قیمت پلاستیک عریض گلخانه ای

پوشش گلخانه ها از پلاستیک عریض گلخانه ای یا پلاستیک های یو وی دار است که یکی از اجزای مهم و اصلی برای گلخانه است. که این پلاستیک‌ها در عرض های مختلف شامل: عرض هشت متر، ده متر، دوازده متر و بیشترین عرض آن که چهارده متر است وجود دارد.

قیمت پلاستیک عریض گلخانه ای

کاربرد پلاستیک عریض گلخانه ای

کاربرد پلاستیک عریض گلخانه ای

نایلون های گلخانه ای با بهره گیری از تجربه و دانش متخصصین و با استفاده از فناوری های بالا در این صنعت تولید می‌شوند، که میزان یو وی و افزودنی های داخل نایلون با توجه به درخواست مشتریان قابل تغییر است.

در گذشته برای پوشاندن گلخانه ها پلاستیک‌ها را در عرض گلخانه یکی پس از دیگری قرار می‌دادند که از طرفین هم نیم متر برای مهار شدن پلاستیک می گذاشتند. گلخانه دار ها امروزه برای کاهش وقت و هزینه از پلاستیک‌های با عرض چهارده متر استفاده می‌کنند.

که از مزایای استفاده از پلاستیک های با عرض دوازده متر و چهارده متر می توان:  به پوشش یکنواخت و منظم گلخانه، صرفه‌جویی در وقت و انرژی، افزایش مقاومت نایلون و …  اشاره کرد.

تثبت کننده های uv از نایلون ها در مقابل اشعه ماورالبنفش خورشید محافظت می کند و با ترکیب آنتی اکسیدان ها مانع خرابی و پوسیدگی پلاستیک ها می شود که در این صورت طول عمر پلاستیک هم زیاد میشود.

از افزودنی های ir در مناطقی که شدت سرما زیاد است برای نایلون ها استفاده می شود، که این افزودنی باعث جلوگیری از خروج مادون قرمز که باعث کاهش دمای گلخانه می‌شود و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

پخش پلاستیک عریض گلخانه ای

پخش پلاستیک عریض گلخانه ای

پخش پلاستیک گلخانه ای توسط کارخانه های معتبر سراسر کشور صورت می‌گیرد که این کارخانه‌ها تمام سعی و تلاش خود را برای تولید پلاستیک مرغوب و با کیفیت با توجه به نیاز مشتریان می کنند، که در این کارخانه‌ها پلاستیک‌های با افزودنی های مختلف تولید می شود. قیمت پلاستیک عریض برای احداث گلخانه ها با توجه به شرایط امروزی بازار دقیق مشخص نمی باشد و بهتر است برای خرید مشتریان هر روز پرسش و جوی انجام دهند.

خرید پلاستیک های عریض هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری امکان‌پذیر است که در خرید غیرحضوری تخفیفاتی برای فروشندگان در نظر گرفته شده است که علاوه بر این تخفیفات باعث صرفه جویی در وقت و کاهش ترافیک وکاهش آلودگی هوا می‌شود.که یکی دیگر از مزیت های  خرید اینترنتی که اکثر سایت ها برای مشتریان قرار داده اند امکان بازگشت محصول است به گونه ای که اگر قطعه سفارش داده شده به وسیله ی مورد نظر نخورد به مدت زمان معلوم امکان بازگشت وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما