قیمت گالن 10 لیتری پلی اتیلن

ترموپلاستیک با ساختار متغیر کریستالی(پلی اتیلن) یکی از پلاستیک های پرمصرف در جهان است (سالانه ده ها میلیون تن در سراسر جهان تولید می شود). از پلی اتیلن در کاربردهای مختلف استفاده می شود. ما نیز اقدام به تولید گالن 10 لیتری پلی اتیلنی با بهترین کیفیت نموده ایم. به دنبال خرید گالن پلی اتیلن هستید؟ جهت اطلاع از قیمت گالن 10 لیتری با ما همراه باشید.

قیمت گالن 10 لیتری پلی اتیلن

معرفی انواع گالن 10 لیتری پلی اتیلن

معرفی انواع گالن 10 لیتری پلی اتیلن این ماده از خانواده پلیمرهای پلی الفین است و از نظر تراکم و شاخه طبقه بندی می شود. متداول ترین انواع پلی اتیلن عبارتند از:

گالن پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)

گالن پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE)

پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) یک ترموپلاستیک مقرون به صرفه با ساختار خطی و درجه انشعاب کم یا درجه پایین است. این ماده در دمای پایین (300-70 درجه سانتیگراد) و فشار (10-80 بار) تولید می شود و از هر یک گرفته می شود: اصلاح گاز طبیعی (مخلوط متان ، اتان ، پروپان) یا ترک خوردگی کاتالیزوری نفت خام به بنزین HDPE به طور عمده با استفاده از دو روش تولید می شود: پلیمریزاسیون دوغاب یا پلیمریزاسیون فاز گاز.

پلی اتیلن با چگالی بالا انعطاف پذیر ، شفاف مومی ، مقاوم در برابر آب و هوا است و در دمای بسیار پایین مقاومت را نشان می دهد.

خواص پلی اتیلن با چگالی بالا

نقطه ذوب HDPE: 120-140 درجه سانتیگراد

تراکم HDPE: 0.93 تا 0.97 g / cm3

مقاومت شیمیایی پلی اتیلن با چگالی بالا:

مقاومت عالی در برابر بیشتر حلال ها

مقاومت بسیار خوب در برابر الکل ها ، اسیدهای رقیق و مواد قلیایی

مقاومت متوسط ​​در برابر روغن و گریس

مقاومت ضعیف در برابر هیدروکربن ها (آلیفاتیک ، معطر ، هالوژنه)

دمای مداوم: -50 درجه سانتیگراد تا + 60 درجه سانتیگراد ، ماده نسبتاً سفت با قابلیت های مفید دمایی

مقاومت کششی بالاتر در مقایسه با سایر اشکال پلی اتیلن

پلیمر کم هزینه با قابلیت پردازش خوب

مقاومت در برابر دمای پایین

خواص عایق الکتریکی عالی

جذب آب بسیار کم

FDA سازگار است

پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE)
پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) یک پلیمر نیمه سخت و نیمه شفاف است. در مقایسه با HDPE ، دارای درجه بالاتری از شاخه های زنجیره ای جانبی کوتاه و بلند است. در فشار بالا (1000-3000 بار ؛ 80-300 درجه سانتیگراد) از طریق فرآیند پلیمریزاسیون رادیکال آزاد تولید می شود.
LDPE از 4000-40،000 اتم کربن تشکیل شده است که دارای شاخه های کوتاه زیادی است.
دو فرآیند اساسی که برای تولید پلی اتیلن با چگالی کم استفاده می شود: مسیرهای اتوکلاو یا لوله ای همزن. راکتور لوله ای به دلیل سرعت تبدیل بالاتر اتیلن ، نسبت به مسیر اتوکلاو اولویت پیدا کرده است.

خرید گالن 10 لیتری پلی اتیلن

خرید گالن 10 لیتری پلی اتیلن مجموعه ما جهت رفاه حال مشتریان گرامی خود و آسان تر نموده فرایند های خرید و دریافت خدمات اقدام به ایجاد یک مرکز خرید گالن 10 لیتری پلی اتیلن نموده است. در این مرکز محصولات با کیفیت بالا و قیمت بسیار استثنایی و با تخفیفی ها و جشنواره های جذاب عرضه می گردند. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این گالن و مجموعه ما، استعلام قیمت محصولات و ثبت سفارش و خرید گالن 10 لیتری با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما