قیمت سبد میوه 14 کیلویی

سبد میوه 14 کیلویی یکی از ضروری ترین وسیله ها برای استفاده در بین باغداران و کشاورزان می‌ باشد که در واقع با اندازه بسیار مناسبی که دارد، برای جمع آوری میوه و سبزیجات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و با قیمت های مناسب که دارند، بازار فروش گسترده ای را در حال حاضر به خود اختصاص دادند. این محصولات را می توان به صورت عمده در تعداد بالا با قیمت های مناسب تر سفارش داد.

قیمت سبد میوه 14 کیلویی

کاربرد سبد میوه 14 کیلویی

کاربرد سبد میوه 14 کیلویی سبد میوه پلاستیکی یکی از ضروری ترین وسیله های کاربردی در بین فعالان باغدار و کشاورز است که در نمونه های متنوع بازار ارائه می گردد و بسته به نوع میوه و سبزیجات از این محصولات استفاده می شود.

میوه ها و سبزیجات از نظر شکل ظاهری، نرمی و سفت بودن با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند و در واقع باید انتخاب سبد میوه متناسب با نوع آنها انجام پذیرد تا در زمان حمل و نقل و رسیدن به دست مشتری کیفیت آن ها کاملا محفوظ باشد.

در میان انواع سبدهای میوه، سبد میوه ۱۴ کیلویی به عنوان یکی از بهترین محصولات معرفی می گردد و در واقع بیشترین موارد کاربردی را از آن خود می نماید. از سبد میوه ۱۴ کیلویی برای بسته بندی کردن میوه هایی مانند سیب، پرتقال، کیوی، انگور، هلو و غیره استفاده می شود.

این نوع سبدهای میوه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و به دلیل اینکه دسته های محکمی دارند، جابجا کردن و حمل و نقل میوه های داخل آنها به راحتی انجام می پذیرد. برای طراحی این نوع محصولات از مواد اولیه پلاستیک استفاده می‌ شود که هم مقاومت خوبی در برابر گرما سرما و رطوبت دارند و هم از قیمت فروش مناسبی برخوردار هستند.

کاربرد سبد میوه ۱۴ کیلویی برای عرضه این نوع محصولات در بازار های صادراتی بیشتر از دیگر موارد به نمایش گذاشته می‌ شود و در واقع این نوع بسته بندی یکی از بهترین و ایده ال ترین بسته‌بندی‌های هستند که مورد توجه صادرکنندگان قرار می‌گیرند.

فروشنده سبد میوه 14 کیلویی

فروشنده سبد میوه 14 کیلویی فروشنده سبد میوه پلاستیکی ۱۴ کیلویی این محصولات را در بهترین کیفیت ها و در نمونه‌های دسته دار و بدون دسته ارائه می‌دهد که در واقع خریداران به راحتی می‌تواند بر اساس سلیقه شخصی خود و بر اساس نوع میوه و سبزیجات از این محصول استفاده نمایند.

خرید سبد میوه همانطور که اشاره کردیم برای عرضه بهترین میوه ها در بازارهای داخلی و بازارهای صادراتی انجام می پذیرد که این کالاها به عنوان بهترین ظروف بسته بندی در این میان معرفی می گردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما