تاثیر گذار می‌باشد. به این دلیل که مواد اولیه این دبه‌ها از خارج کشور تامین می‌شود. جهت اطلاعات بیشتر درباره نحوه عرضه و قیمت این محصول ادامه مطلب را دنبال نمایید.

 

قیمت روز دبه پلاستیکی 100 لیتری دسته دار

دبه پلاستیکی خیارشور ۱۰۰ لیتری

دبه پلاستیکی خیارشور ۱۰۰ لیتری برای نگهداری خیارشور عمده استفاده می‌شود. معمولا این دبه در صنایع محصولات غذایی به کار می‌رود. این محصول در مدل‌ها و جنس‌های گوناگون تولید می‌شود. مواد اولیه آن سالم بوده و فاقد مواد سمی می‌باشد.

این دبه علاوه بر نگهداری خیارشور، ترشیجات، دیگر محصولات غذایی را در خود جای می‌دهد. از انواع این محصول می‌توان به دبه پلاستیکی دسته دار اشاره نمود. کاربرد منحصر به فرد و کیفیت بالای آن باعث شده طرفداران بسیاری داشته باشد.

صاحبان صنایع دیگر از جمله صنایع تولید محصولات شیمیایی، رنگ و رزین و… از این دبه می‌توانند استفاده کنند.

 

دبه پلاستیکی خیارشور 100 لیتری

آخرین نرخ انواع دبه پلاستیکی در بازار ایران

نرخ دبه پلاستیکی در بازار ایران در طرح‌های متنوع بسته به نوع آن متفاوت است.
فروشگاه فروش محصولات پلاسیتکی که یکی از فروشگاه‌های مستقیم می‌باشد این محصول را به قیمت زیر بازار به فروشندگان عرضه می‌کند. در این فروشگاه محصولاتی مانند دبه پلاستیکی خیارشور با قیمت بسیار مناسب به فروش می‌رسند.

قیمت یکی از عوامل مهم در خرید محصولات برای مشتریان می‌باشد. شرکت‌های تولیدکننده، دبه پلاستیکی
را با قیمت زیر بازار و با نازلترین قیمت به مصرف کنندگان ارائه می‌دهند.
همچنین فروش عمده این محصول باعث می‌شود که هزینه ها به شدت کاهش یابد که برای خریدار و فروشنده و تولید کننده سود بسیار زیاد و چشمگیری را در پی دارد. تغییر قیمت مواد اولیه تاثیر زیادی در هزینه تولید این محصول دارد.

 

آخرین نرخ انواع دبه پلاستیکی در بازار ایران

اولین تولید کننده دبه پلاستیکی چه کسی است؟

اولین تولید کننده دبه پلاستیکی با استفاده از شکل دادن پلیمر این محصول را تولید کرد. در ایران تولید کننده‌های برتری دیده می‌شوند که با استفاده از پلاستیک مرغوب به تولید انواع دبه پرداختند. این تولیدکننده با فکر این که محصولات غذایی را به صورت عمده در ظرف های سالم برای مدت طولانی نگهداری‌کند، به فکر ساخت دبه های با این جنس پرداخت.

امروزه تولیدکنندگان، انواع دبه پلاستیکی را در ابعاد و مدل‌های گوناگون تولید می‌کنند. در صنایع محصولات شیمیایی و محصولات غذایی کاربرد فراوانی دارد.

اولین تولید کننده دبه پلاستیکی چه کسی است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما